Megérkezett Vapefly Brunhilde SBS

És tényleg jár hozzá egy zacskó strassz. :rofl:

3 kedvelés

A férfiverzióba bezzeg nem raktak se sörnyitót, se csuklónyi fuxot, se Rolexet anno :disappointed_relieved:

MINDEN sörnyitó!

Csak lesz nekem ilyenem pinkben​:laughing::laughing::laughing:

Ragasztót is adnak?

Nem öntapadós koh-i-noor Diamond? :thinking::grin:

1 kedvelés

Kata majd elárulja​:laughing:

Ragasztó nincs a dobozban, a strasszos zacskót meg most anyám nézi nagyítóval, hogy megállapítsa, hogy öntapis-e. :rofl:

Piszkálgatjuk itt, szerintünk nem öntapad. Annyi viszont biztos, hogy van a tasakban legalább 4 különböző méretű kavics.

1 kedvelés

Ezzel szépen lehet dolgozni. :rofl:

image

1 kedvelés

És mire feldíszítődik a Hilda, jól be is lehet tépni. :sweat_smile:
image

Ez nem lesz nagy neked?
Nem kötözködésből, azt mondtad pici a kezed?

Tisztelettel

1 kedvelés

Ezt mi pasik nem érthetjük…gondolom sokkal szebb minthogy ne férjen el a tenyérben :smiling_imp: :grin:

1 kedvelés

Agyam eldobom… :slight_smile:

Még szerencse, hogy az elmúlt napokban a Brünhilde volt itt az egyik fő téma, különben csak pislogtam volna, hogy mi ez a marék csillogó szar a dobozban. :sweat_smile:

Volt még hozzá 2 db fekete kis tank és mod közé rakós biszbasz is. Tapintásra mondjuk marhára nem tűnik szilikonnak, de jó az, ingyen vót. :smiley:

Annyi hildás poszt lett hirtelen, hogy azt sem tudom, hova írjak. Úgyhogy maradok itt. :smiley:
Fél tankot szipkáztam kb ki eddig, delután óta.
A vatta egyszer sem száradt ki. Most 11-12 watt körül használgatom, a gőz egyáltalán nem meleg, ízek vannak.

28ga Ni80, kettes mag, 1ohm körül (0.98), 2,5 BP vattával, amiből leszedegettem. Azt hiszem, az 1,4-es afc-t tettem bele.

Minimális elszíneződés a vattán egyelőre csak a kondenz miatt van.

3 kedvelés

Minden vaper férfi is ezt szereti gondolni :grin:

dehogynem, pont ezért nem vettem meg decemberben :slight_smile:

2 kedvelés

Hát, azóta megnöhetett a kezed. :grin:

nem csak romlok :smiley: , már pisztáciásat is vettem :face_with_hand_over_mouth: :rofl:

1 kedvelés