Mit rontok még mindig el?

A Brünhilde mellett szól 3 dolog.

  • lehet becézgetni (Brünci)
  • hajaz a megjelenése némi dominára, elfojtott érzéseket csalhat felszínre
  • van, akinek működik, nem vár tőle többet.
    Én sajnos az első 2, nyomós ok miatt sem vettem…bánjam? :pleading_face:
3 kedvelés

Igazából bazi magas és bazi nehéz, egy picora én nem raknám, valami combosabb mod kell alá. Bánjad-e? Van 10 rtad, ami működik…nincs mit megbánnod, szvsz.

3 kedvelés

Huhh…vert a víz, de lenyugszom akkor :grin::church:

2 kedvelés

Egyébként a dvarw ugyanez a kategória, mint a brünci, lehet imádni és lehet gyűlölni.

5 kedvelés

Nekem pont a claptont sikerül könnyebben lefogatni benne, a sima szálhuzal egy minimális mozdítástól kilazult, szerintem vagy 10percem elment a lefogatással… :smiley: Ízben meg a szokásos semmit hozta mint minden másban, de ez inkább már az ízérzékelésem miatt van, mert a Bishopot nem nagyon lehet elrontani szerintem.

4 kedvelés

Pedig el lehet…tudom, mert nekem sikerült. :rofl:

4 kedvelés

Bocs, de ellent kell kicsit mondanom. Ha választhatnék hogy 1 db Törpe FL, vagy 8 Brünci, akkor… Expromizer v4 :roll_eyes:

Teszteltem B.-t másfél éve egy félórát, akkor eldőlt, hogy nem én leszek a reklámarcuk.

A 2 törP-t szeretem.

4 kedvelés

a tekerés iránya nem mindegy…
Ja és igen az 1-es ízben nem nagy durranás de én itt a 2-est javasoltam az nagyon finom.

2 kedvelés

Őszintén én is a Thelema solora gondoltam a Brünci alá amit a Zolee tól vásároltam!!

2 kedvelés

Dehát mindegyik huzal jó bele. Az enyém legalább egy éve csak szálhuzallal megy.

3 kedvelés

Az szerintem jó lesz.

4 kedvelés

Mondom, hogy te speciális vagy. :rofl:

Na mind1, reméljük beválik @Paska -nak, ebben a csomagban nem brünci a leggyengébb láncszem.

5 kedvelés

Alig várom ,hogy meg érkezzenek, És már írok is, mi tetszik mi nem!! Vagy csak kiteszek egy síros fejet!! :joy:

2 kedvelés

Már kifizetted, most már csak jó lehet. :grin:

4 kedvelés

Nem vagyok és ha továbbra is így viselkedsz, adok egy puszit :rofl:

6 kedvelés

Na az baszna be. :joy:

6 kedvelés

Akkor disztingválj :smiley:

5 kedvelés

Nem fizettem ki!! Fox utánvét!!

3 kedvelés

Addig is ha még nem olvastad:

7 kedvelés

Akkor még társtulajdonos a 20. századi Róka :grin::wink:

Smash Crash Bandicoot GIF by King

3 kedvelés