Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Nekem is volt mindkettő. Igaz én azelőtt már eladtam, hogy kipróbáltam volna. Az ares előben nem tetszett, a hildának meg megláttam a lyukát, és mondtam, hogy ez nekem biztos nem. :rofl: Akkoriban barna cseppentős üveget használtam csak, azzal nehéz lett volna tölteni.

Az lenne a cél. Először csak az volt a lényeg, hogy túléljem az analóg cigi hiányát, csak közben találttam rá erre a más világra :slight_smile: Már szétkapcsoltam a kettőt. Ez egy új világ, amibe belecsöppentem az előzőtőt függetlenül :slight_smile:

Sokan mondták kezdő tanknak mindkettőt de nekem is meggyűlt velük a bajom​:rofl:azóta van sok más ,ami azt illeti …építeni is és ízben is jobbak.
Más meg azokra esküszik hogy attól jobb nincs​:rofl::rofl:

3 kedvelés

Mennyit költöttél havi szinten analógra?

2 kedvelés

Na, már máris költenéd, mi? :rofl:

sodortam a cgit úgy nem sokat :slight_smile: tizen ezer ft.ot kb. :slight_smile: Most sokkal többet szórok el, de hát az egészségem miatt…

2 kedvelés

Igen, az eleje húzos (van akinek a közepe és a vége is). Be kell szerezni az eszközöket, cuccokat, de itt a modot meg a tankot nem szívod el. :grin: Később már csak a leves meg a vatta, huzal, de az már “filléres” tétel. :rofl:

3 kedvelés

Ahhh @Ispy hamarabb leírta :rofl::rofl::rofl:
Egyet értek vele :grin:

2 kedvelés

Az szerintem látatlanban Brünhilda kettő. Az utóbbi nálam sohasem volt, de a Galaxies, ha nem úgy áll a tekerése, vagy egy szál vattával több, hosszabb, vagy rövidebb, vagy vastagabb, vagy nem olyan lévezető a vattád, máris égett ízt ad. Pedig ha jól sikerül, kristálytiszta ízeket ad. Évánál folyton kifolyt, (Neki nincs már meg) nálam meg majdnem mindig égettre sikerült. Igaz most is sikerült, de a By-kában, Dvarwban mindegy milyen drót, és a vatta sem nagyon számít, azok sohasem folynak, és nem égetnek semmivel.

1 kedvelés

Kevés… 11-12 watton szoktam, az mtl claptont 14-15 watton, vagy amennyit a megszokott setupot használom. 1 ohm felett lassabb az izzás is, akkor a használt watt érték fölé kell menni.

Természetesen magához a témához nem tudok hozzászólni. :grin:

1 kedvelés

Akkor nagyon mázlista vagy nagyon profi lehetek :grin:mert 1év alatt, napi használatban csak 2x folyt meg (mert nem figyeltem oda a vattamennyiségre)…dry hit-re pedig nem is emlékszem. Jah és színültig töltöttem mindig a tankot. Mondjuk segített szerintem az is, hogy 70vg-s levest használok.

Az a huzal, amit ajánlottatok a kérdezőnek, az a konkrét RTA - ra ajánlott, vagy úgy mindegy a készülék, csak MTL módra? Lehet, hogy hülye kérdés, de számít, hogy milyen készülékbe, milyen huzalt rakunk?

Először a porlasztót kell megálomdni, és utána, hogy milyen huzal jó bele?

Pontosan, nem mindegy melyik tankba mit teszünk. :slightly_smiling_face:

Ahha, akkor nem biztos, hogy teljesen készpénz az ajánlott huzal, illetve ahhoz a tankhoz tuti. Akkor először egy jó készlethez, tartozékokhoz a tankot kell kiválasztani, ez az első. Gondolom ez után jöhet a huzal, vatta, majd végül a mod. :slight_smile:

Mtl kazánokhoz 28 ga ,30 ga huzal a megfelelő,akár ka1,ss316L,ni 80
Dl ben 24ga 26ga ugyanez vagy a clapton sokféle variációja.

2 kedvelés

Nézegettem, hogy mi kellhet. Csipőfogó van bőven. Csipesz van bőven :slight_smile: 2,5-es fúrószár van bőven :slight_smile: Ez után biztos nem dobom ki, aminek már nincs éle :slight_smile:

1 kedvelés

Tessék itt egy komplett ajánlás,ami kell,és innen rajtad múlik ! :stuck_out_tongue_winking_eye:


Tudooooom​:rofl:nem volt más színű olló:grin:

6 kedvelés

Hmmm, laptop? :thinking: :grin:

Neked az nem kell ez csak 103848472gigabigás​:rofl:

3 kedvelés

Jólvan Zoli, üljél le, egyes! :rofl: