Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Egyébként keverésre a borászati webshopos PG-t ÉS VG-t próbáltátok már? Vélemény?Jók ezek ilyesmire?Csak mert 2L 1 pg-1VG postával 6000FT alatt van…

1 kedvelés

Akkor boldog születésnapot kívánok :birthday:

@Balazs_Samu_Nagy köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csak a FloraVitás PG/VG-t veszem évek óta. Szerintem nagyon jó alapnak. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Jaj fogy a leves…ma keverni kell :slightly_smiling_face:

Készül:

13 kedvelés

Köszi a megnyugtatást.

6 kedvelés

Még egy szavazat a flovaritas alapokra!:sunglasses:

6 kedvelés

Kedden jöttek, mert megérdemlem… :smiley: :heart_eyes:


Viszont az új MJ kiszerelés érdekes! :face_with_hand_over_mouth: :thinking:

14 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Miket szerezzek be keveréshez?

Milyen a nagypapa krém?
Mennyire dohányos és mennyire desszert?
Mennyire kedvelted meg? Kiegyensúlyozott íz?

Kellemes, lágy, se a desszert se a dohány nem tolakodó, igazi egész napos nálam. Én egyébként sem szeretem a karakteres dohányt.

1 kedvelés

Csak mert vettem és elvileg tegnap ért be. :slight_smile:
Ma kipróbálom.
70/30 alaplével (UltraBio) öntöttem fel.

2 kedvelés

Most érkezett .Ezeket most gyorsan meghiggítom​:sunglasses:

8 kedvelés

Én ezeket rendeltem mostanában, kicsit betáraztam, MTL felhasználásra asszem egy darabig elég lesz. A Dinner Lady Lemon Tart visszatérő kedvenc, a többiből most rendeltem először. Újabban rákaptam a dohányos desszert vonalra, kávé mellé ez ízlik legjobban. Keverőgéppel keverem őket, másnap már fogyasztható a dohányos leves is.

16 kedvelés

Még most jövök ki a takonyból, szóval ízeket csak korlátozottan érzek, de a lemon tartnak ez nem gond. Legalább 1 napig érleltem is :grin:

Szerintem a villanyost is megkostolom, nincs idő várni…

14 kedvelés

Én most vagyok benne a takonyban. De valaki monnyamá meg milyen íze van a villamosnak :sweat_smile:

4 kedvelés

Kék :grin:

5 kedvelés

Navégre, valaki megmondta a frankót :joy:

3 kedvelés

Itt vagyok, rám mindig számíthatsz! :+1: :rofl:

Még nem kostoltam, de az illata alapján nem lesz ez rossz cucc, dupla karamell, dupla vanília, dupla dohány, nyami.

6 kedvelés

Na, betöltöttem a világhírű villamost, ez sajnos nem tud áthatolni a takonygáton, mint a lemon tart, valamit érzek, valami íze biztos van, de hogy mi az, az még rejtély. :grin:

7 kedvelés

Hát igen ez fránya agy-takony gát, ez nálam is… :grinning:

1 kedvelés