Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Pentekre keverni tervezek,hogy ev vegere az itthoni pihire legyen egy-ket finomsag.Most csinaltam egy gyors leltart,van itthon 600ml 1-3 honapos szajre.Naponta 4-5ml fogy nalam,megleszek?:rofl:

8 kedvelés

Hát szerintem ez jó pár hónapig kitart​:joy:

1 kedvelés

Csak piszkalja a fantaziam a bontatlan inawera gentleman meg 555 ,de akkor mar a bevaltakbol is kellene meg keverni ha nekiallok​:rofl:

1 kedvelés

A Copy cat szerintem nagyon jó márka. Krémes, finom, és mellékiz mentes.

3 kedvelés

Mai csomag beérkezett, végre megjött a Villanyos, meg a többiek! :+1:
De most Revolute Phara Skull Fasataq! :facepunch:
pix30

14 kedvelés

még a szemem is káprázik e kép láttán​:blush::wink::sweat_smile:jó gőzőlést hozzájuk​:blush:

5 kedvelés

Addig szórakoztam a boltokkal, mert miért is nincs egy helyen, meg nincs készleten, hogy aztán egy harmadikból rendeltem és maradt a saját mix. Azt hiszem nyitok egy boszorkánykonyhát, mert már gyűlnek az aromák :joy:

8 kedvelés

Még nem kóstoltam meg, de te említetted
a Top 10 kedvenc aroma között, ezért gondoltam nézzük meg milyenek az Omerták, első körben nagyon bejött a Crunchy Tobacco, ezért is rendeltem a többiből is! :wink:

3 kedvelés

Ezt azért rendeltem,mert a Peaky Blinders az egyik kedvenc sorozatom​:grinning:Remélem hozza azt a szinvonalat!

6 kedvelés

9 kedvelés

A Copy Cat Lemon Tartja nem biztos hogy a legjobb választás volt a gyártótól. Nálam legalább is a muszályból-becsületből kategóriában fut, de hát ugye kinek a pap kinek a paplan…(vigaszként a citromos Jar-nál azért egy kicsivel jobban adja :grin:). Minden estre kíváncsi vagyok neked mit mutat.

1 kedvelés

Majd kiderül, most rendeltem először ezt a márkát. Estleg ha sz@r lesz megsem lepődöm, húzok egy új strigulát a sz@r aromák táborába! :smiley:

3 kedvelés

3 ízre mozdultam rá (kaktusz, crash, lemon tart). A másik kettő egész kellemes…persze nem kell ízorgiában gondolkozni, de sokat javít az íz élményen az ár/kiadósság hányados. :sweat_smile:

2 kedvelés

Bo egy honapja halogatom ezt a keverest.Szerencsere ma valami “kis” szel miatt zarva vannak az iskolak delen es en vagyok a gyerekpasztor​:grin:

9 kedvelés

Caopy Cat Lemon nekem sajnos lefújó lett :frowning: mintha valami citromos mosogató lett volna sajnos … és utána aza kiváló műanyag íz még :slight_smile: pedig próbáltam több tankban. kevésebb % ban tovább érlelve :frowning: de sajnos nem jött be sry. De hátha neked több szerencséd lesz

2 kedvelés

Következő versenyző az Omerta vonalon a bérgyilkos! :wink:


Vélemény:
Nagyon jó prémium folyadék a legmagasabb szinten.
A mokka egyértelműen az előtérben van.
Az egészhez enyhén édes karamell és dohányos jegy társul, ami csak a háttérben nagyon finoman érzékelhető.
Nekem személy szerint nem egész napos, hanem fantasztikus kísérő egy jó kávéhoz.
Minden bizonnyal haladok tovább az Omerta vonalon, mert az íz finomhangolása lenyűgöző. :+1: :facepunch:

13 kedvelés

Na, ezt berakom a kosárba legközelebb :+1:

3 kedvelés

Kötelező db! :facepunch:
Haladok tovább Omerta, Journey, Egoist, vonalon, meg ami útközben befigyel… :tram:

5 kedvelés

Ja, csak most jutott eszembe, hogy a kamrába még mindig figyel 12 darab 10 ml-es aroma, amit még nem próbáltam ki, lehet inkább mégis halasztom. :grin:

5 kedvelés

Jellegzetes, én is lebeszéltem magam az idei utolsó aromabegyűjtésről :sweat_smile:
Viszont van, aminek kezdek a végére érni. Több is. Sztem januárban teljesen jogos lesz vásárolnom :laughing:

8 kedvelés