Új készülék vásárlása

Sziasztok ! Új készüléket szeretnék vásárolni és ehhez szeretnék tanácsot kérni .

Adott egy Vaporesso LUX PM 40 em , amit szerettem nagyon és a gtx porlasztók amit használok 0.8-0.6 nagyon jó íz vissza adást produkálnak .De rengeteg a hibás porlasztó (külföldi fórumon olvasgatva is sokan panaszkodtak erre ) Be rakok egy porlasztót este mondok meg szívja magát reggelig …hát reggelre az egész ki szivárgott belőle …kicsit hígabb lötyit képes azonnal megégetni még a 0.8 as Pori is 17 watton… Szóval el érkezett a váltás ideje amit keresek :

-legyen kompakt zsebben hordhato (lux pm elég kicsi ennél azért lehet nagyobb )
-cserélhető poris legyen tekerni nem szeretnék még
-főleg MTL felhasználás néha egy kis szűk DL
-és a legfontosabb az íz a gtx porik tényleg jó ízt adnak szóval ennél nem lentebb nem adnám inkább fentebb szeretnék menni , nekem inkább az íz a fontosabb mint a gőz mennyiség .

Amiket eddig néztem :

Smok novo 4 (ennél az enyém kicsit jobb ízt csinál próbáltam )
-Smok gram 25 + ato gram 16 (ennek a kinézete mérete nagyon tetszik )

  • DRAG Q POD
  • Eleaf iSolo Air GTL Mini
    -Eleaf iSolo Air 2 + GTL Mini Pod

Ezek közül vagy ezen kívűl bármilyen tanácsot szívesen fogadok ! Köszönöm !

2 kedvelés

Szervusz. Elég szépen szűkítettél a Voopoo drag q ha minden képpen beipitett akkusra szeretnél de a nagy tesója az X is kiváló. Az X későbbiekben nagyobb mozgás teret kínál 80w-ig és 510 konnekt átalakítóval más tankot is rá tehetsz. Pnp porlasztó pedig nagyon széles ellen állás skálán mozog. Amúgy teljesen nyitva a lég rés szűk dl. A 0.6 porlasztó val ingázhatsz dl és mtl közt. Sajna a q nak kicsi az akkuja én javasolnék legalább 2000mah-es ha beépített akkusat szeretnél.

3 kedvelés

Szia!

Én "sétálosban " nagon sokat agyaltam az említett
Vaporesso LUX PM 40 és a https://www.sourcemore.com/smok-nord-50w-pod-kit.html
között, kinézetre és tudásban is nagyon hasonló, én a Smoqot vettem,
viszont én vettem hozzá 3db RPM Cartridget is : https://www.sourcemore.com/smok-nord-50w-pod-cartridge-3pcs.html és https://www.sourcemore.com/smok-prm-rba-0-2ohm-coil.html
(tehát én tekerem)

Én az RPMről tudok nyilatkozni (RBA-val) azzal nekem folyás gondom nem volt.
(0,9- 1,2 ohm közötti tekerések)

Tisztelettel

2 kedvelés

Megrendeltem a drag Q -t holnap érkezik kíváncsian várom !
Utána következő szintnek ha ez nem lesz elég akkor Digiflavor Siren G MTL Tank egy mod-al a drag pedig marad sétálósnak. De egyelőre bizok a drag Q ban.

2 kedvelés

Próbáltam a smok ot …de nekem a luxPM40 izvissza adása jobb volt . Ellenben vicc kategória mennyi a hibás pori hibás tomito stb …szóval a smok sokkal megbízhatóbb …jó volt a Vaporesso de szerintem a fiókban végzi tartaléknak

Megjött a drag Q de kevés használat után omlik alul belőle a liquid …én rontok elvalamit ? Porlasztot cseréltem megvolt pár óra után az első töltésnél abból is el kezdett folyni alul a leves

Remélem nem csurogó töltöd egy kis levegő kell , hogy maradjon benne töltés után szoktam szívni belőle izzítás nélkül. Hát azt tudom javasolni forgasd meg benne egy kicsit a porlasztót hátha a gumi gyűrű meg csúszott amikor össze raktad. A másik meg ki kéne deríteni honnan folyik meg takarítod a podot és rá rakod egy papírlapra kb 15 perc után látszik hol folyik. 2 lépcsőben rakom be a pnp porlasztót. 1 amígy meg szorul . 2 amíg egy picit finoman pattan és nézem a cső össze tételt a podon

Alul a porlasztóból szivárog. Miután láttam hogy fel tank el tűnt belőle pár perc alatt gyorsan szét szedtem és a szalvétás módszert használtam …meg töltöttem már jött is ki a porinal. Én PG többletes levest használtam de volt otthon 60-40 VG-PG bele raktam az is a szalvétán landolt . Nem töltöm csurig . Reggel be raktam az új porlasztót és reggel 9 re már az is el engedte …érdekes , hogy mindkét pori akkor kezdett el folyni amikor után töltöttem utána szinte egyből .

Akkor marad a gyártó sori hiba sajna elő fordul porlasztóknál. Chen elaludt a soron :face_with_symbols_over_mouth:

Erre én is gondoltam de a 0.5 os és a 1.2 esetében is ? Long fillt 20 aromához raktam 50/50 alaplét ami így elég híg lett a többit ami meg érik azt 70/30 al kevertem tanulva a hibából de megmondom őszintén a szivárgás okes lenne mert híg de ez konkrétan folyik és ismerek olyat aki gond nélkül használja .És a kis podom gond nélkül megbirkózik vele …

1 kedvelés

Illetve meg azt akartam írni hogy szerinted érdemes lenne írni a liquidcitynek , hogy gyakorlatilag használhatatlan porikkal érkezett a készülék ?

1 kedvelés

Hát nem tudom de valószínű hogy gyári gond amivel nekik kell törődni ugye garanciát válaltak . Minden esetre próbáld meg velük fel venni a kapcsolatot. Mellette ki próbálnám a porlasztót más tankban mivel mondtad, hogy ismersz olyat aki ezt hajtja ha ott nem enged akkor a pod lehet nagy de ez csak egy elképzelés

Köszi ! Írtam nekik ! Nagyon leültem a Drag nak borzasztó jó ize volt és füstje abban a fél órában amíg működött . Bízom benne hogy van megoldás de már nézegetek egy istic pico-t és hozzá egy tankot kicsit csalódás most ez .

1 kedvelés

Pico baba én is akarok majd egyet de kötelező szintű úgy veszem észre :grin:

1 kedvelés

“There is an episode where I filled the e-juice into the wrong hole of the tank, then the e-juice keeps leaking out and running everywhere. It’s a stupid mistake that no veteran vaper will make. I hope beginners avoid the trouble that I experienced by following the picture from Nical, a responsible employee from Voopoo.”
120220607085523

Szia! Az LP2-es podba is jo az RBA coil?

Nem, csak RPM es cartridge-el.

Tisztelettel

2 kedvelés

És igy egyszer sem volt vele folyás?