Új mod és tank kombó ajánlás

Sziasztok!

Nagyon leharcolt drag2 modom van, vele együtt az akkoriban járó default tankjával, ami egy uforce (kitben vettem, ja).

Elérkezett a csere napja!

Szeretném ha mindenki aki olvassa a témát, és érez magában annyi erőt, hogy foglalkozzon a tanácstalanságommal, ossza meg tudását velem.

Főbb szempontok:

MOD

Tulajdonképpen egy két akkus 18650 modra volna szükségem, leginkább DL tankokat preferálom, tehát valami nagyon egyszerű, de inkább megbízható modot vadászok.

A tank felé irányuló szempontok kicsit kacifántosabbak

TANK

Leginkább porlasztós tankokat kedvelem, de a bajom az velük, hogy marha hangosak és sokszor teljesen túlárazott és kevés porlasztót lehet venni csomagban. Viszont kompromisszumot kötök, egyetlen kritérium itt az, hogy amikor szívom ne olyan hangot adjon, mint a bolygó neve halálból egy alien, és tornádó szerelemgyermeke.

Építős tankok

Tulajdonképpen nem vagyok ellene, sőt, volt is használatban zeus x, de az teljesen megadta magát a pozitív pinjénél. Itt a hangsúly azon lenne leginkább, hogy olyan könnyű legyen az építése, hogy egy ilyen magamfajta balf*sz is képes legyen megépíteni! Az egyszerűségében azt is bele értem, hogy pl: “figyu haver, ez egy 3mm tekeréssel jó, ezzel érdemes, ezzel a vattával”. Ja, és single rta.

MTL tankok

Tulajdonképpen az MTL tankokra is ugyan az vonatkozik, mint a DL tankokra is. Nem bánom, ha porlasztós verzió, de ízre adja vissza amit kell. Az építős verziókat inkább elkerülném, de szívesen fogadok velük kapcsolatban is ajánlásokat, nyugi, tényleg nyitott vagyok kb már mindenre!

POD

Hagyjuk.

Ha még nem küldtél még vissza szeretett édesanyám vulvájába, miközben olvasod, hogy mennyire vagyok finnyás, ezen a ponton köszönném meg neked kedves olvasó, hogy eljutottál idáig, és ha válaszolsz is, azért is jár a pacsi!

7 kedvelés

Szia,

2*18650 modbol a lost vape thelema quest-et tudom ajánlani. Az árához képest tudásra kiemelkedő (szerintem). Ha egyszerűbb is elég akkor figyelni kell az akciókat a kínai webshopokban, elég jó áron lehet néha hozzájutni pár dologhoz.

Pl.: https://www.sourcemore.com/cigpet-capo-box-mod.html

14.60 $ Ha jól emlékszem nemrég érdeklődött valaki mit tud ez a mód és rosszat nem írtak róla itt a vaperina-n.

Porlasztós mtl pl. Az innokin zlide. Építős mtl bishop, expromizer 1.4, pioneer, mini robot amiket próbáltam és tudom ajánlani.

4 kedvelés

A kollégám most tért át az építős tankra.Nagyon könnyű építés,elégedett vele.Ezt a modot vette hozzá.Ez egy akksis de 21700-assal ketyeg.Nagyon elégedett vele.A cigabuyon van eu raktáron mindkettő.Ő is onnan vette,3 nap alatt megjött.


8 kedvelés

Ha voopoo modot veszel, akkor ajánlott a 21700-as aksi, mert az mtl tankomat ( csak a porlasztósat) nem hajtotta meg a 18650-es.

6 kedvelés

Szia. Én az Eleaf Power 2-t, Vsticking VK530-at, Tesla WYE-t, javasolnám leginkább, de a sor kb. végtelen. Esetleg egy Zeus Z sub ohm tankkkal. Szerintem ugyanis a Zeusoknak ritka jó ízvisszaadása van. Felújítós DL-ből pedig szerintem Kayfun V5’2 ami szingli DL és még ízre is király. Poris MTL-ből Vapefly Nikolas vagy a már fent említett Zlide mellett tenném le a voksom. RTA-ból pedig Vandy Vape Berserker V2, Aspire Neeko a két véglet. Egyik jó szűk a másik pedig jó levegős. Illetve az örök kedvencem a Vapefly Galaxies. De itt is végtelen a sor. :slight_smile:

8 kedvelés

Amennyiben a Kinga által ajánlott galaxies mellett döntenel, nálam van egy felesleges. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia, baratnomnek akarok egy solo modot es mtl kazant venni, meg is talaltam a cigabuyon. Olcsobb is mint ahonnan akartam rendelni. Tudnal segiteni, hogy itt higy megy a rendeles mert meg nem rendeltem?
Utanvetes a fizetes vagy elore utalasos? Hogy tortenik a kiszallitas? Posta vagy valamelyik futarszolgalat?

Elore is koszi.

Szia!Itt nincs utánvét.Paypal-al tudsz fizetni.A kollégám eu warehouse-ból rendelt,az DPD-vel jött.Ha Kínából jön a termék,az gondolom posta.

Akkor kilove sajnos, nincs paypalom :frowning: marad a vaporism :slight_smile: csak ott meg nincs mesh lap valasztek meg coil lab meretezo :slight_smile:

Nézd me a liquidhall-t.A készülékek ott drágák,de méretező is van,meg többféle mesh.

1 kedvelés

De amúgy pár perc egy paypal fiók létrehozása.Be állítod a bankkártyádat mögé,és mehet is.

3 kedvelés

Volt mar paypalom, de elfelejtettem mindent, de nem szeretem a karzyamat megadni sehol. A liquidhallon meg pont nincsennek azok amik kellenenek(drag x plus meg steamcrave aromamizer mtl classic)
Marad a vaporism :slight_smile: de koszi a segitseget.

1 kedvelés