Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Fogpiszkalora…milyen tankod érkezik?:blush:

1 kedvelés

Igen valami még rémlik 5-6 éve még volt E-em

Ha a huzalra gondolsz a 0.32 az a 28ga

Arra ghondoltam ,hogy vastag igen köszi a váltó számok mennek…

MT32 de tényleg az a neve :rofl:

2 kedvelés

Akkor majd Kinga megírja, hogy neki az vastag-e :grinning: Nekem oké az a méret

1 kedvelés

Megtaláltam :blush::+1:

Nekem szokatlanok ezek a kerités drótok…

És ha úgy lenne ,annyi pénzért porlasztóznék :grin:

3 kedvelés

Igen, nem vészes. 6 font öt darab.

Jó hát fontban nem vagyok otthon :rofl:de kb igen :smiley:csak azt a fránya huzalt ki kell cserélnem benne :joy:

Csak hirtelen ezt találtam :joy::blush:

2 kedvelés

Nem, a CC-t is felezni kell, ezt is. Így nem gondolnám. Volt a Dwarv-omban Super Sorb, szerintem jól hozta, persze felezve. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A huzalra gondoltam 0.32 az vastag…a vatta rendben…de közben kiderült itt sokan azt használják…csak nekem vastag…

1 kedvelés

Elnézést a félreértésért, az egyik szemem már csukva. :sweat_smile: Hát, most hogy mondod, attól is függ milyen AFC-vel fogja használni. A 2x1.5-öshöz a legjobb volt a 0.32-es. De még a méretben közelben lévőkhöz is passzol. Ha szűk mtl kell Martinának, akkor természetesen 0.28 vagy 0.26os huzal jobb lenne. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az én brunhildám nm szerette sem a Clapton-t, sem a fused Clapton-t, csakis a sima szálhuzalt. Ezt ajánlanám @Martina -nak is.:smiley:

2 kedvelés

Akkor ezzel is kísérletezni fogsz, mint a kangertech-el?:thinking::thinking::rofl:

Már régóta van két kazánom amiket csak azzal lehet tekerni :grin::grin::grin::grin::grin:

1 kedvelés

78 bejegyzés egyesült egy létező témába: Vásárlásfüggők topikja

Nem nyugodtam,elővettem az összes sodronyosomat :joy:
Remélem már sikerült klasszul megépítened :smiling_face:


5 kedvelés