Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Kevés a vatta. A képen ránézésre is.

2 kedvelés

:joy::joy::joy: Na jó, hát ezen lehetetlen kiigazodni. Hol kevés, hol sok… Alig szedtem le a széléről…

1 kedvelés

Elkezdem megint… Íme lépésről lépésre




Ekkora vatta jó lesz?

1 kedvelés

1 kedvelés

Este folytatom, addig várom h jó lesz-e így a vatta :rofl:

Ha érezhetően nem húzza el a tekerést, akkor jónak kell lennie. Jól borzold meg, és ültesd a sodronyra.

2 kedvelés

Nem, ne haragudjatok, biztosan én vagyok a balf@sz…már nem tudok nyugodt lenni. :sweat_smile: Szazadjara rakom össze, vattazom újra és egyszerűen kiszarad. Az első sodronyokkal tökéletesen működött ameddig azokat szét nem csesztem ügyesen… Nem hiszem el, hogy ez ennyire bonyolult lenne. Szépen rafekszik a vatta, nincs tuszkolva, nem hajlik, rafekszik. Nem viszi. Egy csepp nem ürül a tankbol. Feladom, marad a porlasztós

Csak a sodronyokról légyszi raksz fel egy képet?

Milyen arányú a teljesen kész liquided???

Annyi vatta kell, hogy ne szaladjon át rajta, kicsit szoruljon, de azért annyira ne, hogy kitépje a tekerést. Ami valahogy fejjel lefelé van nálad :grinning: De tulképp mindegy, nem attól nem jó, ha nem jó.

Igaz,ez nem a hiszti de szépen ül a sodronyon a vatta és szépen húzza föl a liquidet.
Valami nem kerek ott nálad,valamit nem jól csinálsz :thinking:de azon vagyunk hogy kitaláljuk !


4 kedvelés

Szia!
Találtam valamit,talán egy próbát megèrhet ez is. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hasonlót akartam én is pont írni,hogy próbalja meg a sodronyok helyett vattával

2 kedvelés

Hááááát… :sweat_smile: Jajj.

1 kedvelés

Most mièrt? :slightly_smiling_face:
Az is egy lehetősèg. :grinning:

1 kedvelés

50-50-es

1 kedvelés

Fordítva kéne beletennem a tekerést?

Rakok majd a sodeonyokrol, most otthon maradt, este mutatom ha hazaértem

Hát… az. Az úgynevezett nem rendeltetésszerű használat :sweat_smile:

Őszintén becsülöm a kitartásod és csak bíztatni tudlak! A vattázást lehet elrontani, de olyat nem tudok elképzelni, hogy minden testhelyzetben, ennyi variáció után is mindig szárazra futsz…

Már csak a sodrony lehet ami a lé útjában van.
Gondolom, tekerés nélkül is felkéne húznia, szemel látható mértékben a levest…

4 kedvelés