Voopoo drag q liquid folyás

Akkor ezt megbeszéltük. Melyik fajtát szereted? Milyet kúldjek?

3 kedvelés

A mogyorós frankó!! :grin:

3 kedvelés

Hát, most meghatódtam… Köszönöm! :saluting_face::handshake:

3 kedvelés

Intézem a csokit! Csak el ne olvadjon ebben a melegben! :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Majd megírom a tapasztalataimat, amint használatba vettem a Drag Q-t.:thinking:

3 kedvelés

Szerdán vagy csütörtökön tudom feladni!!

2 kedvelés

Melyik részen tapasztaltad a szivárgást? Kipróbáltam 30PG/70VG 3mg levessel az 1.2 ohm-os porival, de én eddig nem vettem észre a szivárgást. A 3mg kevés :-), és elég furcsa használni, tekintve, hogy eddig DL-ben utaztam. Viszont tetszik, hogy nem kell nyomni a tűzgombot, szívásra aktiválódik. Majd keverek valami erősebbet. :slight_smile:

4 kedvelés

Én csak 50-50 nel használtam akkor még 12mg, most már csak 10 mg. De alul mindig szivárgott, vagy a számba volt a lötyi!!

4 kedvelés

A 0.5 ohm-os porit ki sem próbáltam, ami bontva volt, mert annak az alján már a gumi tömítés is rosszul állt (gyári hibás). :rofl::rofl::rofl: Számba nem folyik, légrésen nem folyik, fejtetőre állítva 15 mp-ig nem folyik. Eddig! Persze nem egész nap használtam, csak próbálgattam a technikát! :grin:

4 kedvelés

Örülök, ha neked beválik!! De miért a pót tank van rajt?

4 kedvelés

Gondolom, jó esetben az megigazítható.

2 kedvelés

Ez akadt a kezembe. :grin:

2 kedvelés

Mg igy még rondább!! :rofl:

3 kedvelés

Próbáltam, de annyira apró… és amikor kihúztam az aljából a közepét, hogy megigazítsam… hát nem tudtam visszatenni. :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Szerintetek ha DL-ben 3mg-os levest használok, akkor MTL-ben 9-10mg-os leves elegendő lehet szabad bázisú nikkel?

2 kedvelés

Ja, hát mondjuk a piros szín… lehetne fekete, barna szürke vagy kék. :grinning:

2 kedvelés

Jóreggelt!! Szerintem igen!! Én 10mg-ost szívok most!

2 kedvelés

Teljesen mindegy annak milyen a színe!! :joy: :joy:

2 kedvelés

Egy tank kiment rendesen, semmi könnyezés, folyás, köpködés, szörcsögés nem volt! :grinning:



De… Újratöltöttem, és most szíváskor szörcsög! :unamused: Lehet, hogy túl sokat töltöttem bele? :thinking:
Próbáltam kigőzöltetni vele, de még nem jött össze. Lehet, hogy késöbb elhagyja? Amúgy megnéztem feltöltés után is a mod tankbefogadó részét, de ott nincs semmi. A pori szívta túl magát szerintem.

4 kedvelés

Majd belejő!! De szerintem 50-50 nel meg se próbáld!! Mondjuk akkor még kész lötyit vettem egy nevesincs oldalról ,ki tudja mi volt!!

4 kedvelés