Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

70/30-as az alap(az a pici,ami benne van lol),de én még magas nikotinra keverem egyelőre,14%,de a booster is 70/30-as.Mondjuk én nem vagyok mérvadó,most kezdtem​:laughing:Meg csak mtl,az ízérzékelésem a fene tudja,sok kávét iszok,a gyümisek nagyon átjönnek,de lehet csak jóféle az aroma.

5 kedvelés

Fél év, az nálam legalább két liter liquidet jelent…

2 kedvelés

Nyári szezon, ízkereső. Kevésbé olcsó játék hülyegyerekeknek​:rofl::rofl::rofl::rofl:… MustHave.

14 kedvelés

Készül a rózsaszin ember.

11 kedvelés

Én Őt fogom hamarosan megkóstolni. :slightly_smiling_face: Már érlelgetem 6 napja. Még 4 nap hátra van. :sweat_smile: Kezd jönni az illata egyébként. :yum: Erről várható lesz egy véleményezés majdan valamikor. :slightly_smiling_face:

14 kedvelés

Kínkeserves négy nap lesz… :wink:

5 kedvelés

Olyan igéző az illata, hogy inkább vettem fahéjas Müller tejberizst, csak nehogy hozzápiszkáljak. :rofl: Elvileg olyan lesz ízre. :yum:

5 kedvelés

Én csak megkóstolnám! :rofl: :rofl: Hátha mégsem olyan… Húúú de kis “alias” vagyok! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Nem akarok csalódni. Még a fahéj nem jött elő úgy ahogy én azt képzeltem. :confused:

3 kedvelés

Van az a drip tip. :rofl:

3 kedvelés

Akkor indul a hosszú és végtelenül fájdalmas 4 napos visszaszámlálás, amelynek minden másodperce ezer évnek tűnik. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Lesz az egy hónap is, 10 nap az semmi. :rofl:

3 kedvelés

Ez csak sima desszert aroma. Nem lesz 1 hónap, remélem. :smiley:

3 kedvelés

Kinga, mi csak jót akarunk neked :sweat_smile: De legyen úgy :+1:

3 kedvelés

Én most ezt akarom bekeverni, narancs, de az illata alapján az az igazi, hamisítatlan keménycukorkás műnarancs, kiváncsi leszek.

2 kedvelés

Az nem volt rossz egyébként. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én már egy nem rosszal is beérem, jónak már nem is kell lennie :rofl:

2 kedvelés

Ehhe, pont ilyenem van nekem is bekeverve :slight_smile: :yum:

3 kedvelés

Sziasztok. :slight_smile:

Én tegnap ezeket kevertem be 10ml-ben 10%-ban:
•Solub Ananász
•Solub eper
•Revolut Maka And Raspberry

Illatra az ananász és az eper intenzív a makaron pedig nekem kicsit mogyorós beütésű.

Eddig az Ananászt szívtam, az nekem finom, bár lehet hogy 15%-ban még édesebb lenne.

Az epret és a málnás makaront még nem kóstoltam.

4 kedvelés

Nálam ez lesz a nyári sláger.

10 kedvelés