Voopoo drag q liquid folyás

Halihó, szervusztok! Lenne egy kérdésem, illetve sokkal inkább problémám, és ha valaki tudna választ adni rá, azt megköszönném… Most vásároltam egy Voopoo Drag Q- t, és hát az van, hogy akárhogy bele nyomom a porlasztót egyszerűen elfolyik belőle a liquid. Szerintem olyan fél óra alatt minden kifolyna belőle, és a készletben kapott mindkét porlasztóval próbáltam, tehát nem csak egy hibás darabról van szó. Azt szeretném megkérdezni, hogy van e ennek a konstrukciónak valami hekkelési lehetősége, vagy ez az a pont, ahol eldönthetem, hogy leállok e vitatkozni a forgalmazóval a pénzemért, vagy hagyom a francba. Válaszaitokat előre is köszönöm!

1 kedvelés

Szia.
Tutira jól tetted bele a porlasztókat ? Nem nézlek bénának csak ez lesz az első kérdése a forgalmazónak is.

4 kedvelés

Köszönöm a válaszodat, nem gáz a viszont kérdés. Szerintem igen. Irányát tekintve csak egy irányba lehet beletolni, meg logikus is, hogy az érintkezők nézzenek a tartály alja felé. Belenyomtam normálisan ( folyt ), utána körömmel puszta erővel mégerősebben ( f ), ezt követően keresztül fektettem rajta egy ollót lapjával, hogy jobban felüljön, de folyt. 0,1 mm- t körülbelül kilóg a tartály aljának a síkjából, épp körömmel érezni, de ezt most kalapácsal próbáltam orvosolni, és fenneáll. ( Nyilván nem 3,5 kg- os kalapácsot használtam, de ez gyanus, hogy nem tud beljebb kerülni.

2 kedvelés


3 kedvelés

Hivatalosan talán jól tetted bele,akkor rendelj hozzá másik porlasztót ha azzal is folyik akkor lehet reklamálni.
Folyadékod milyen ?

3 kedvelés

A reklamációt javaslom! ki fogják cserélni, vagy küldenek helyette az árnak megfelelő összegért mást!! Velem együtt sokan panaszkodnak rá!! Ha nem folyik akkor könnyezik!!

3 kedvelés

Vivo márkanév alatt futó gyártmányú aromának és 10 %- os nikotin adalék keverékét raktam bele. Nem kötekszem csak érdekel, hogy ha veszek még ugyan ilyen típusú porlasztót valahonnan a nten, arról miért gondolod, hogy jobb lenne? Mármint ugyan ez a “nyomd bele alulról fiam, azt majd tőmít az” :smiley: elven működne az is…

1 kedvelés

Köszönöm a választ… Magyarul kifogtam egy szar terméket… :confused:

1 kedvelés

Igazad van,abban is lehet hibás porlasztó.
Az attól függ Csen bástyának milyen napja volt kínában a porlasztógyárban :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Not bad… :stuck_out_tongue:

1 kedvelés

Zoltán én Decemberben vásároltam, pót fejjel plusz 5 db porlasztót. Ha nem folyt akkor könnyezett mind a két fej!! Az hozzá adott porlasztóval és a tartalékkal is!! Ez a gép volt az egyik oka, hogy áttértem az rta-ra!! Hála istennek!!

5 kedvelés

Szerintem igen!!

1 kedvelés

Az a baj, hogy nem lep meg. Nem képzelek magamról semmit, de műszaki terepen tanultam, amikor megláttam, hogy azt csak be kell dugni, már szar érzésem volt. A gatya dohányboltban vásárolt vacakom jobban összerakotnak tűnt, amivel először próbálkoztam másfél hónapja…

3 kedvelés

En talán 5-6 szor próbáltam Decemberben sokfelé érdeklődtem, nagyon sok panasz volt ré!! KB10-ből 2 pozitív , Én rendesen meg gyűlölltem!!

1 kedvelés

De azt tudjátok ?
Ha mi feladtuk volna az elején akkor nem itt lennénk :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Hát azt elhiszem baszus. Vártam mint a hülyegyerek a karácsonyt. Szép is. Amikor beleszívtam egyet, mondom, Amerika… Rendesen elbaszta a hangulatomat. Na mindegy. Maradok a kacatomnál. Pozitív gondolatom annyi, hogy talán így le is szokom. Eredendően azért vettem e- cigarettát. Viszont ha ez működne, hát szerintem többet szívnék nem kevesebbet. Minden esetre köszönöm a választ. További kellemes estét kívánok!

5 kedvelés

Mindenkinek köszönöm, aki figyelemre méltatta a bejegyzésemet. Kellemes estét nektek, sziasztok! :slight_smile:

5 kedvelés

Legyen szép estéd!! Szia!!

2 kedvelés

Rossz lukon töltötted. Ha nem a jelölten töltöd kifolyik a tankból az összes leves.

4 kedvelés

Jelöli, hogy hol kell tölteni… ( Kis csepp alakú, domború nyomat. ) És youtubeon is megnéztem előtte, hogy mi ez, még hogy kellene instalálni.

2 kedvelés