Mennyire fontos nektek a th?

Azért arra is figyelj ha feljebb emeled a tekerést valamivel a gőz mennyiség is csökkenni fog, illetve ahogy a többiek írták kicsit széthúzott menetekkel ha tekersz az is hozhat némi változást de mindenkinek más a szájíze. :wink::+1::+1::+1::+1::wink::wink::wink:

4 kedvelés

Na, még egy kis adalék…

Most a precisioban lévő epret betöltöttem a dvarw fl-be és hát ég és föld. Mármint a th, ez sem üt oda a földhöz, de sokkal jobb, cserébe elment az íz, sokkal haloványabb.

Szóval a konklúzióm: a pioneer és a precisio nagyn levegős mtl, nagyon jó ízzel, szar th visszaadással, ide majd erősebb lét kell kevernem.

A dvarw sokkal szükebb, ennek megfelelően jobb a th visszaadása is.

Majd még a purity plust is letesztelem ezzel a levessel, most már kiváncsi lettem.

5 kedvelés

Tovább halad az emberkisérlet…9mg soknak tűnik, de azért nem adom fel, hátha nem pusztulok el nikotinmérgezésben. :sweat_smile:

3 kedvelés

Tudom hogy ez régi topik,de kicsit beletrollkodok​:grin:A th egy szubjektív dolog de nekem nagyon fontos.Ha pl valamilyen csoda folytán leszoknék a nikotinról,majd a vaperől,akkor valószínű utana félóránként minden nap két kanál faforgácsot belapátolnék.Nekem ennyire fontos a th :laughing::laughing:

9 kedvelés

Nekem is…sajnos a 6-os levesnél nálam már semmi, pedig szívesen lementem volna akár 3-ra is.

3 kedvelés

Sziasztok!

Esetleg a nikotint lehetne pótolni/felerősíteni valami kaparós/csípős liquiddel.

3 kedvelés

A mentol erősít rajta, de ha egy sima gyümit akarok, akkor viszont nálam zéró.

2 kedvelés

Chilli aroma esetleg? Bár nem tudom kapható e még :thinking:

3 kedvelés

Igazából engem nem zavar a 9-es leves, lehet majd egyszer soknak érzem és lejjebb megyek vele, csilli meg megy a kajába. :upside_down_face:

4 kedvelés

No kérem, én is éppen a TH hiányával küzdök. Van egy Brünhilde MTL tankom, már feltoltam a nikotin mennyiséget 6mg-ra, és néha mintha csak úgy elszállna a th. Nem igazán vagyok jó MTL tankok tekerésében, kb minden második sikerül. Viszont ha jól értem, akkor “le kell ültetnem” a tekerést és akkor jobb lesz a TH élmény? Azt is értem, hogy tekerése válogatja, de általánosságában kijelenthető az, hogy ha így helyezem a coilt akkor nagyobb TH várható? Esetleg akinek szintén ilyen tankja van, és vannak jó tippjei még (az érintett témát nem érintően, hanem úgy általában a Brünhildre, pl milyen tekerést érdemes venni), kérem ne tartsa magában! Köszönöm előre is!

4 kedvelés

Szia @cpt_syph Üdv a Vaperinán :slightly_smiling_face:

Épp fordítva, emeld meg a tekerést. Akkor lesz nagyobb a TH. Csak ha lehet ne a brünhildébe mert felforrosodik a top cap. Rosszabb esetben zárlat is lehet, mert túl közel van a top cap a bekötőoszlophoz.

8 kedvelés

Szervusz cpt_syph !

Üdv a Vaperinán ! Érezd jól magad !
Én a magam részéről 0.25 ös A1 - es kanthal huzallal használom , 2mm es magra 4 menet 1.1 ohm ! 1.5 ös afc-vel ! Nem melegszik a top cap , langyos gőz ! Valamint a sodronyok nálam ki lettek szedve és be van lógatva a vatta a furatokba ! Lényegesen kevesebb leves fogy , és elég neki 6.5 - 7 watt ! Viszont a vatta cotton bacon vagy LVS cotton ezekkel működik jól !

Ui. : Ami még kimaradt ! Mivel a négy menet hézagos és így sem éri el az 5 mm szélességet a tekerés, fel lehet emelni akár driptipig is , de arra semmi szükség szerintem !

6 kedvelés

Szia!

Tapasztalatom szerint 3 módja van a TH növelésének:

A nagyobb PG tartalmú liquid erősebb TH-t eredményez (ilyen melegben ezt a lébeömlőnél gazdagabb vattázással illik ellensúlyozni).

Bizonyos liqudek eleve kaparósabbak, erről @Vaperina_Kinga írt egy témában, illetve jómagam például a Journey Classic Schrodinger’s-nél és a The Hedonist-nál tapasztaltam.

A Vaperinán több írásban kivesézték már a Brünhildát:

A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Vapefly Brunhilde MTL RTA

További szép napot, jó hétvégét és kellemes Vapelést.

4 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!

3 kedvelés

Meg mindig…:grin:

3 kedvelés

Nekem baromi fontos a th, sajnos még mindig elégedetlen vagyok vele. 70/30 pg/vg, 18 mg alaplével keverek. Az itt található okosságokat mind elkövettem.
Esetleg tudtok működő th adalékokról? :slightly_smiling_face:
(Mentolt kivéve…van liquidem, amiben van, de mindenbe nem szeretnék :grin:)

1 kedvelés

Nikotin? Az nálad mennyi?

2 kedvelés