Visszatérő-kezdő, tekeréshez help

Sziasztok

Sok idő után visszatérek részben a gőzöléshez.
Az igazság,hogy anno mikor elkezdtem se vittem túl sokáig. Vettem egy sima egyszerű huzalt abból építgettem magamnak egy steam crave aromamizer rdta v2 - be. Általában 1ohm alatt szokott lenni mert úgy tudom minél kissebb az ohm annál jobb (a gőz miatt?).

-A kérdésem az lenne milyen huzalt érdemes vennem? Mit ajánlanátok? Előre tekerten is gondolkodtam, de azt hiszem jobban járok ha bíbelődök :smiley:

Elvesztem a huzalok között. Van sima. Dupla. Meg vonatsín szerű :smiley: mi a különbség?

-Melyik boltot ajánlanátok?

Szia Dani!

Üdvözöllek az oldalon! Szerintem, kezdetben a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban bátran használd a keresőt, a jobb felső sarokban a nagyító fülre kattintva! Jó olvasgatást! Szinte mindenre is lesz válasz és én is innen gyűjtöttem ki Számodra a bejegyzéseket.

5 kedvelés

A tankod DL… Tudtommal legalább is…

Előbb azt kéne eldönteni hogy tuti jó-e neked a DL, cigiről nekem könnyebb volt MTL -re átálnom az egyértelmű hasonlóságok miatt.
Továbbá személyes tapasztalataim szerint MTL-t könnyebb építeni ha Tankról van szó. Sokkal elnézőbb a vattamenyiségre nézve.

2 kedvelés

Szia.

Steam Crave Aromamizer v3-ba mi ezt használjuk. Valamint elég sok mindenbe. :wink:

4 kedvelés

Köszönöm neked (rendeltem) , meg a többi válaszadónak is (bocsi új vagyok itt nem tudom hogy kell mindenkinek) csekkolom a válaszokat.

2 kedvelés

Nincs mit, bármi kérdésed van, szólj. :wink: