Kanthal tekerés vagy huzal....és még ott a vatta

Sziasztok.:slightly_smiling_face:
A Kizoku limit-be kellene nekem Kanthal kész tekerés vagy huzal.És vattát sem tudom milyet rendeljek.
Ebben kérném most a segítségeteket​:slightly_smiling_face:
Azt sem tudom honnan érdemes.Ti honnan szoktátok?
A legegyszerűbb megoldás lenne a legjobb.Tehát a közeli shopok.

Tamás a videójában.:Vendi vape mtl kész coilt használ 2,5mm-eset.Aminek 0.99-re kell kijönni.1,01 lett neki azt hiszem.(Maga a lyuk 2mm-es,kicsit jobban el is fogja takarni…idéztem)

Egyenlőre a kereső az aromaparadise-t dobta fel.A kész tekerést még csak értem,de a huzaloknál már elvesztettem a fonalat :see_no_evil:

Nagyon megköszönöm előre is a segítségeteket​:pray::slightly_smiling_face:

Az lenne a legjobb a totál kezdő agyamnak,ha esetleg linkeket kapnék​:wink:

5 kedvelés

Mi az,hogy sima kanthal?
Van nem sima is?
Én nem simát fotóztam?
Örültem,hogy azt felismertem,hogy 2.5mm​:joy:

A clapton az csak a tekerési forma nem?Nem a huzal anyaga…

Titán is van?Mintha láttam volna.De írták,hogy a titánt nem ajánlják tc-re…érteni nem értem,de legalább megjegyeztem​:see_no_evil::joy::joy:

1 kedvelés

A 26-28 jó a 20-as lyukra?

2 kedvelés

Akkor ezt a megjegyzést gyorsan töröld is, mert a tiszta titán huzal csak TC-re ajánlott. :rofl: :wink:

7 kedvelés

Csak egy kérdés: nem lenne egyszerűbb magadnak tekerni? Ezek a kész tekerések horror árban vannak, ráadásul nem is sok értelműk van, szvsz, 3 mp megtekreni egy coilt egy segéden.

Utána meg 10 méter ss316l 1300 forint…kell egy segéd, egy kerámia csipesz, meg egy fogó, meg egy olló.

És akkor azt tekersz magadnak, amit akarsz, olyan magon, olyan húzalból, ami neked tetszik. Fillérekből.

Vape42-n minden kapsz hozzá, 10k-ból megvan minden.

Most nézem 5m 28-as kanthal kerek 342 forint, muhaha, abból egy évig elvagy. Az ilyen claptonokat, meg lánctalpakat meg felejtsd el mtl-be.

Olló (ha nincs otthon): 700 huf
Csipesz: 1600 huf
Fogó (ha nincs otthon): 2000 huf
Tekerősegéd, coilmaster: 4000 huf

6 kedvelés

Ni80 26g vagy 28g jó lehet neki?
Most érkezett meg 100-100db és most látom hogy benéztem, én dlezek…

4 kedvelés

Vatta miatt ne aggódj, ma a kis fém seprű mellé bepréseltem egy csomag meglepi cotton bacont is a levélbe amit feladtam neked! :slight_smile:

6 kedvelés

Arraarraarra​:joy:Látszik mennyire értek hozzá:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

2 kedvelés

Akkor ma valaki valakinek egy orbitális marhaságot írt a facén​:slightly_smiling_face:
Már el is felejtettem​:see_no_evil:

2 kedvelés

Írtam,hogy légyszike linkeljetek nekem huzalokat IS​:heart:
SS-t nem használnék,azért írtam,hogy csak Kanthal-t​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

NI nikkel​:slightly_smiling_face:De aranyos vagy köszönöm :heart:

3 kedvelés

Kár,hogy nem látsz most engem​:see_no_evil:Úgy vigyorogtam miközben olvastalak,mint egy kis óvodás​:wink::joy:Nagyon-nagyon szépen köszönöm​:heart::heart::heart::kissing_heart:

4 kedvelés

https://vape42.hu/termek/kanthal_28ga_03mm_ellenallashuzal_10m.html

Minden adatot megtalálsz a megnevezésben és a leíràsban. Így màr nem lesz gond megkeresni a legjobb, legolcsóbb ajánlatot a shopokban, ha ez nem felel meg.

4 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:Igen,azt kell megtanulnom,hogy mit kell néznem a leírásban.Egyenlőre annyi maradt meg a fejembe,hogy kanthal és,hogy 2,5mm​:joy::see_no_evil:

2 kedvelés

Azt sem tudtam,hogy 2 vagy 3 ból is készülhet​:slightly_smiling_face:Nagyon sokat kell még tanulnom​:slightly_smiling_face:Azt hittem,hogy a kész tekerés amit kinéztem,az 1 huzalos​:see_no_evil:Még büszke is voltam magamra,hogy milyen ügyesen megtaláltam a jót​:joy:

1 kedvelés

Mit jelent a 0.3mm?A ga-t már megjegyeztem​:slightly_smiling_face:hogy 26 vagy 28ga…de a 26ga jobb a kezdőknek,mert könnyebb vele dolgozni​:slightly_smiling_face:Jól jegyeztem meg?

A 28GA=0,3mm átmérő.
A 26-al könnyebb dolgozni, mert merevebb, vastagabb, erősebb, nem deformálódik könnyen. Viszont lassabban is melegszik és nagyobb teljesítményt is kér.

4 kedvelés

És akkor mi is a 2,5mm?Nem az-az átmérő?
Már 3x visszaolvastam mindent,de nem minden marad még meg​:wink:

3 kedvelés

2,5 a tekerés belső átmérője = belső mag!

4 kedvelés

Megpróbáltam leegyszerűsíteni… :rofl: :wink: Talán így egyszerűbb.

12 kedvelés