Vásárláshoz segítség

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni vásárláshoz, analóg cigiről szeretnék váltani és nem szeretnénk csalódni.
Milyen mod-al és tankkal kellene kezdenem,hogy ne érjen csalódás?
Mtl vonalon indulnék el és egyenlőre nem szeretnénk a kazán építésbe belefogni kezdésnek.
Közép árkategóriában céloznám meg,jó lenne ha legalább egy napot kibírna és nem folyna a tank.
Nagyon hálás lennék,ha valaki a tapasztalatai alapján tudna valamit ajánlani.

Előre is köszönöm a segítséget :+1:

1 kedvelés

Szia!

Akkor én sajnos nem tudok segíteni, félek csalódás lenne a vége. :sweat_smile:

De a helyedben vennék egy olcsó podot, az ursa nanot szokták ajánlani, olcsó, ki tudod próbálni, inkább arra figyelj, hogy elég erős legyen a liquid,.hogy ne legyen kedved se cigizni.

Ennél többet szerintem pénzkidobás porlasztós szettre költeni, de majd megcáfolnak. :grin:

1 kedvelés

Én egyetértek.
A frissen megtérített barátaim többsége jelenleg Ursa Nano-t használ és egyikük sem panaszkodik.
Mindenfélét szívnak belőle, a kész niksótól kezdve, a saját keverésen át a nikotinmentes lötyiig.
Az akksi ugyan nem fog feltétlenül kibírni egy egész napot, de hát ezek a kis kütyük pikk-pakk feltöltődnek. Vagy lehet használni kettőt.
Most, hogy kijött a pro verzió, már nem feltétlenül kell eldobni az egész podfejet sem, mert csináltak hozzá porlasztó cserélős cartridge-et (-ot? -öt?) :grinning:
A mai fejemmel már én sem vásárolnék be tucatnyi porit, hogy aztán ne győzzem kitalálni, hogy milyen kis készülékkel kompatibilis még, amikor valamelyik meghal, vagy rájövök, hogy nem szeretem.
De hát nekem mindenből halmoznom kell, ha akciós.

Hali , én pontosan 1 hete kezdtem bele a vape be . Analog napi 25 szál töltött cigi volt , ráadásul sárga camel .
Nos én cigbestről rendeltem egy SMOK MAG 18-at 30% akcióba . Hozzá egy aspire nautilus 3 tankot .
Mivel nincs viszonyítási alapom . Nekem ezekről jó véleményem van . A tank nem folyik , az íz talán lehetne jobb is . Gőz is van rendesen azzal sincs gond . A mod pedig dual akumlator . Nekem kellett mert elég láncdohányos voltam .

A baràtnőm is el dobta a cigit , ő tekerte . Mondjuk neki egy sima joyetech eGo sticket vettem . És az kicsit jobban adja az ízeket .

Egyébként nem is kivanom a cigit , meglepődtem , viszont reggel eddig minden nap kávéhoz el szívtam egyet :rofl:.

Összeségében : A szakik majd biztos ajánlanak jókat , ez mint kezdő az én tapasztalatom . Az biztos ezek eddig jól szuperelnek, ajánlom . Kb 30 ezer .

Sok sikert , sok gőzt :v:

1 kedvelés

Szia! Sajna nem teljes a kérdés. Milyen összegből szeretnéd ezt a kombót összerakni. Mert olyan eszközt próbálunk ajánlani ami a keretedből futja. Poris tankból szerintem a legmegbízhatóbbak MTL vonalon. A BP Mods Pioneer S: https://www.vaporism.cz/bp-mods-pioneer-s-version-short-2-5ml-P/ sok féle porival kompatibilis és van hozzá RBA porlasztó ami ha kedved van építéshez kipróbálhatod. A másik ami még ajánlott Aspire X Noname 9th https://www.vaporism.cz/aspire-x-noname-9th-mtl-tank-22mm-P/ szintén építhető is a porik mellett. Ez mellett még van pár porlasztós kazán ami jól funkcionál de sajna csak saját porlasztóikka hajthatók ill. nincs mozgástered ha véletlenül kipróbálnád az építést! https://www.vaporism.cz/aspire-clearomizer-nautilus-gt-4-2-ml-anniversary-edition-P/ , https://www.vaporism.cz/geekvape-z-mtl-tank-22-4mm-P/
A mod kérdés viszont elsősorban a saját teccésindexednek feleljen meg, másodjára a ráfordítandó összeg és harmadjára funkciók terén biztosítsa azt amire szükséged van!

8 kedvelés

Szia!
Nem vagyok még túl rutinos, de friss tapasztalattal ajánlanám Neked a Vaporesso GTX one kit-et. Már egy ideje meg van, de most vetettem bele magam a teljes leszokásba. Másfél hónapja nem gyújtottam rá.
A GTX one szerintem megfelelő kezdő szettnek. Nem nagy gép, ellenben kicsi. :smiley: Ezen tudod állítgatni, ki tapasztalgatni, hogy neked hogy jó. Én szeretem nagyon. Less rá, hátha neked is meg tetszik.

4 kedvelés

Joyetech Exceed Pro-val kezdtem kb. 2 éve. Cartidge könnyen használható, porlasztó ‘viszonylag’ olcsó. (EU-s webshopban még szokott lenni az Alin kicsit drágább). Az egész beruházás (csak az eszköz) majd’ 7-8 doboz cigaretta ára. A készülék stabil, a lányom a mai napig használja én már váltottam párszor…:grin:

@zsyross -al és @Ispy -vel maximálisan egyet értve ajánlom ha megteheted az Ursa Nano Prot (Ahogy hallom jó a “síma” is) igaz én csak “sétálós-dolgozósnak” vettem, de 1 ohmos porlasztóval, 2 hét után is rendben van.

Itt írtam róla pár gondolatot:

Viszont minimum ilyen fontos a liquid is, az megint egy külön téma.

És ez a kettő csak segíthet, mert az egész fejben dől el!!!

Sok sikert!

Tisztelettel

3 kedvelés