Torokhatás

Sziasztok. Kb 2 hónapja váltottam e-cigire. Kaptam ismerőstől készre kevert liquidet ami nagyon tetszik. Elméletileg 50-50%-ba van keverve Heisenberg. Viszont amit én vásároltam készen 50-50-es keveréket az mintha folyosabb lenne…Ezáltal több is fogy belőle. Lehetséges, hogy az övé nem 50-50%-ba van keverve hanem 70VG 30PG ami által sűrűbb a liquid?
Másik kérdésem ha az ő általa kevert liquidet fogyasztom a torkomban érzek ilyen kaparós érzést. Ezt az érzést mivel lehet elérni?
Köszönöm a segítségeket.

Szia!
A hígabb valószínűleg több pg-t tartalmaz.
A th… Kaparós érzés a torokban (torokhatás) Ugyanabban a tankban használod mindkettőt? Az erősebb th-t okozhatja a több nikotin és más setup is.

Szia. Ugyan abba használom igen. Ha jól tudom a több pg a nagyobb gőzt eredményez ugye?

Szia! Forditva tudod…

Ahogy János írja, pont fordítva mint írod. A több pg jobb íz, több vg több gőz elvileg

50-50-re bekevert liquidet vásároltál, vagy 50-50 es alaplevet és aromát? ha az utóbbi, akkor a kész lötyi nem 50-50-es lesz hanem pg többletes.

Mit ajánlotok, hogy ki tudjam deríteni melyik a legmegfelelőbb számomra. 10-20mlt keverjek csak be más arányokban több féle emelt nikotin mennyiséggel?

Ha nem keresek rá mindig keverem őket… :confused: :smiley:

1 kedvelés

Milyen tankot használsz? Mtl vagy dl

Mi is keverjük őket…:slightly_smiling_face:

Innokin Ares 2 MTL

Tehát építős. Abban függ a th attól is, hogy mennyire emeled fel a tekerést.
Ahogy írtad is, 10-20 ml-t keverj és próbálgasd melyik jó neked. Egyébként hányas van keverve most?

50-50 alaplevet ahhoz kevertem a nikotint plusz az aromat. Kalkulator segitsegevel.

Általában az aroma is pg alapú, a nikotin meg… Booster? Ha booster, az milyen arányú? Abból is van többféle.

Aromára nem emlékszek már hogy milyen arányú volt. Nikotin boostert az 50-50%-os volt.
6mg ost kevertem be 100ml mivel nem ereztem ezt a torokhatast igy tettem meg bele nikotin boostert de jelenleg ott tartok vele hogy 10mg nikotin van benne kb es szinte nem erzem az aroma izet igy ezt mar tovabb nem higitom… Ezert gondoltam tobb kisebb mennyiseget keverni kulonbozobe hogy ne menjen karba ha nem megfelelo.

Így csínálják a nagyok is…

És cserélj tankot :imp: …ha véletlenül sehogy sem lesz oké :slight_smile:

A Heisenberg Pg alapú, nincs benne Vg, tehát tuti eltolódott a pg többlet felé a liquided, hogy mennyivel az attól függ hány százalékban keverted 10, 15, vagy 20.

Semmi baj nincs ezzel a tankkal :wink:
A keveresi aranyiam nem a legjobbak :smiley:

2 kedvelés

Booster helyett majd próbáld ki az aromamesteres nikotint. 100mg/ml-es, így csak kevés kell belőle, nem hígul el tőle a liquid. Választhatsz PG-ben vagy VG-ben oldottat is. (A VG-shez combos fecskendő tű kell, különben nem tudod felszívni)
(Nemrég beteg voltam, vettem köptetőt, és nagyon tuti fecskendőt adtak hozzá, simán hozza a VG-s nikotint, és 0.25 ml-enként van skálázva :sweat_smile: )

2 kedvelés