Top 10 kedvenc aroma

Na hali vapetársak​:grin:
Szeretnék egy kis közvélemény kutatást készíteni.Szeretném,ha megosztanátok,kinek mi a 10 kedvenc aromája,íze.
Leszek az első:

  1. Red Astair DL
    2.Diner Lady Purple Rain DL
    3.The Fuu Man o’war DL Mtl
    4.Egoist Indian Mtl
    5.Chill Pill Final Game Dl Mtl
    6.Diner Lady Oranga Tart DL
    6.Big Mouth 1 Million berriesDL
    7.Bang Juice Charlie Delta DL
    8.Bang Juice Alpha Bravo DL
    9.Cat Club Vanilia Siam DL
    10.Inawera Simphony Mtl
    Nekem ez a top 10 jelenleg​:grin:
11 kedvelés

Úgy látom,a dohányos ízek uralják a terepet​:joy::joy::joy:A többi meg 2 műtét között csak meg lesz​:joy:

3 kedvelés

Sziasztok.én még nem túl sok aromát próbáltam ki de idáig ami tetszett azok a következők.

  1. Dinner lady: Tropical fruits.Guava-Ananász.
  2. Big Mouth 1million Berries

idáig a hűsítősök nem jöttek be.a sima gyümölcsös ízek amik bejöttek.

7 kedvelés

igen,dl-es.

4 kedvelés

Ajánlom figyelmedbe az 5 ös számút a kedvenceim közül,sárgadinnye kiwi,de a sárgadinnye dominál,nagyon enyhe hűsítéssel​:grin:

4 kedvelés

Jah,azt is kérhettem volna,hogy irjuk utánna,hogy dl vagy mtl:joy:

5 kedvelés

Ide is kell már a cavinton​:grin::joy::joy::joy:

6 kedvelés

Óriási a szórás, mert mindig más az amit a legjobban szeretek, ráadásul van, amikor csak az ízkombó a fontos, nem a gyártó…

Heisenberg
IW 7leaves
VV Pinkman
IW French Pipe
Cactus lime
IW Latakia
Infamous Gin/Tonik
Solub Mentol
Don Cristo Pistachio

És minden ami éppen jólesik és finom!!! MTL

10 kedvelés

Nem kérted, így aztán hogy??? Na most aztán… :rofl: :heart_eyes: :grinning:Már indulok is az off-ba. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

Én nem írok sorrendet, csak ízeket. :slight_smile:

Don Cristo - Don Cristo MTL
VV PINKMAN DL
RY4 MTL/DL
Alaplé :rofl::rofl::rofl: DL (most épp azt szívok)
Chill Pill Sweet Axes DL
Dinner Lady Tropical/MELON DL

8 kedvelés

Szia Attila,
alant a lista, a sorrend változik hangulattól és napszaktól függően. Felhasználás csak mtl, rta és rda, 50-50/3 mg alaplével.

  1. Tobacco Bastards No. 17 Dark Fire
  2. SC Hawthorne
  3. Tobacco Bastards No 13 Cohiba
  4. Tobacco Bastards No 9 Bourbon
  5. MJ Arrakis
  6. SC Jericho
  7. TPA Turkish
  8. Blendfeel Pays
7 kedvelés

Hali András​:grin:Köszi a voksod​:grin:Én is szeretem az azhadokat,de a kokszolás miatt leszorúltak​:grin:

2 kedvelés

Phú,az arakis qrva nagy kedvenc dlben és mtlben is,a jericho meg mtlben.Köszi a voksod​:grin:

5 kedvelés

Azért kicsit kocsog vagyok,mert közben figyelek ám,mtlben mi az abszolút kedvencetek​:joy::joy::joy::joy:Én meg ki is hagytam egyet,a graces secretet​:joy:

4 kedvelés

Én is, a Don Cristo XO-t… :slight_smile:

5 kedvelés

Azt én is​:grin:

5 kedvelés

Épp nincs itthon, de így legalább eszembe jutott, hogy kellene rendelni. No meg Arrakist is. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia Attila!
Számozni én sem szeretnék.
Iw Gentleman Mtl
Azhad Kentucky,vannak még ízei amit szeretnék próbállni a Ketucky minden esetre meggyőzött bár nem egésznapos számomra inkább esti Mtl
Iw Irish Coffe Mtl/Dl mindkettőbe bejött
Al Carlo aromái,(nem az snv)
azok is mennek akár Dl-be is,Mtl
Aztán olcsó napi Mtl Bf Tobaccum és a Tpa Tobaccoja 50/50%ba összeeresztve,Iw Symhony,Bf Cannat,Ry4,Iw ből is vannak amiket próbállok majd még​:slightly_smiling_face:
ill a Don Cristok biztosan be lesznek még szerezve pár ízben.

6 kedvelés

Nem akarok hülyeséget írni (lehet sikerül), de emlékeim szerint, mintha neki lenne szilvás-fügés-citromfüves beütése. Javítsatok ki ha rosszul emlékszem, egyszer kóstoltam…

3 kedvelés

Köszi Szilárd​:grin:Itt is sikerűlt pár aromát “lopnom” amit ki kell próbálnom​:grin:

4 kedvelés