Aroma tapasztalatok

Sziasztok. Tudnátok ajánlani édes gyümölcsös aromákat? Dohányos aromáktól kicsit ockodom, pedig dohányoztam.10ml-sek lennének előnyben mert most még csak próbálgatom őket. Nekem most Revolute High End Dandy Puff, Revolute Goyave Pastaque (nekem ez nagyon nagyon ízlik) és egy cukorkás van aminek nem tudom fejből a nevét. Próbáltam a Big Mouth POGPR aromát is de nekem az nem igazán jött be a mentolos íze miatt.

5 kedvelés

Mentol vagy nem mentol?

3 kedvelés

Szia!

Dinner Ladyk általában nagyon intenzívek, édesek, és szerintem finomak.:slightly_smiling_face:

Alap kezdő aromák nálam:

Vampire Vape Pinkman- édes vegyes gyümölcsös
Vampire Vape Heisenberg- édes, nagyon mentolos kék szőlős
T-Juice Ted Astaire- piros bogyós gyümölcsös ánizsos
És tudom, hogy a dohányos nem jött be, de szerintem egy próbát megérhet:

Inawera RY4 - édes, dohányos. :slightly_smiling_face:

Ha felöntős aroma is játszik, akkor pedig itt nézz körbe szerintem, jól leírják az ízeket, és viszonylag sok véleményt is találsz a termékekről:

https://www.aromaparadise.hu/

Jó válogatást! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia.Szinte az összes Dinner Lady.De a Riot Squad-nak is nagyon sok finom kész liquidje van​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia! :slight_smile: Nem próbáltam még dohányosat, de lehet egy próbát megérne, mert a reggeli kávé mellé kicsit hiányzik a ‘cigi íze’ mert okés hogy a feelling megvan de kicsit érdekes íze van gyümis ízekkel a kávénak. :roll_eyes::joy:
Felöntős aroma nem annyira játszik, de köszönöm szépen

5 kedvelés

Meg nézem a Dinner Lady-ket hátha találok szimpatikusat :slight_smile:

4 kedvelés

A RY4 egy olcsóbb kategóriájú, de szerintem finom aroma. :slightly_smiling_face: Ami még bejött átszokó kollégáknak is, az ugyanúgy Inawera USA mix. Az igazi bagós érzést egyik sem adja vissza, de kb mellé szerintem mindkettő jó lehet. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A Riot-ot is érdemes

2 kedvelés

Néztem a T-Juice Ted Astaire-t de abban van mentol is, de a mentolos ízek annyira nem jönnek be :roll_eyes:

3 kedvelés

T-Juice red berries = red astaire mentol nélkül :+1:

3 kedvelés

Sziasztok. Vampirevape pinkman-t 10-20%ban kell higitani azt írja. Akkor 20ml aroma kelett volna vagy hogy kell kevernem? 100mlt akarok bekeverni

3 kedvelés

Én 10%-al kezdenék, nekem annyival is jó volt. :slightly_smiling_face: 10ml aroma+90ml alap. :slightly_smiling_face:

Egyébként van nekünk egy Liquid keverdénk is, ott ki tudod számolgatni.:slightly_smiling_face:

https://diy.vaperina.cc/keverde/index.html

2 kedvelés

10%al nincs gond, a 20%ot nem tudom miből mennyi kell :frowning:

2 kedvelés

80ml alap és 20ml aroma kellene?

1 kedvelés

A 20%-hoz igen.

1 kedvelés

Hát akkor mindegy mert csak 10mlt rendeltem :frowning:

3 kedvelés

Fogja hozni amit kell 10%-on is. :wink:

2 kedvelés

Be kevertem belőle 10mlt 10%ban.
Mennyit várjak vele? Holnap már szívhatom?
Mindenhol más időt írnak :thinking:

2 kedvelés

A legjobb, ha egy pár hónapra bentfelejted a szekrényben. :slight_smile:

Poént félre téve egyből szívható, de idővel javul. :slight_smile:

4 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:
Köszi :v::rofl:

3 kedvelés