Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Már nagyon várom! :wink:

3 kedvelés

Szia!
Tudom, szubjektív, de mennyire erős benne az ananászos beütés? Vizsgálgattuk nyári estékhez, “bogrács melletti részeg óbégatáshoz”, fröcshegyek mellé és egyéb szabadidős tevékenységekhez, mint kísérő. De az az ananász mindig visszariasztott a rendeléstől. :wink:

2 kedvelés

Semennyire. Ha nem lenne ráírva nem vettem volna észre, ha akarom akkor oda tudom képzelni :slight_smile:
Az egész olyan, mint egy jól eltalált lime-os limonádé, rendesen savanykás, némi hűtéssel, még a karbonos szódaíz beütés is megvan :yum:
Én nikotin nélkül 70W-on tolom, visszafogottabb konfiguráción nem tudom milyen lehet. Ja és alappal sem töltöttem fel.

3 kedvelés

Köszi az infót!!!

1 kedvelés

Nagyon szívesen. Egyébként ugyanebből betáraztam egy Blueberry cake ízűt is, ami szinén tök jó, pedig az ilyen édességes desszertekért nem vagyok annyira oda, de ez nem gejl.
Én bátran ajánlom.
De aztán nem engem szidni :slight_smile: :sweat_smile:

1 kedvelés

A “cake” nagyon nem az én világom. Legfeljebb a sötétcake (egy sz@r szóviccel :rofl:).
De ha összeszedem magam… :wink:

5 kedvelés

Ám legyen: Cakeshtető :grimacing:
Nekem sem a szívem csücske a sütis cucc, a fő csapás iránya a Fizzy volt, ez meg úgy kísérletileg mellé rakódott. Inkább keksz, mint cake.
Különben tényleg sötétcake a doboza :laughing:
Köszi, ezzel most megcsináltad az estémet, nem fogok tudni elszakadni ettől a dallam vagy inkább cake tapadástól :ghost:

3 kedvelés

Ezek a csúnya nagy nyelves mintás aromák elszínezik a nyelvet?Azért színes a képen?Adott ugye egy csomót a sógor(tettem már fel ide képet a tömegről).Ha valóban színeznek,egyet sem fogok bekeverni​:joy:

4 kedvelés

nem színezik a nyelvet nem a színezett nyalóka ez csak aroma.:grinning::wink:

7 kedvelés

Láttam képeket,ahol ezt az aromát reklámozzák és az emberkéknek tényleg színes volt a nyelvük…

3 kedvelés

szerintem az csak a reklám marketing,hogy jobban el lehessen adni.Én pl nem hallottam még,hogy a bigh mouth aromák nyelv festősek lennének.:grinning:

4 kedvelés

Régebben vettem pár ilyen aromát, de nem színezett. Szerintem is csak marketing fogás, valahogy el kell adni őket.:rofl: Hozzá teszem, hogy nem igazán kedvelem ezt a márkát.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Volt már “szerencsém” egy-két BM aromához, max a zöld szín fordult elő nálam. Az is az arcomon… az ízétől… :rofl:

8 kedvelés

34 bejegyzést új témára osztott fel: Zsanett és az öblítő ízű liquid kalandjai :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Szia András! A Spiritet nagyon szeretem, már több flaskával eltoltam belőle, kíváncsi leszek a véleményedre! Nekem mondjuk a kókusz ami nagyon intenzíven jön és a vanília! :wink:

4 kedvelés

sziasztok érdeklődnek hogy 50 vs 50 % van az alap levem
Kicsit édeskés ize van az alap lének ezt nem lehet valahogy tompitani ?

2 kedvelés

Kézcsók !

Vannak adalékok amikkel lehet csökkenteni !

Jelen pillanatban nincs nekik, de hátha lesz ! :slight_smile:

1 kedvelés

köszi :heart:

2 kedvelés

Ez a keverő gép jo ? vagy nem elég kézzel össze rázni ?? Van igy különbség a likviddel ?

Az AromaP-nél van:
https://www.aromaparadise.hu/flavourart-bitter-wizard-10ml-aroma

5 kedvelés