Ki mit szokott rendelni?

Sziasztok!
Nem találtam ilyen kérdést vagy kibeszélőt, de javítsatok ki ha még is van mert akkor ezt törlöm.
Mit a címben is olvasható ki milyen ízt szokott rendelni ill. szokott fogyasztani?

6 kedvelés

Én még csak tapasztalgatok,de a Dinner Ladyk jönnek be.Nem a desszertek,mint pl.a lemon tart.A gyümölcsösök nagyon finomak.A kész liquideket szeretem a legjobban.De a Juice & Power is finom nekem,a strawberry lemonade a legfinibb.A Vampire Vape pinkmanja és a nem tudom melyik gyártó Red Astaire is finom.

5 kedvelés

Liquidhall pompei
Vampire vape heisenberg
T juice red astair és red berries ezt felesbe szoktam keverni
Journey grandpa cream
Summer jam marmalade
Bp bulls eye
Pj empire mango bango
Pj passion thrill
Elf liquid mango
Elf liquid strawberry, ez el fog fogyni, de nem lesz állandó
Vampire vape strawberry
Vampire vape grape

De a desszertek világába csak most kóstolók bele.

7 kedvelés

Én ezt akkor külön szedném: Mtl: Dinner Lady - Lemon Tart (ez mindig van itthon, kötelező íz nálam Nikotin só 10mg/ml)
Journey Discovery - RY4
Journey Classic - Spirit of the Woods
Nasty Juice - Bronze Blend
Stb
DL: Zombie Juice - Raffaette
Nasty Juice - Cush Man - Mango Strawberry
Dampflion - Checkmate White King
Dampflion - Checkmate Black King

Persze azért a teljesség igénye nélkül!

6 kedvelés

Nem tudom velem van a baj vagy ennyire rossz a készülékem de még keresem az igazit vagy igaziakat amire azt mondhatnám hogy rendszeres rendelés lesz.
Először próbáltam gyümölcsös aromákat most dohányosakat próbálgatok.
Amit eddig próbáltam:
PJ Empire Blueberry Lemonade 12ml aroma
Nem jött be
Dinner Lady blue menthol elfogyott de nem tudom fogok meg rendelni
PJ EMPIRE fizzorange nem jött be
Heisenberg legelső rendelésem ez volt akkor finom volt most nyögvenyelősen tudom csak szívni
Big mount jungle tea förtelmes. Még mindig van belőle. Decemberben rendeltem.
Dinner Lady sweet fruits nagy nehezen elfogyott.
Big mouth New York blue tea. Elment
Dampflion Checkmate White King nagyon nem jött be. Lefolyóban végezte
Full Moon valami hypno valami volt. kb. Egy hónap után kiment belőle az ibolya íz utána tűrhető volt
Inf. Gold mz dohányos még érik. De érdekes íze van. Elfog fogyni de nem lesz kedvenc
HIGHRIDER poker dohányos ez is. Elvileg cseresznyés de én nem érzem rajta. Elfog fogyni de nem lesz kedvenc.
Tjuice ry4 annyira nem volt rossz. De nem biztos hogy lesz belőle folytatás
VUról már nem tudom miket rendeltem úgyhogy azt nem tudom felsorolni.
Lassan kezdem feladni a harcot hogy ez a vapelés az én műfajom lenne.nyaron lesz 1 éve hogy próbálgatom megtalálni az írányomat ízben.

6 kedvelés

Ezek dohányos ízek?

2 kedvelés

Utána nézek majd ,de kicsit félve :grin:
Ha lesz ami megtetszik kipróbálom de ha nem fog ízleni akkor tényleg nem tudom mit rendeljek :sweat_smile:

4 kedvelés

Először is jó lenne tudni mit szeretsz, milyen ízeket. Összetett vagy sima? Gyümölcs, dohány, desszert?

Nekem is van, hogy nem kívánom a heisenberget, aztán tele leszek mindenfélével és akkor egy hétig azt szívom. Próbálgatni kell. T juice red berries kellemes piros bogyós. Vagy vannak a vampire vape-nek sima mezei gyümijei. Nekem is itt hever a dandy puff, a szagától rosszul vagyok, vagy rendeltem unicorn vomit-ot, egy tank elment belőle, többi kuka. Vagy pj thai chai, elfogyott, de nehezen. Ez egy ilyen biznisz.

Egy időbe nagyon bejött a mango bango, de aztán ráuntam a hűsítőre, most egy darabig tuti nem fogok venni. Az ízlés is változik, az ember kedve is változik, sok összetevője van a dolognak és túl nagy a kínálat, nehéz megtalálni a tuti(kat).

4 kedvelés

Hát igen, Huszi, ez már a prémium kategória, és még ide tenném a GBC-aromákat is, meg tudlak érteni, én megpróbáltam egy közép kategóriát megcélozni a listámban, talán kicsit elérhetőbb árban mindenki számára! De ezeknél az aromáknál amit használsz, nem nagyon lehet mellé nyúlni, fantasztikusak! :clap:

5 kedvelés

Hidd el,nincs a készülékeddel semmi baj​:slightly_smiling_face:Amiket eddig próbáltál,azokkal van biztos.

3 kedvelés

Egyszer már én is úgy kipróbálnám​:slightly_smiling_face:Ez az egyik álmom,a másik a Journey discovery…de még a pj empire-t és a k flavour company-t is szeretném kipróbálni.

4 kedvelés

Nehéz megmondani mit szeretek mert eddig még nagyon nem jött be semmi :grin:

3 kedvelés

Jó basszus, azért azt csak tudod egyébként mit szeretsz. Ha utálod az almát, jó eséllyel levesben sem fog bejönni. :stuck_out_tongue:

4 kedvelés

Én ezért vettem kész gyári liquideket​:wink:

2 kedvelés

Én vagyok az egyetlen ember a földön,aki nem érti mi a jó a Dinner Lady Lemon tart-on?:joy:Most is az van az Orca-ba a 0.6-ossal,de nekem semmi…:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nyugalom, nem vagy egyedül, van akinek nem jön be, nincs ezzel baj, nálam kötelező, 10mg nikotin só MTL-be egész napos!

3 kedvelés

Eddig is olyat rendeltem amit szeretek de még se jöttek be :slight_smile:

4 kedvelés

Akkor tényleg menthetetlen vagy. :smiley:

Én most a journey grandpas creamet kezdtem szívni, nekem bejön, ahogy a pompei is, pedig eddig csak gyümiket próbáltam.

2 kedvelés

Most olvasom, hogy ajánlott keverés 80vg 20 pg. Akkor ezt nagyon mtlben nem lehet használni?!

Igyekszem tartani a formám :grin::sweat_smile:
És milyen gépet, gépeket ill. milyen tankot, tankokat használsz?