Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Meghozta a futár, indulhat a keverés!:crazy_face: Úú, a Journey Cherry Cigar-nek és a Flip!T-nek bitang jó illatuk van! :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Megérkezett :blush:


A.kedvenc lemaradt a képről :blush:

14 kedvelés

Jaja, 60 felett rendeltem, de meg kedvezmennyel is 50 felett voltam. de semmi email nem jott ma, hogy fizessek.
Ami meg fura, hogy ott volt az hogy 1000 valamennyi a postakoltseg.

Szerintem írj nekik, vagy hívd fel őket, de mintha az oldalukon mikor rendeltem fenn is lett volna, hogy 50ezer felett nincs utánvételes lehetőség…
Meg is találtam:

1 kedvelés

Ez a lemon tart ízben más, mint a longfill?

Nem! Ha megfelelő százalékban kevered, ugyanaz. Mondjuk mindenhol 15-20 % -ot írnak, de a címkén 25% van :thinking:
Legutóbb mikor kevertem, nem is néztem a címkét, 20-al számoltam.

3 kedvelés

Irtam nekik, de lehet buko lesz, mert ma eljottunk nyaralni, igy mar nem tudok utalni a heten, gondoltam reggel megkuldik hogy hova utaljak, mit irjak a megjegyzesbe… De nem jott semmi. Irtam nekik, hogy kuldjek el utánvéttel :slight_smile:

Nem tudom, ha ide illik, de kérdezném, h miért csípős a levesem… Mintha be lenne borsozva. Nemrég vettem egy “Don Cristo custard 100ml” levest. Ez vaníliás dohány. Tettem bele 2 drb nikotint. 10 ml /20 mg. Ez nagyjából 3 mg-os erősségű kellene legyen. Jelezném, h amikor kezdtem a levest fogyasztani, előtte el volt mosva a kazán is. Eddig nagyjából 4-5 tank fogyott el belőle… Segítsetek légyszi. Köszi.
Szerk. A siegfried dl rta-ban használom. 40-45 watton. 0.38 ohm.

1 kedvelés


:heart_eyes::grin:

8 kedvelés

Szia Kolléga! Vagy a Nikitől vagy az alaptól lehet. Ki kellene vákuumozni hátha segít! Miután beletoltad a Nikit volt érlelési idő?

1 kedvelés

Kész levest vettem. Shortfill. Csak a nik-et tettem bele. Érlelés idő 3-4 nap. Most lejjebb vittem a wattot 30 alá. És mintha nem csípne…

Már többször olvastam itt ,hogy " ki kell vákumozni". Ez konkrétan mit jelent? Hogy néz ki a gyakorlatban,és mi a szerepe? Bocsi ha hülye kérdésnek tűnik,de tényleg nem tudom a válaszokat.

1 kedvelés

Régen fecskendővel szoktam, amióta géppel keverek nincs ilyen probléma!

szerettem volna ide idézni de nem megy :frowning:

2 kedvelés

Köszönöm a tökéletes választ a kérdéseimre. Kiderült ,mivel géppel keverek számomra nincsen szükség vákumozásra.

A&L valkyr, bahamut, kawaii Big mouhnt watermelon soul ring, fruity lollipop

2 kedvelés

Szia! A cseresznyésről kérnék majd véleményt ha lehet! Köszi

PJ EMPIRE HIGHRIDER JACKPOT - Dohány, mogyoróvaj, mogyoró és vaníliakrém ízű aroma

Szuper. Nekem nem jöttek be a dohányos ízek. Ez nem kifejezzen dohány, én nem is érzek rajta dohányt. Bár azt sem tudom, hogy milyen ízt érzek de baromi kellemes, ez is kéreti magát, hogy még :heart: Nekem ilyen PJ Empire almás sütije is. Ez a márka elég intenzív és kellemes ízt ad nekem. Nekem bejött, ebből a márkából biztos fogok venni mást is :slight_smile: Kettőből kettő bevált :slight_smile:

4 kedvelés

Big nyúz outta nyami fahaj​:+1::muscle::hugs:
https://www.tisvapo.it/prodotto/cinny-aroma-concentrato-10ml-suprem-e/
Bár nálam még erősebb fahéjas íz is nyerhet, mert bejön, mint fűszer.
(Remélem nem fogja túl hamar elveszteni, mert más fahéjas arománál olvastam már ilyet…)

4 kedvelés