Drag Q pod

Sziasztok. Valakinek van tapasztalata a fentebb említett Drag Q pod eszközzel? Folyás tapasztalható-e, porlasztók jó minőségűek, maga az eszköz megbízható stb stb. Előre is köszönöm :blush::blush::blush:

Látom a belső akkus felé kacsingatsz. Bence kolega véleménye első kézből voopoo megszállott. Volt neki úgy váltott drag X re . Egy műszakot bír teljesen feltöltésel 10% ig jelzem 12 óra. Drag X 1 akkus efest 50% egy műszak 20w on 1 Ohm
Na 0.5 Ohm akár bírja 1,5 hónapig ha nem vagy lánc slukkos 1,0 1,2 Ohm 3 max 4 hét készülék pazar csak egy idő után vágyik az ember feljebb és ő is meg mondta kevés az aksi egy idő után ha bekebelez a gőz . Jól helyre rakva a porlasztó nem folyik egyiknél sem de a gumi zárta figyelni kell mindig

1 kedvelés

Ezt jó hallani, mert ezek a folyások kikészítenek. :grinning:

Szólok minden könnyezik egy kicsit fűt aztán hül és lecsapódik egy kis pára

Ezek alapján ebből lesz egy drag Q :grinning: köszönöm a segítséget :blush:

Az nem baj, csak a gépbe ne follyon be 2 ml lötty, mint az ursa nano pod-nál

De ne feledd előbb utóbb csere akkusra fogsz váltani :grin:

Nincs azzal baj persze, csak nekem egy olyan eszköz kell ami most 6 hónapig kibírja mondjuk egy 10-15 porlasztóval és nem esz meg az ideg hogy ömlik a lötty.

Addig jó lessz. Áldásom rá :rofl::rofl:

Praying Thinking Of You GIF by Hallmark Gold Crown

1 kedvelés

Nekem tegnap jött meg a Drag-Q . Nagyon tetszett nagyon jó íz vissza adása van de a 0.5 Pori már két töltés után a harmadiknál el meg töltöttem és mire rá néztem folyt ki belőle alul a leves …ki próbáltam nagyobb VG tartalmú lötyivel azonnal folyt alul ki belőle …jó reggel porlaszto csere az 1.2 re egy fel tank el szívása után abból is el kezdett ömleni ki a leves …most nagyon el keseredtem remelem csak én rontok el valamit mert ez borzasztó így .

Szia! Nálam pont ugyanez van, folyik orrán száján, ráadásul olyan mintha bedugulna a levegőzés mert egyre nehezebb szívni.