Folyik a készülék

Sziasztok!
Most csatlakoztam a csoporthoz és végig böngéztem az írásokat.Sok praktikus kérdést és választ olvastam ezért bízom benne tudtok segíteni.Másfél éve használom az E-cigit.Egy olyan oldalról rendeltem amire sokan azt mondtátok,h nem megbízható (vaping undergrund) tényleg nem az. Már 2 készüléket is rendeltem tőlük amiből folyik a liquid ha véletlen felborul akár táskába akár az asztalon.Utána olvastam mit hogy kell összeszerelni,h mik a praktikák ahozz,h ne folyon ki a liquid belőle.Mindent úgy csináltam ahogyan írták de mégis ugyan úgy kifolyik belőle. Segítsetek mit tegyek hogyan csináljam??? Más webáruházba is láttam ugyan ezeket a készülékeket de nem merem megvenni ott se… Köszönöm előre is a tanácsokat!!

Szia!
Milyen készülékről van szó?

1 kedvelés

Szia.
Az egyik az a Vaporesso sky solo plus a másik az pedig a Vaporesso GTX GO 80w 3000mah.
Ez az utobbi az amit a héten kaptam meg.

Szia! Üdvözlünk a felhőgyárban :grin:
Esetleg a készüléket, amiről a cikket írtad meg tudnád nevezni? (Sok van a piacon, talán egyszerűbb lesz így) illetve hogy milyen levest használsz? Sok segítőkész ember van köztünk tuti rájövünk mi a hiba.

1 kedvelés

Szia!
Vaporesso sky solo plus az egyik készülék, Vaporesso GTX GO 80w a másik.
Még nem jöttem rá mit hívtok levesnek :joy:

A liquid :saluting_face::laughing:

Al Carlo aromát 30-70 PG-VG bázissal…
Ha erre gondolsz :blush:

Szia!
A folyással szenvedtem én is ne tudd meg mennyit. És ez nem a bolt vagy a te hibád. Nem mondom egyszer vettem alaplevet onnan olyan büdös volt atya gatya. De én erre most már több mint egy éve nem tudok megoldást föleg ha te 70-et használsz. De érdekes a dolog mert ismeröseimnek is van akinek kifolyt van akinek semmi gondja nem volt vele. És mindenhol ugyan azzal a marhaságokkal jönnek, milyen liquid biztos nem 70 es, meg biztos nem jól volt visszacsukva a liquid beöntö, meg biztos az o gyürü van rosszul. Nem, egyszerüen ha valami sar az akármit csinálunk is az marad. És akkor úgy jön le mintha mi lennénk a hülyék mert nekik ugyan nem folyik ha a bomba robbana akkor se egy csepp se.

1 kedvelés

Szia.
Azért nem értem a dolgot én sem mert van pár ismerősöm aki szintén e-cigit használ és nekik nem folyik…már megőrülök tőle :face_with_thermometer:

Külön írom kicsit tagoltabb lesz. Volt Innokin Klypsem folyt, fröcsögött. Bár bent a házban használva nemigazán csak mikor elvittem magammal ez nagyjából igaz mindre. Lehet a hideget nem bírják, vagy hideg/meleg ingadozást.
Elfbar FB1000 eresztett(bár pnp porlasztók voltak benne). Vandy Vape Rhino eresztett. Ezeket ne vegyél. Most van VooPoo pnp tankom ezt még nem vittem nagyon magammal eddig nem ereszt, viszont rendesen nem is szaturálódik a porlasztó. A DL 0.15 ös porlasztóba nem kicsit PG többletes liquidet kell tennem hogy aránylag normálisan lehessen használni, különben hamar beég mert nem kap liquidet. De lehet ezt kéne megpróbálnod, csak ez mind mind csomó pénz.

Ezeknek teljesen mindegy h hideg vagy meleg helyen vannak itt is ott is folyik :smiley:
Ha sok van benne ha kevés akkor is folyik.A nagyobbik lányomnak VOOPOO Vinci Q pod készüléke van na az nem folyik!!

Na hát kb. én is vagyok vele. És egyszerüen tanácstalan az ember, nem egyszer már félretettem, mondtam érdekel engem hogy milyen jó íze van meg elvileg egészségesebb. A cigi még nem folyt ki sehova. Most hogy így tél fele megyünk elkezdtem bíbelödni vele megint, a házban nem folyik kb. egyik sem ez fix amit tudok mondani tippnek. De ezen a Voopoon is felcsesztem magam úgyhogy utólsó próbának rendeltem 2 RDA-t, meg 1 RTA-t. Nemtudom neked ezek esetleg szóba jöhetnek-e?

Nagyon nem értek még a dolgokhoz de jobban szeretem ha csak a porlasztót beleteszem és kész :smiley:

Vagy ha az bevált akkor, vegyél olyat magadnak is. Ha amúgy bejön. Ezzel nem érdemes bajlódni, ‘‘ha ereszt szomszéd kertjéig meg se álljon’’.
Podok közül én nagyon átnéztem anno. Egyedül a Vaporesso xros volt amiröl szinte csak jót hallottam. Attól függetlenül hogy ez is az ami neked van.
DL gépeknél amiröl sok jót olvastam hallottam az a GeekVape Z Tank.

Lehet h az lesz veszek olyat. Megnézem azokat is amiket írtál.
Te mit javasolsz,h mekkora mah legyen a készülék?

Hát amekkor van benne ezek a készülékek jellemzöen beépített akkumulátorral vannak.

Mert az enyémek 3000 mah mindkettő de olvastam h akár a 900mah is elég annak aki 10-25 szál ciginek megfelelő mennyiséget szív

Még annyi 2 ismerösömnek is Lost Vape-juk van. Nekik bejött.
Meg én néztem a MOTI PLAY-t is multkor, de az is kitudja próba szerencse.
Meg esetleg amit még megnézhetsz a Smoknak vannak népszerü tankjai, de azon én nem teljesen igazodok ki van tfv18,16, prince tf12 baby tfv 8 Valahogy így. Alapjáraton sok panasz van magára a márkára. De én néztem hogy a baby hez jók a wotofo nexMINI D Series Coil-ok. És a wotofo az nagyon jó porlasztókat gyárt (eddigi tapasztalatom alapján!!).

Igen de, egyrészt pl. a Voopoo Vinchi ben is fix a méret, amugy meg felhasználó függö, porlasztó tol is nagyon függ nekem a 0.15 szemmel láthatóbban több áramot eszik mint a 0.2 aztán csak 5 század különbség van.
De inkább az szerint vegyél melyik nem ereszt azt maximum többször felrakod töltöre. Vagy veszel 2-t és akkor még tartalék is van.

Most olyan mintha kínaiul beszéltél volna :joy: :joy: