Voopoo drag q liquid folyás

  1. Drag q-t nyúzom, sose volt semmi hasonló sem. Azért kellett cserélni mert a podtest gusztustalanra kopott.

Mondjuk a porlasztós képeden az a porigumi az eleg gány. Ott ha liquid lennek en is folynék.
Screenshot_20240714_083740_com.huawei.browser_edit_46884973725136

Ez a pori volt a dobozban?

“amikor megláttam, hogy azt csak be kell dugni, már szar érzésem volt”
Nekem még előjönnek emlékek, hogy nem volt az olyan sz@r. Sőt kifejezetten jó volt :slight_smile:

4 kedvelés

Ha van tanácsod, hogy hogy legyen kó, mit kéne venni hozzá, megköszönöm. :wink:

2 kedvelés

Honnan voltak a porik? Gyárilag a dobozban? Én azért ragaszkodom az ITO platformhoz, mert nekem 1,5 hónap egy porlasztó. Ezért olvaslak csodálkozva.

1 kedvelés

Gyáriak. A géppel jött. Egy 05 és egy1.2 Ohm-os.

2 kedvelés

Én tapasztalatból azt mondom, hogy a voopoo ito podjaihoz a 0.7-es coil a legjobb választás. Volt egy (nagyonsok) pár podom amig sm.-ről flashsale-eztem 1$ alatt. Ment pü.

3 kedvelés

Nem kötekszem de a 07, az Ohm- érték, villamos ellenállás. A liquidet nem tudom mivel tartsam bent.

2 kedvelés

Azzal, hogy minden porlasztó más vattázást igényel,mert más a lé és levegőbeömlő lyukának a mérete. Nem te tartod bent,hanem a vatta. Ami lehet selejtes itt. Ahogy zsolt68 mondaná ez a porlasztós cucc árnövelő hatása. De én itt el is engedtem a dolgot.

2 kedvelés

Hála az istennek ,hogy te legalább kifogtál egy jót!! Ha podtestet cserélsz is a fejekre vigyázz! Én ito-m3 1,2 porlasztóval használtam vagy akartam, ha nem folyt minimum könnyezett!!

1 kedvelés

Nem egy jót fogtam ki hanem 3-at. És igen könnyezik megírtam mi a teendő. De azt is írtam egyedül a 0.7-es coil ami majdnem tökéletes. Nekem is idő kellett míg ráhangolódtam a lelki világára, de azóta ha nem is szerelmesek de jó barátok vagyunk.

2 kedvelés

Gratulálok!!

1 kedvelés

Nézd adtak hozzá 2 coilt. A 0.5-ös dl full nyitott levegő kell hozzá tüdőből szíva. Az 1.2-es az mtl. Nyilván aki nem gyakorlott nagyon lezárja a levegőt és kvázi átszívja a levest a vattán. Ennyi. És akkor minden sz@r csak a technikája nem. Ha álltó helyben ráteszem a kazánt egy pzs-re és másnapra elengedi a levest, na az porlasztóhiba.

5 kedvelés

Köszönöm szépen, rendes vagy!! Én már elengedtem ezt!! Maradok az mtl rta nál!! Ha nem kell senkinek majd elajándékozom!!

4 kedvelés

Én vállalom a megajándékozott személyét, ha durcásan is! :slight_smile:
Emlékszem gyerekkoromban is mindig megajándékozott szerettem lenni legyen az húsvét, mikulás vagy akár karácsony.

2 kedvelés

Adok neki egy hetet, ha nem csetélik el velem valamire , szívesen!!

6 kedvelés

Az a baj,hogy hc.-n talán 2 hete 5.99$ volt. A posta több, pláne ha itthoni :frowning:
Olcsóbb kintről.

2 kedvelés

Ez sajnos igaz!!

1 kedvelés

Én egy Vaporesso Sky Solo Plus-t tudok adni cserébe!
.

.

.

.

.

.

.

.

Na? :wink: Mit szólsz hozzá?

3 kedvelés

Szevasz!! Inkább egy nagy tábla Milka!!

4 kedvelés

Milyen legyen? Mogyorós, oreos, aeros, karamellás, epres, stb?

Ekkorára gondoltál?
letöltés

Vagy elég a kisebb is a 270-300g-os?
shopping

:grin::grin::grin:

3 kedvelés

Amennyit a szememben ér az maximum 300g!! :sweat_smile:

3 kedvelés