TH növelése

Sziasztok!

Már több mint egy éve élvezem a Vape világát. Tavaly augusztusban tértem át, egy Vaporeso GTX el, majd jött az Ares 2 és az új mod. Egy két hónapja belekóstoltam a DL világába is egy OXVA Arbiter 2 vel.
Nyilván mióta áttértem már a fény gyermeke vagyok (de mint tudjuk néha a fény is megtörik), szóval nagyon be-be csúszik egy egy szál analóg (2-3 havonta 1), illetve egy egy IQOS (Sogornőm azt szívja).

Szóval a hosszú bevezető után el is értünk a lényeghez. Mind az analógnak, mind az IQOS-nak jóval “jobb” a th-ja számomra mint az Ares 2-nek.
Az lenne a kérdésem hogy vajon mi lehet az oka ennek, illetve valahogy el tudnám e érni ezt a hatást az Aressal?

Nálam futó löttyök:

50/50 VG/PG alaplé 9-es nic
Blacknote Kentucky, Blacknote Havanna, TNT Spitfire

Az összes többi levesem (dohányosban egy rakat discovery) 70/30 VG/PG körül fut 3-as körüli nikotinnal

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Növeld első körben a nic mennyiséget…én anno 24mg-tól indultam lefelé :smiley: A mai mtl tankokkal már egy 15mg-os is nagyot üt. Ares-em még nem volt…de találj egy TH-sabb mtl tankot ha a még a 15mg is hegyilevegőnek bizonyul. Nekem ilyen volt a Galaxies és most az Ammit mtl rta…az olcsóbb kategóriában.

2 kedvelés

-Ha esetleg azóta sem találtál rá megoldást, húzd feljebb a tekerést. :face_in_clouds:

1 kedvelés