Voopoo drag q liquid folyás

Hagyj kicsit több levegőt esetleg töltéskor. Hatha “belenyomódik” bezáráskor a liquid.

4 kedvelés

Lehet az volt a baj, hogy a másik lyukon még az elején felbuggyant a liquid és ezzel elzárta a kiáramló levegő útját. Próbáltam nem túl gyorsan feltölteni, minnél kevesebb erővel, de ezek szerint nem sikerült. Vagy a 60ml-es Chubby Gorilla tüskéje túl vastag ehhez!??? Na majd legközelebb még jobban figyelek! Köszi a tanácsot!

4 kedvelés

@Paska intéztem a csokit, viszont a Foxpost automatából kell kivenned a Tesco-nál! Amint lesz bővebb infóm, és kapok visszajelzést, írok neked! :wink:

4 kedvelés

Rendben!!

3 kedvelés

Lehet megköveztek érte, de ezekkel a Voopoo cuccokkal csak a gond van. Nálam is volt pár, egyik se jött be. Nyilván más márkákkal is akad gond, viszont ahogy olvasgattam a fórumokat, sokan panaszkodnak rá. Ez csak az én véleményem, ennyi.

4 kedvelés

Amikor írtam, hogy szörcsög, akkor töltöttem fel levessel. Közben elmentünk anyósékhoz, a Drag Q-t itthon hagytam pihenni. Most, hogy hazaértünk rápróbáltam, és már nem szörcsög. Ismét ellenőriztem, nincs szivárgás! Rendben van ismét!

5 kedvelés

Ne idegesítsd fel magad majd fog!!! :joy: :joy:

3 kedvelés

Teljesen egyetértek veled!! Több videót is néztem róla akkor mikor az enyém volt, a java panasz!! Most is csak azt mondom, hogy FT videójában dicsérte, hogy most aztán igen jó!! Na azt kár volt látnom!! De azóta láttam ,neki minden jó!!

7 kedvelés

Na éppen ezt akartam mondani, azaz írni, hogy neki minden jó! :grinning: Még nem láttam olyan videót tőle, amiben valamit lefikázna! :smiley:

Nem idegesítem magam, nyugodt vagyok. Csak leírtam, mit tapasztaltam.:grin: Nem dícsérem a Drag Q-t, azért a jótól messze van, bár ez az első MTL eszközöm, így nem nagyon van viszonyítási alapom. Ízben igen csak alul marad a DL eszközeimtől.

3 kedvelés

Én nem szerettem, de te megszeretheted!! Én láttam tőle olyan videót amit direkt úgy harangozott be, hogy az ő által nemszeretett lötyik!! Nem volt élethű számomra+!!

2 kedvelés

Kiismertem rendesen az ito superplatformot. A 0,7-es porlasztójukon kívül el kell felejteni az összeset. Mind ízben mind gőzben ez az ami hozza az elvárhatót. Tudsz valamennyit játszani még, hogy több teljesítménnyel küldöd kisebb levegővel. Én 50/50-el használom, nincs bajom az ízzel. Sőt sok porlasztó tapasztalata után merem állítani, hogy ez a legízesebb.

5 kedvelés

0.7ohm-os nincs itthon, csak 1.2ohm-os. De majd szerzek, és kipróbálom!

3 kedvelés

Ne haragudj @Paska még egy kicsit várnod kell a csokira, mivel a webshopok nem vállalták a csoki kiszállítást a meleg miatt. :unamused: Azt gondoltam ez lesz a legegyszerűbb, de mégsem. Úgyhogy maradt az a verzió, hogy én csomagolom és adom fel. :crazy_face:

3 kedvelés

Csak nyugodtan!! :grinning:

3 kedvelés