Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Uh de szépen szuperál :grinning: remélem az új sodronyokkal nekem is szerencsém lesz végre :smiley: holnap rendelem

3 kedvelés

Waff :grinning:



Sosem volt bajom vele! Pedig én sem vagyok profi a témába!:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Figyuzzatok má’
Ilyen rohadt kötelet sehol nem találok elerhetot, ami megbízható oldalnak tűnne.
A linkelt oldalon lévőt nekem kéne méretre vagnom, vagy ezt hogy kell elképzelni? :grinning:
Ezt az oldalt javasolta itt valamelyikőtök korábban :

Amit véletlenül szétoperáltam, nem tudom valahogy osszerakni? Most ez nagyon bosszant, azt hittem, könnyebb beszerezni… A mindenki által közkedvelt szót, SODRONY :rofl: Már rosszul vagyok tőle. :joy:
Este belelogatom a vattát inkább :grinning:

jól áll majd Hildának a harcsa bajusz :slight_smile:

Szerintem ez van Hildában:

Itt ki tudod választani, milyen hosszban szeretnéd

3 kedvelés

Szuper, köszi!

1 kedvelés

23 bejegyzést új témára osztott fel: Brunhilde meleg gőz

13 bejegyzést új témára osztott fel: Megérkezett Vapefly Brunhilde SBS

Helo, Ez milyen vatta pontosan?

Helo, Milyen tekercs van benne pontosan és milyen vatta?

Vapefly cottonclouds, best vatta

Sziasztok!
Évekkel később lassan már, de megerkezett a várva várt SODRONY! :joy:
10 perce pofekelem, mostmár úgy tűnik, szuperal :grin: aminek nagyon örülök, mert a porlasztóim minősége a béka segge alá süllyedt, 8 HUFert 5db és 2 nap után már szét van rothadva… Nonszensz!
Szurkoljatok, hogy mostmár legjobb barik legyünk a Brüncivel :grin:

9 kedvelés

Hát, türelmes vagy, kétségtelen. :rofl:

1 kedvelés

Én úgy dobtam volna el minél messzebb, hogy ne is làssam :rofl:…pl egy tóba, hogy másnak se keserítse meg az életét :smiley:

Nekem nincs (már) vele bajom, de a Dvarw maceramentesebb.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.