Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Van belőle oreos változat is.
Jobban mar a süti így, hogy viper :sweat_smile:

1 kedvelés

Nyugodtan megkereshetsz,tudod hol dolgozok és véletlenül tudok pg-vg alapot is vinni magammal :wink:

3 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Vadász csoki recept

Jelentem, az Aromamester Pisztácia fagyi isteni :+1::grin: (mondjuk meleg…:roll_eyes:)

2 kedvelés

Holnap Te leszel? Lehet beugrom dumcsizni. :blush:

Üdv !
Igaz, még csak 3 hónapja vapelek, még túl sok aromát nem kóstoltam, de eddig talán ez jött be a legjobban :


Pinkman, ami még eléggé bejövős. :blush:

5 kedvelés

Ami viszont nagyon nem ízlett, az ez :


5 ml még van (csak felét kevertem be), ha valaki Vas megyei (Celldömölk mellett lakom), szívesen neki adom egy köszönömért. :blush:

Most van Southern Smoke :slight_smile:
https://vape42.hu/termek/ejm_southern_smoke_30ml.html

és van még Obsidian is :slight_smile:

https://vape42.hu/termek/dod_obsidian_30ml.html

Tisztelettel

2 kedvelés

Kolegina lesz hétvégén.Én majd hétfő,kedd

Akkor jövő héten. Úgyis régen voltam. :slightly_smiling_face:

Ha jól emlékszem három napja volt egy egynapos “Glámúúúr” napok a Juicy-n…20% az 20%…na! :grin:

8 kedvelés

Hú, nyalva is jó…de mit csináljak belőle? Csokis dohányt? :roll_eyes:

Imádom az After Eight narancsos verzióját. De olyan igazi narancs aromám sosem volt.
Tipp? Valaki?

Bocs @Vaperina_Kinga ez itt offos a receptúrádban.:roll_eyes:

1 kedvelés

Magamtól nem tudok narancsos aromát ajánlani, mert még nem próbáltam egyet sem. Viszont ezt találtam.

Mivel TPA, így rossz nem lehet. :thinking:

2 kedvelés

Szerintem valami vaníliásat, vagy fekete cseresznyést. Igaz, a dohány se lehet rossz…
Ha lenne rum, az se lenne rossz, de azzal még nem találkoztam. De most felidéztem ifjú korom uticsomagjának legfontosabb elemeit, a rumot és a csokit. Mindegyikből egy falat ill. egy korty. Később már a csokit beleapróztam a kulacsba, aztán hozzá ment a rum. Ezzel unatkozás mentesen el lehet jutni a világ végéig, főleg ha néha rá is gyújtasz :smile:

2 kedvelés

Normális rummal lehetne simán sportszelet :+1: na, most gondolkodhatok, hogy csokis miaf…omat találjak ki :roll_eyes::joy: van 65 aroma itthon, de vazz, narancs meg rum nuku.

@Vaperina_Kinga , lehet hogy ezt a szakaszt helyezd át inkább a ki mit kevert-be, sorry. :roll_eyes:

1 kedvelés

Narancsom nekem sincs az említett BIG MOUTH narancsos csokin kívül. De úgy gondolom, ebből sokkal jobb is kijöhet. Szerintem megér egy próbát, ha készítesz belőle simán egy 10 ml-es 8-10 százalékost és leteszteled, mennyire adja vissza a várt csokis ízt.

2 Big Mouth-om várja a kaszást…egy Csokis, és egy csokis-kávés szörny. Mintha papírral, bolti blokkal, meg mosogatóvízzel enném a csokit :roll_eyes:

Beszéljétek meg, aztán majd utána. Ha közben teszem át mindig keveredés van. :sweat_smile:

Szerintem mehet, befogom :face_with_hand_over_mouth:

Én is, elmegyek néhány órára, dolgom is van.
Kingától én is elnézést kérek.