Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Sziasztok,

Engem is érdekel ez. Én egyenlőre csak “kompakt” eszközöket használok, de nekem is mozgatja a fantáziámat, hogy gyakorlatilag “rövidzárakat” tekergessek :slight_smile: Tanultam középsuliban légmagos tekercseket csinálni kézzel. Ámbár azok lakkozott huzalok voltak, és a lényeg az volt, hogy a menetek szorosan egymás mellé simuljanak. :slight_smile: Ez egy kicsit más. Rövidzárlatra kell csinálni és úgy, hogy a menetek ne érintkezzenek egymással. :slight_smile: Én is csinálnám csak úgy hobbiból :slight_smile:

Szeretnék venni én is mtl rta mod kombót. Nézetem én is sok leírást. Hááát el tud veszni benne az ember. Tudna valaki össze válotni cuccokat csomagban, amit egy helyen egyben meg lehet venni? Nyilván a szállítási költség miat nem szeretnék mindent máshonnan megvenni… Mod, tank, huzal, vatta, segédeszközök stb. Össze tudna valaki linkelni egy ilyen listát egy adott webáruházra?

Nekem pl fontos a design is. Szimmetria b**i vagyok, nem tetszik az olyan mod, amire asszimetrikusan kell rárakni a tankot. Vagy széles legyen , de a középre, mint ennél:

Smok R-Kiss 2 MOD 200W Black (eliquidonlineshop.com)

Vagy csőszerű.

Ezeknél a mod-oknál írják, hogy milyen módokat támogatnak. Az mi a fene? Villyanyt engedünk egy rövidzárra, aztán az izzik a nagy áramtól és párolog a folyadék. Milyen módok vannak itt?

Ami feltűnt, hogy szinte az összes mod-nál reklámként, képekben MD tankokat, porlasztókat mutatnak. Ez mingyegy egyébként, vagy specifikusan arra valók? Én is MTL mod-od, illetve porlasztót vennék.

Mi az a teljesítmény kategória, ami elég egy MTL módra? A modok ugye vannak nem is tudom, talán 80-300 Wattig. Ebben a “keretben” mennyi elég egy MTL módra? Nyilván nem kell nagy teljesítmény sub tankra, több száz watt értékben…

Szóval tud valaki nekem is ajánlani komplett csomagot összeválogatva? Egy adott webáruházban?

5 kedvelés

oxVA x VapX Unibox MOD
vandy vape berserker v2 mini Tank egyszerű építeni és ízletes
két minőségi 18650 akku
Ni 80 vagy Kanthal huzal (ni80 izék Kanthalal könnyű tanulni szerintem a tekerést )
Valami jó vatta
De szerintem úgy is lesz aki mást mond neked .
Boltot meg nem írok bocs nem szokásom :slight_smile:

2 kedvelés

Ó, ez jó feladat, szeretem az ilyet, mennyi az annyi? Mert mi mindent is elköltünk, ha kell. :money_with_wings: :money_with_wings: :money_with_wings:

1 kedvelés

Managernek jelentkeznél? :slight_smile:

2 kedvelés

Te még nem ismersz, de az anonim vásárlásfüggők oszlopos tagjával kezdtél ki. :rofl:

Szerintem modot könnyű választani, min egy akku, legyen cserélhető, 510 csatlakozó (mind ilyen), a többi már rajtad áll. Ha megvan ami tetszik, akkor varázsolunk neked hozzá tankot, meg az apraját.

5 kedvelés

Szia! Kompakt kérdés! Legfontosabb a rászánt keret. Persze ez már csak akkor kérdés ha megvan az utad. MTL vagy DL. Ha ez megvan akkor már csak pénz és ízlés kérdése minden!:grin: A bolt szintén vegyes idő és pénz kérdése! Sajna hogy minden van egy helyen, jó áron az felejtős. Egyenlőre kevés infót adtál.

7 kedvelés

Indítottam egyszer egy hasonló témát és elég sokféle jó megoldás született a kérdéseidre.

Megannyi szempont és sok-sok válasz.
A döntést viszont mindenkinek magának kell meghoznia.

10 kedvelés

Na jah és hányszor az a vége :slight_smile: hogy ha külön veszed majdnem ugyan az mert ! Itt a mod nincs itt meg tank :slight_smile: huzal vatta ilynek stb stb aztán nálam az a vége ha van egy boltba egybe pakolok már mindent és rendelem :smiley:

3 kedvelés

Nem gond, csak legyen értelme :slight_smile: Szóval a mod az mindegy. Hiába van a reklám képeken DL tank, szinte az összesen, ugyanaúgy jó MTL-re is. Igazándiból a logika ezt mondaná nekem… :slight_smile:

3 kedvelés

Mtl-t nem fogsz 20 watt fölött használni soha, azt meg mind tudja. Amit meg kell nézni: forma, szín, méret, súly, anyag, ár. Ezek viszont mind szubjektív dolgok, én a mütyürke modokat szeretem,.fekete fehérbe, monokrom kijelzővel, lányok meg 2 akkus batár döggel tolják, mert az tetszik nekik. Szóval modot tudsz magadnak választani, max beírod melyik tetszik, hátha van róla tapasztalat. Smokot kerüld, meg úgy mindent 30 dollár alatt kb.

4 kedvelés

Nem azt mondom, hogy a keret nem mindegy, mert nem az, de akárrmi is, nem sajnálom rá. MTL az tuti.

Pl egy ilyen mod:
Smok Rigel Mini 80W + TFV9 Mini Tank Kit Silver (eliquidonlineshop.com)
Ilyen tankkal:

Hellvape Vertex MTL RTA 3,5ml Matte Black (eliquidonlineshop.com)

Van nekem egy iJust S készülékem, nagyom óm számú kazánnal, szűk drip-el. Az DL, de így azt használom a leginkább, az jött be. Van joytech exceed D19-em, ház az valami nagyon ízetlen élményt ad… Viszont van egy eleaf iJust3-am, ami a legjobban bevált ímz szempontjából. Fura, az ijust3 is 2 ml, ameg a joytech is, de az előbbi az sokkal tovább tart…

Szóval nem igazán az én szájízemre vannak szabva ezek, használok “öszvér” megoldást. Azért bíznék az RTA-ban, mert akkor talán megtalálnám a teljesen személyreszabott dolgot, persze jó sok melóval :slight_smile:

2 kedvelés

Azért mtl be én valami kicsi mod ot választanék én tolom mind a 2 öt :slight_smile: dl meg mtl is :slight_smile: de egy https://eliq.hu/termek/vandy-vape-gaur-21-box-mod/
erre mod ra nem tennék egy 22mm mtl tankot . mondjuk 12-15 waton pötyögők a két 21700 akku biztos sokáig bírná de hogy nézne ki ?:slight_smile: ( kipróbáltam nagyon ocsmány :D)

1 kedvelés

ok, smoke kilőve :slight_smile:

És pl egy ilyen:
E-cigaretta készlet | Light Silver - Vaporesso GEN 200 Készlet 18650 | Elektronikus cigaretta, Elektromos cigaretta (elektronikus-cigaretta.hu)

Ez is szimmetrikus ahogy nézem. Ezt is lehet MTL tankkal használni gondolom. Nem csak a kép szerint…

4 kedvelés

Sajna ehhez nem tudok hozzászólni. Smok termékeit kerülöm elvből. Pár termékükről olvasni pozitív dolgokat de hosszútávon sajna nem tartós cucc! Pénzkidobás szerintem.

3 kedvelés

Én egyszer vetem egy smok morph 219 mondom megnézem másik tankkal beraktam működőt minden faja :slight_smile: aztán amikor csavartam ki jött vele a 510 es csati is :smiley: aliexpress természetesen nyitottam egy vitát és nem volt bunkó vissza adta az ár 50 % . Na nekem ez volt az első és utolsó smok termékem :slight_smile:

2 kedvelés

Kezdésnek tökéletes, főleg ha ezüstbe veszed, mert a vaporesso nem a minőségi fetésről híres. Ahogy nézem ennek is olyan a felülete, mint a swagnak, ami egyébként nagyon kellemes tapintásra. Szóval ja, a mod pipa. A vertexet nem ismerem, de egyszerű a deckje, könnyű építeni, sok a levegőzés opció, szóval szerintem az is ok.

2 kedvelés

Ezért kell megtömni a kosarat ééééés free shipping. :rofl:

2 kedvelés

Egyébként ahogy látom nem is olyan fontos nekem annyira a mod hogy nagy tudású, nagy teljesítményű legyen stb. Ahogy eddig tapasztaltam, kevés beállítás a levegő mennyisége. Szerintem elég lesz nekem egy egyszerűbb mod is, amin a teljesítményt lehet állítani. Bőven elégnek látom egyenlőre. Szóval MTL-ben nem fogok 20 W-nál nagyobb teljesítménynél használni. Akkor elég egy ilyen is:

Első körben egy ilyet rendeltem, aztán meglátjuk :slight_smile:

A tank viszont erősen segítség kérdéses. Annyit tudok, tapasztaltam, hogy most az összes kompakt cuccaimból az eleaf ijust3 GTL 0,8 ohm-os, 12-18W-os porlasztóval vagyok a legjobban megelégedve. Ebben érzem a legkevésbé irritálónak a megfelelő nikotin adagomat, beleértve a szabad bázisú nikotint, illetve nekem ez adja vissza a legjobban az ízeket eddig, és a nikotin nem rontja el az ízt. Fura dolog ez, nem hinném, hogy ilyen létezik, baromságnak tűnik. A nikotin mennyiség, az nikotin mennyiség, meg ahogy az ízeket befolyásolja… Ha valaki mondaná nekem, akkor nem hinném el… :smile: Ez talán kiinduló pont egy tank választáshoz :slight_smile:

1 kedvelés

Tank választásnál arra figyelj, hogy erre max 23-as tank fér el. Illetve a nagyobb elég béna lesz rajta

4 kedvelés

Szerintem ez pénzkidobás volt…egyrészt beépített akkus, ha az akkuval gebasz van kuka az egész, jó esetben is 1-2 év az élettartama. Másrészt a 2000-es akku szerintem kicsi, nem tudod használni, ha lemerül, mert az egészet töltőre kell dugni. Harmadrészt ha jól emlékszem ez egy elbaszott mod, a 22-es tankok is lelógnak róla, volt már itt szenvedés miatta az oldalon, 23-24-es tank meg eleve felejtős.

2 kedvelés