Melyik legyen?

+1 no igen, a drága jó cuccot el is lehet adni, a filléres cuccot meg kidobni ha kiszolgálta az idejét :slight_smile: Mindennek megvan az előnye meg hátránya is, én csak azt akarom mondani, hogy az olcsóbb beépített modok-tól sem kell tartani, azok is ki tudnak szolgálni annyi ideig, hogy nem pénz kidobás, nem tétel azért az időért amit azok is tudnak :slight_smile:

2 kedvelés

Nekem pl van a vaporesso gen nano 2000mAh, és az eleaf istick power 2, ami 5000mAh, mindkettő beépített akkus. A vaporesso 2,5 éves, az eleaf 2 éves. Ettől függetlenül elég jól bírja mindkettő a strapát…mind a mai napig is.

2 kedvelés

Én több okból sem nézem jó szemmel a beépített akkukat…de leginkább a nyersanyagpocsékolás miatt. Egyszrűbb lenne akku nélkül legyártani…persze akkor már minőséget kéne produkálni, hogy legyen értelme. Na, ez sok cégnek nem megy vagy nem cél…szóval egyszerűbb beépített akkus iparihulladékokat előállítani…keresletet meg találnak a picit olcsóbb árazással. Pedig javarészt idővel ezek a drágábbak

Nekem egy target mini 2 volt, nem nagyon használtam, eladtam, az új gazdája használta, de beszart neki pár hónappal kesőbb az akksija.

Tegnap végül újra tekertem a taifunt, ss316l 24ga sima szálhuzal, 3 magon, 5 menet, 0.3 ohm körüli értékkel, 25-35 watton. Dl-ben. Így elsőre nem is olyan rossz. …

1 kedvelés

Reggelt!
Köszönöm mindenkinek! :slightly_smiling_face: Jó sok infót szívtam be ismét :grin: (elő is kaptam tollat-füzetet jegyzetelni :smile:).
Igazából bármelyik lehetőség érdekel, ami nikkelmentes. Porlasztós, vagy nem porlasztós. Az utóbbi elsőre nem volt szimpatikus, de aztán ahogy néztem, nem kerül semmivel sem több időbe azoknak aaaa… nemjuteszembeanevüknek a cserélgetése sem, mint egy porlasztóé. Persze javítsatok ki, ha tévedek, még nem ébredtem fel teljesen. :yawning_face: Egyre jobban szemezek a porlasztó nélküli tankokkal.
Lényeg, hogy mtl, semmi nikkel, vw és az akksi inkább cserélhető legyen. Nagyjából ezekre szűkült az igényem. :woman_shrugging:t2:
Jövök még, némi kutatás után. :grin:

Szia, talán a Vaperbetegségek 3. rész - Fémallergia című cikk segíthet. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Kinga!
Igen, köszönöm, valamelyik nap már el is olvastam! :slightly_smiling_face: A cikkben is olvastam, és itt is írták páran, hogy a kanthal huzal lesz a jó megoldás, ha azt is kell csinálni.

Kicsit más téma, de, hogy menőzzek egy kicsit :grin:, tegnap elkészítettem az első löttyömet, 12 mg-os nikotinos alappal és nagyon jó lett. :metal:t2::grin: Párom ezer éve csinálja saját magának, de az övé valahogy nagyon száraz. Konkrétan kimarta a számat, mint amikor sok sós szotyit eszik az ember. :grin: Beszereztem 10x10 ml-es szemcseppentős flakont is a többi aromához, úgyhogy egy jó szett kell még, és soha többet cigi. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor lehet lemaradtam, vagy rosszul emlékeztem, pedig követtem ám merre alakul a dolog. :blush: Örülök a sikerednek. Csak így tovább. :heart_eyes: A száraz érzetet okozhatja maga az aroma is, vagy az ízvilága. :thinking:

2 kedvelés

Az rtatól nem kell megijedni, az elején kicsit több időt vesz igénybe az elkészítése, amíg megtanulja az ember, ez persze kézügyesség függvénye is. A lényeg, hogy egy viszonylag stabil, csalódásmentest kell választani elsőnek, éz akkor nincsen gond.

2 kedvelés

Akkor innentől kezdve csak kismillió a megoldások száma​:blush:

De jó is annak, akinek a párja is szívja. Az nem lesz vele kizavarva soha az utcára. Bezzeg az enyémnek mindegyik aroma is büdös. A lépcsőházban meg a szomszédnak. Még csodálkozom is néha, hogy elfogadott engem cigarettásnak, mikor mindenki úgy hirdet társkeresőben, hogy nemdohányzót keres. Aztán ő vette nekem a pipadohányokat. Azt mondja, azok közt volt jó illatú is, nem úgy, mint ezek a mű aromák. Még a dohány kivonatosak se tetszenek neki. Még a kék villamost is be kellett fejeznem itthon, mert megkaptam, hogy nagyon büdös. Bennem is csak olyan érzést keltett az a lötyi, mintha jól bekonyakozva, már mindegy milyen cigarteeára gyújtanék. Valami megfejthetetlen mű ízvilága van annak a lötyinek is. Kicsit italos, kissé füstös, vagy nem is tudom hogy milyen. Elnézést kérek, ha Offoltam.

2 kedvelés

Köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts:
Ő kétféle dohányos aromát kever össze. Az egyik az tudom, hogy az ry4, másikat mindjárt megnézem… az szintén ry4 :thinking:, csak más a márka. :smile:

Én is voltam így, sőt, még fogat is kellett mosnom utána. :face_with_raised_eyebrow: Amúgy sem vesztettem semmit, úgyhogy nem is tartott sokáig a történet. :laughing:
Mi az a kék villamos? :face_with_monocle:

Amúgy nagyon köszönöm még egyszer mindenkinek a hozzászólásokat, segítséget! Jogos a kérdés, hogy ha a párom is gőzöl, akkor miért kérdezősködök itt. Nos, azért, mert ő nem igazán foglalkozik a miértekkel, szóval vele nem megyek sokra ebben a témában. :woman_shrugging:t2: Nekem legalábbis a “Mindegy, vegyél valamilyet, aztán szívjad!”, meg a “Minek kell még egy?” nem sok segítség. :rofl:

1 kedvelés

Nincs is annyi bájka :rofl:


Ez a kék villamos. Nem tudtam fényképezni, mert lemerült az akku. Ezért rákerestem.

1 kedvelés

Kezetfoghatunk :grin:
Az enyém is azon az állásponton van hogy van 1 aztán jóvanazúgy.
Aztán meg szépen lenyúlta a dvarwomat ahogy megépítettem kipróbálásra :rofl: Persze nem hivatalosan csak valahogy mindig nála van :rofl:

1 kedvelés

Nagyon kiváncsi leszek mit tud a bájkátok. Igaz, csak klón de az enyém már luxemburgnál tart :grin:

1 kedvelés

Az enyémet nem veszi el senki. Sőt még engem is kizavarnak vele. :frowning:
A fiacskám is, aki az egész vapelésbe belerángatott, úgy tesz, mintha nem érdekelné a dolog. A munkahelyen is csak cigarettások vannak, és akik semmit se szívnak. Mondjuk arra a 4 hónap felmentési időre nekem már mindegy. Aztán nyögdíjass leszek.

2 kedvelés