Mennyire fontos nektek a th?

Sziasztok!

Nektek mennyire fontos a torok hatás? Gondolom, aki cigiről jön az ismeri, ezt a torok karcolos, kicsit mellbe ütős érzést. Mostanában azt vettem észre, hogy hiányzik ez a feeling, gondolom azért, mert leváltottam 9mg-ról 6 mg-ra. Mtl, ofkorz. Lehet vissza kéne mennem 9-re?

Jó lenne előbb-utóbb levinni a nic mennyiséget, de nem tudom hogyan lenne lehetséges, mert 3 év után is most kevésnek érzem a 6-ot. Gondolom nic nélkül nem nagyon lehet felturbózni a th-t. Az igazi az lenne, ha teljesen mentesre át lehetne térni, de szerintem ezt soha nem fogom elérni, mert akkor pont az a része tünne el, ami miatt tk. ezt az egészet csinálom.

Mondjuk a mentolos lötyik talán hoznak valamivel többet, heisenberg, red astaire, de most raktam EL mangót a pioneerbe, marha jó íze van, de semmi th. Vagy minél levegősebb mtl felé megyek, annál kisebb lesz a th?

Na, szóval ilyesmik kavarognak most a fejembe.

8 kedvelés

Igen, ezt tudom, én mindig leültettem a tekerést, hogy kb. 1 mm rés legyen csak, majdhogynem hozzáér.

2 kedvelés

Elnézést, hogy belekoryogok, de fordítva van. Ha felhúzod a tekerést akkor lesz TH-sabb. Nekem 1mm-re van a levegőzőtől mert én a nikkel együtt a TH-t is majdnem a 0ra csökkentettem. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Érdekes meglátás, én is pont fordítva hallottam mindig, de teszek vele egy próbát, mert eddig eszembe se jutott feljebb rakni.

Eddig mindig kész alapot vettem, de most át fogok térni a 0-ás alap+booster kombóra, aztán lehet akkor játszadozni a tekeréssel, alappal, ízekkel. Mondjuk sok kedvem nincsen hozzá, lustaság rulezzz.

3 kedvelés

Szervusztok !

Kinga jól mondja , ha közel teszed a tekerést a levegőhöz akkor ízesebb lesz, ha távolítod akkor TH-s :slight_smile:
De ebből nem akarok vitát generáli ! :slight_smile:
Ha tekerés nem microcoil, hanem szét vannak húzgálva , akkor még plusz TH. :slight_smile:

5 kedvelés

Oké…akkor ezek szerint a lerakott microcoil tekeréssel pont a legrosszabb th felé mentem? Na, csak megérte megnyitni ezt a topikot. :smiley:

7 kedvelés

Egyetértek ! :slight_smile:

3 kedvelés

Én sem vita inditonak szántam. Csak sokan mondanak sokfélét. :slightly_smiling_face: Én is hallottam már az ellenkezőjét, hogy így okítottak valakit. Aztán mikor kijavitottam a srácot meg én lettem lebaszva. Na de a lényeg, hogy @Ispy tégy nyugodtan egy próbát, és meglátod melyik a jobb neked. :blush:

Lehet írok egy témát vagy cikket ahol elmogyorózom miért van ez. Mer’ azt is tudom ám. :blush:

11 kedvelés

Meglesz, mert nicbe nem akarok már visszamenni, ha nem muszáj. Aztán beszámolok róla.

5 kedvelés

Mi annak idején 12-es nic.-el kezdtünk , most a kettes tartalmat nem éri el ! MTL felhasználásban !

5 kedvelés

Én ezt nem nevezném hiányosságnak. :blush:

5 kedvelés

Mondjuk 3 év után most jöttem rá arra is, hogy sokszor nem is mtl szívom az mtl-t, hanem rögtön tüdőre, érdekes, hogy ez eddig fel sem merült bennem. Mindig azt hittem, hogy nekem a szűk mtl jön be, pedig nem is. Vagy csak változik az ember, nem tudom.

7 kedvelés

Én mindig akkor alkalmaztam ezt, mikor egyel kisebbre váltottam. 12mg-ról le 9re, fura volt, de akkor már RTA-ztam, és akkor mondták a tippet. Pár nap után viszont le kellett tegyem a tekerést mert szétköszörülte a torkomat. :sweat_smile: Minden egyes nagy váltásnál feljebb tettem pár napra, hogy könnyebb legyen a váltás. És bejött. :slightly_smiling_face: Most 1.5mg-osat szívok, és a TH-t már elhagytam. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ispy !

Itt magad is leírod a választ ! “de most raktam EL mangót a pioneerbe, marha jó íze van, de semmi th.”

4 kedvelés

Persze, mert lehet, hogy pont fordítva csináltam, mint ahogyan kéne. :stuck_out_tongue:

3 kedvelés

Az első teszt megvolt. Fogtam a pioneer tekerését és finoman felhúztam a deck tetejéig, így most ha bekukkantok alá, akkor legalább 3mm-re van az afc-től. Egyelőre nem váltotta meg a világot, talán egy kicsit jobb lett.

Szét most nem szedem, mert tegnap tekertem újra, legközelebb szellősre hagyom a tekerést, hátha az hoz valamit.

6 kedvelés

Én most próbálkoztam dohányos aromával faszán megvolt a th, csak aztán gyanus lett, és kiderüt hogy a vatta égett… :smiley:

4 kedvelés

De kellemes is az :joy:
Hányszor megszivtam mar, mondom de fasza dohány iz, mint a cigi, aztan vattát egettem :joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Legalább visszajön ilyenkor egy kis analóg feeling. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 kedvelés

Megtekertem ezt a szépséget, spaced coil, 7 menet, felhúzva, de semmi. :thinking:

Pedig annyira levegős ez a tank, hogy inkább szűk dl, mint levegős mtl, még minimális levegőnyilással is. Az ízek talán tényleg enyhébbek. Azthiszem keverek erősebb levest…

7 kedvelés