Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Mindig örömmel nézem, ha valaki valami finomat vásárol. :slightly_smiling_face: Akár ötlet gyanánt is jól jöhet másoknak, ha megosszuk egymással mit rendeltünk. Én most nem rendeltem, ám kevertem. :blush: Innen is köszönöm @anon40018559 ezt a rakat finomságot. :kissing_heart:

  • Az első Copy Cat - Suicid Cat. Vanília puding eperrel. :yum:
  • A második Copy Cat - Pink Cat. Trópusi gyümölcsmix. Ettől tartok picit, de meglátjuk. :blush:
  • A harmadik Copy Cat - Straw B. Cat. Vanília krém, eper és vajkaramella. Ez számomra a legigézőbb. :yum:
  • A negyedik Inawera őszibarack. A barackot feltételezem mindenki szereti. :blush:

Mindegyiket 6%-ban kevertem. Ez a maximális keverési arány. Szeretem ha valami olyan édes mint az atom. :sweat_smile:

30ml-t szoktam keverni mindenből, ez a 4x30ml kb 2 hét alatt fog elfogyni. Így viszonylag friss marad egész végig. A túl régi liquideket nem igazán szeretem, ezért keverek inkább gyakran kevesebbet. :slightly_smiling_face:

Nos? Ti mit vettetek, kaptatok, kevertetek? :blush::heart:

40 kedvelés

Nem teljesen friss rendelés már mindegyiket bekevertem és egy hét érés után kóstoltam.80/20 alapban lett mindegyik keverve.A keverési arányt próbáltam a gyártó ajánlása alapján tartani.
Imperia Black Label Áfonya : 7%-ban keverve nekem túl édes lett,émelyítő. Adok neki még egy esélyt 5%-on.Valószínűleg ebből többet nem rendelek
IW Coffana Banana : 4%-ban keverve a kávé dominál, enyhe banánt érezni.Kipróbálom 5%-on is hátha jobban előjön a banán. Ebből fogok még rendelni.
Spectrum Apple pie with Berries: 10%-ban keverve a Pennyben kapható Trijó tízórai keksz íze van számomra. Nekem bejön.
TPA Cheesecake: 10%-ban natúr piskóta íz. Nem rossz, de szívtam már jobb sajttortát is.Ebből nem hiszem, hogy rendelek többet.
BF Green Apple : 5% keverés. Alma íz, semmi extra. Tettem hozzá egy kis mentolt az egy kicsit feldobta, de ez felejtős.
BF Lime: 5%-on az illata olyan mint a citrusos mosogatószer, ízre meg nem mondanám, hogy ez lime.Ebből sem rendelek többet.

14 kedvelés

Azta. :confused: De ne csüggedj. Volt nekem is olyan, hogy rendeltem 5-6 ízt amiből 4 szinte kuka. De azért remélem, hogy az idő megszépíti ezeket. :slight_smile: Vagy valamilyen adalék? :thinking:

7 kedvelés

Igazából arra jöttem rá, hogy nekem a sima egyfajta ízek nem nagyon jönnek be.Legyen az alap íz mellé valami még ami kicsit feldobja mert egyébként számomra túl " lapos/unalmas".

9 kedvelés

Ezzel dettó én is így vagyok. :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Egoist:Unchained SNV pisztácia és vaníliás dohány

Imperia:Old gold enyhén édes dohány,pici vaníliával és földimogyoróval 7%

Imperia:Lime 8%

Imperia:Menthol 3%

Imperia:Raspberry 5%

Inawera:Red fruit mint 4%

KTS:Love citrusok és vanília 10%

Inawera:Summer feelings gyümimix 4%

Vampire Vape:Pinkman 20%

Egy darabig el leszek vele,mert csak 10ml-eketet csináltam és lehet,hogy csak szimplán béna vagyok,de nekem egy sem jó.

Inkább rendeltem még kész liquideket és azokat szívom.Néha bepróbálkozok az enyémekkel is,de megbánom​:cry:

15 kedvelés

Legutóbbi AP-s rendelésem.:slightly_smiling_face:

17 kedvelés

Áááá…a férjem megszívta a málnámat,azt mondta,hogy finom intenzív málna íze van​:rage:Vagy csak szivat(ami kitelik tőle​:joy:)vagy tényleg szimplán béna vagyok…én nagyon-nagyon halványan érzem csak​:cry:Akkor lehet,hogy minden liquidem sikerült?:thinking:

9 kedvelés

Elképzelhető. Vagy az allergiád bezavar. :thinking:

4 kedvelés

Hi!

Most kaptam kézhez,így az ízekről nem tudok írni egyelőre.
80/20 alapba gyártói ajánlás szerint fogom keverni.
Egyedül a Heisenberggel vagyok bajba mert ott a 10-20% az elég tág fogalom…

IW Summer Feelings

VV Heisenberg

TJ Lizzy Rascal

IW Tobacco Symphony

10 kedvelés

Liquidhall pompei…

Kókusz, karamell, kávé és dohány.

Egy kellmes desszert íz, mtl szívom, nekem a karamellás kókusz, az ami átjön, kifújáskor enyhe dohány beütéssel. Kávézáshoz nagyon jó, rendeltem is egy 2. adagot. 10%-ban kevertem.

Érlelési idő passz, mert amikor bekevertem volt egy rakás aromám és nem akardozott kipróbálni, mert első sorban gyümiket szívok, szóval kb. 3 hónapot pihent a kamrában, de remélem nem kell majd neki ennyi idő.

10 kedvelés

Ha elfogadást egy tippet, a Heisiből szerintem 10% is bőven elég. :slightly_smiling_face: Sőt, ha nagyon ínyenc vagy, még 5 is elég lehet. :slightly_smiling_face: Nagyon intenzív aroma. :slightly_smiling_face: Ha kevés, akkor hozzá tenni még mindig tudsz. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia.Szerintem a Heisenberg mehet 20%-al.A Pinkman-jüket én is a maxon,20%-on csináltam.És még úgy sincs ugye olyan finom íze,mint amikor kész liquidként előtte rendeltem.
A Summer Feelings nem rossz.Én annyira nem érzem,de a férjem érzi a szilvát és a málnát is,én csak a barackot.3-4% az ajánlás.Én 4-el csináltam,de legközelebb min.5%-al fogom.Mert én csak 10ml-eket csináltam elsőre.

7 kedvelés

Ma rendeltem Dinner Lady longfilleket.Remélem lesznek olyan finomak mint a kész liquidjeik​:slightly_smiling_face:És az egyik nagy kedvencemet is ilyenből rendeltem,a Riot Squad:Pink Grenade-t

7 kedvelés

Most próbaképpen 10%-ba kevertem 20milit a Heisenbergből, meglátjuk milyen, bár az illata annyira intenziv ahogy ráraktam a keverőre, hogy konkrétan az egész szobában érezni.

8 kedvelés

Primo,Secondo,Quinto próba :blush:

14 kedvelés

nekem ezek vannak tegnap este kevertem be őket​:grinning:


jó gőzölést mindenkinek​:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Azon agyaltam, hogy sima konyhai mérleggel vajon ki lehet váltani a fecskendős kevergetést? Van aki esetleg így csinálja? :yum:

Mondjuk lemérek 10 ml alapot és 10 ml aromát, aztán utána csak a mérleget használnám, bár vannak azért kétségeim, hogy a konyhai mérleg mennyire pontos. Igaz nem dölök a kardomba, ha nem ml-re pontos a kutyulmány.

Csak olyan macerás állandóan fecskendőzni. LOL

2 kedvelés

Gyors kérdés:
Ha bekeverek mittudomén 5*150ml aromát akkor ugye a dohányosnak jót tesz a érés, de a többi liquidel mi lesz ha mittudomén fél év múlva jutok a végére?

Előre is köszi a választ!

4 kedvelés

Ha nem teszed ki közvetlen napfénynek akkor semmi. :slight_smile:

9 kedvelés