Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Ezt kezdem elhinni :slight_smile: Ebben az e-cigizésben mér én is látom, tapasztalom, hogy annál sokkal analógabb ez mint 1+1= 2 :slight_smile: Nagyon nehéz ebbe beazonosulni egy ilyen én félének :slight_smile:

3 kedvelés

Eleinte megveszel mindent :rofl:
Mi csak célirányosan vásárolunk ugye kedves szaktársak?:grin:
Ezt a szamárlétrát mi már megmásztuk :blush:
Majd ha annyi pénzt elversz mint mi,amire azt mondjuk hogy jó,az tényleg jó.
Ezért jobb hallgatni ránk​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Addigra egy valag pénzt elversz,és mégis a drágább lesz az olcsóbb.

5 kedvelés

Igazából osztom @Zolika véleményt szerintem is támaszkodj az oldalra mint hogy belerohansz a falba mint mi az elején :slight_smile: jobban jársz ez tutira mondom neked :eyes:

2 kedvelés

hupsz, lehet :slight_smile: bocsi. egyébként miért kell úgy hozzáálni, hogy ebből kell kihozni, amit lehet? Nem tud úgy produkálni egy jó tankkal? Számomra a villany az villany, az elektron az elektron. Fizikálisan nincs különbség köztük. Ez nagyon idegen világ nekem, hogy ugyanaz az elektron más más hatás vált ki más-más fűtöszálon. Korlátozott vagyok, belátom, ebben a témában látom, hogy azért ez nem annyira egyszerű és nem teljesen úgy működik mint a matek, hogy minden változónak mindig ugyanaz a végreredménye…Ez az én szegégnységem…

Viszont miért kell úgy hozzá állni, hogy kihozni belőle, amit lehet? Kevés a teljesítmény amit tud, vagy hát igazándiból el se tudom képzelni, hogy milyen paraméter hiányozhat…

Így van, csak célirányosan​:joy:
Nekem mod-ban a Dani Micro, tankban pedig a Spica pro a verhetetlen, de közvetlen mögötte van a v9 és a expromizer v5.
De ugye ez mind elég szűk mtl
Szóval próbálkozni kell, aztán majd meglesz egyszer az “igazi”

5 kedvelés

Mert mi ezt már végig jártunk híd csak elnökűnk :smiley: Segíteni akarunk

2 kedvelés

Nézd! Én úgy értettem, hogy ha már megvetted, akkor nem fikázni kell, hanem segíteni, hogy milyen tankkal lehet használható.
De most én ki is szállok akkor ebből a beszélgetésből :slightly_smiling_face::joy:

1 kedvelés

El hiszem, és szeretném is. :slight_smile: Kérem szépem! Azt hogy mellette próbálgatok dolgokat, ne zavarjon senkit se! Tényleg nem azért van mert nem hallgatok rátok. Higgyétek el. Csak próbálgatok dolgokat :slight_smile:

2 kedvelés

2000 mA beépített akku…így indul.
Egy csoki Lg az 3000 amit ki tudsz cserélni másikra ha esetleg lemerülne.
Az én felhasználásomra napi szinten kevés az a teljesítmény amit az tud.
Autóban is ugyanez a helyzet :
2000ccm bármelyik autó benzin ,kontra Polski Fiat 650
Ugyanaz a benzin csak az élmény más .
Remélem így érthető vagyok

4 kedvelés

Én is azon vagyok, iszonyat próbálkozom. Tapasztalok, kísérletezek, irányt mutattok. Nehéz ügy ez. Nem egy egzakt dolog ez ahol egyszerúen lehet haladni, megtalálni…

2 kedvelés

Arról nem is beszélve hogy azok az akkuk amakkor merül nem adja le azt a feszültséget amit kéne baromi idegesítő. íz vesztés stb stb

2 kedvelés

Nehogy kiszállj. :slight_smile: Ez a téma nem olyan egyszerű, hogy valaki megmondja, hogy az út végén a két lehettőség közül merre forduljak… Ilyen témában mindenkire szükség van. :slight_smile: Nagyon számít a te véleményed is mint bárkié, ki ne szállj a beszélgetésből!

2 kedvelés

Ezért írtam még az elején vagy .
Veszel 2-3-8-10 kissebb modot,próbálgatsz,szórod a pénzt.
Ha azokat összegyújtöd majd mennyibe kerülnek pont kijön egy …márkat nem írok szándékosan de egy olyan mod amit nem fogsz eltenni a dobozába mert tetszeni is fog ,és az az egy fog annyiba kerülni mint az összes többid összesen.
TAPASZTALAT​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

A jó mod-okon látni, hogy mennyi az aktuális feszültség, teljesítmény? Csak, hogy ezt tudjuk. Jó tudni, hogy egy egy így nem olyan mint kéne, akkor nem az aroma a hibás, hanem a valameddig merült akksi. Ezt gondolin egy sima készülék nem tudja,… @Ispy , ez is szempont, hogy ezt tudja, ez is támpont lenne egy jó mod-ban :slight_smile:

3 kedvelés

Nekem csak rémlett, hogy időnként jön valaki ide és panaszkodik az ares ízére és visszakeresve találtam is ötöt az első találatok között. Szóval lehet, hogy ki lehet hozni belőle az állatot, de vannak szögegyszerű tankok, amikkel könnyebb az élet. Ugyanezért nem ajánlanám a hildát, azzal is szív mindenki az elején. Van aki a végén is. :grin:

3 kedvelés

Sokszor leírtam már ha tényleg komolyan gondolod ezt az egészet ,vegyél egy kezdő készüléket,ha beválik,tetszik, napi szinten használod kitapasztaltad akkor érdemes de csak akkor ha tényleg komolyan gondolod befektetni egy komolyabb eszközre.
Addig csak a kis forintocskáidat szórod

1 kedvelés

Basszus, de nehéz ez. Nyilván nem csalódhat az ember ha másokra hallgat, jobb az ha az ember mindig hallgat másokra vakon vagy útmutatás mellett persze végig járja az utat? Baj ha én olyan típus vagyok aki inkább végig járja az utat? Persze ez is hibrid. Mert nem vakon, azért jobb elkerülni a totális zsákutcákat :slight_smile: Na ennek ellent mentem, pont azt csináltam :slight_smile: hát bassus, mit lehet tenni…

kínáld neki fel a galaxies-t…ha megvan még. Az egy kitűnő tank, könnyű építeni, megfizethető, stb

3 kedvelés

Van,volt mindkettő. Viszont a csajossal nem tudtam dűlőre jutni én sem pedig próbáltam :rofl:

2 kedvelés

Hol van az már. :grin: Sok tank lefolyt már a Dunán azóta…