Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nem volt annyi baja mint Van Gond-nak :rofl::rofl::rofl::rofl:

Jobbulást!

Jobbulást! Átérzem… Triplán :wink::+1::scream:

letöltés (10)

Lehet buta kérdés lesz, de nem vagyok tisztában az aroma márkákkal.
Melyek tartoznak a prémiumba?
Csak aroma érdekel, semmi fill :grin:
Eddig Inawera és az A&L jött be. Az A&L-el az a bajom, hogy alig van néhány, ami 10 milis. Szinte mind 30-as, az meg sok próbálgatni. Pedig nagyon ízes.


Ma erkeztek :smiley: Ezek kozul eddig csak a Nasty-t ismerem, arrol tudom, hogy jo. Igazabol az a vicces, hogy analog cigibol ennyi penzert egy hetre valot vettem, meg ha a nic-salt-ot hozzaszamolom is 2-3 heti penz, ezzel a pakkal meg honapokig kihuzom. Voopoo Vmate Infinity 3 ml-es tank (nekem az tobb mint egy napra eleg) Hatterben a kupiban meg megbuvo Nasty-k stb.

5 kedvelés

Szia @Judeat!
Natúr gyümölcs vonalon nekem nagyon ízlenek az Atmos Lab termékei. Egy 10ml-es palackból nagyjából 3x120ml nedüt keverek, kb 3%-os arány. Lehet hogy másnak ez híg lehet, de nekem megfelel.

…és a Atmoslab Elder Blossom bodza nálam mindent visz. :yum: :+1:

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Utánanézek ennek a márkának is.
Az az igazság még keresem az irányt. Arra már rájöttem az édes ízek csak rövid ideig esnek jól. Utána már rágondolni is rossz. Pedig alap esetben édesszájú vagyok.
A fanyar, savanykás ízek jönnek be.
Ez a bodza bíztatóan hangzik :wink::grin:

1 kedvelés

A következő kör tesztalanyai :thinking::thinking::wind_face:

3 kedvelés

Molinberry, Inawera, Capella, FlavourArt, Bubble Island, TPA (TFA, vagy mostanában FA néven is fut), Al Carlo, bár ez utóbbi desszertdohány, ám meglepően finom mind. Ezen kívül Coffee Mill, Chill Pill, A&L, Crazy Lab, illetve érdemes lehet ránézni a Liquidhall sajátmárkás termékeire. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Savanykás ízek
Toxic - Atomic Power - Grapefruit, citrom, szeder és lime ízű aroma 3 hét fix érlelés
Toxic - Rampage - Áfonya, savanyú lime és édes málna ízű aroma szintén
Full Moon - Maya Luna - Hűsítő citrus mix ízű leheletnyi fanyar
Boss Vape - Atomic Green - Citrus mix ízű kicsit savanykásabb vagy pikánsan édes

4 kedvelés

Jó reggölt :grin:

Valakinek van valami tapasztalata A&L Leviathan v2 aromát illetően? Én kevertem belőle egy 50/50, 10%-ban és 6-os nikotinnal a gyártói ajánlás érlelést illetően 3 nap, nekem már 9 napja össze van kutyulva, de nem hozza az ízt amit elvárnék, nem érzem az epret de még azt a nagyon hűset sem. :thinking:

1 kedvelés

Akkor ott valami bibi van kapásból szívható olyan epres mint a hétfene csak akkor nem adja a teljes ízt .
Rendesen volt szelőztetve nem csíp ?

Volt, persze. Egyáltalán nem csíp.

Csak ütögetem az entert hétvégén is :blush:




5 kedvelés

A KFlavorok nagyon finomak. Legalábbis amit eddig kóstoltam belőlük.

Úgy látszik nálam most az ősz a desszertdohányokról szól.
Remélem nem csak az üvegek maradnak meg emlékben :grin::grin:

1 kedvelés

A középsőt már egy ideje én is stírölöm. Majd számolj be élmény :smile:

1 kedvelés

Te, itt 6 db van…melyik a középső ezesetben? :thinking::grin:

Azt pont nem látni,az elötte lévő 3-3-tól! :joy::joy:

1 kedvelés

Hát a Garison @Zoli76, figyelj oda egy kicsit, ne legyél már magán kívül vok OK! :grin:

@Vaperina_Kinga, egy nagyon jó írásos blogos tesztje! :+1:

3 kedvelés