Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Na most a tutitutituti (avagy utazás visszafele, sázatu)

Arra gondoltam, legyen egy ilyen is, ahol a jól sikerült setup-ot rögzítve a végén, visszafele van kifejtve a recept, fényképpel, pontos adatokkal, paraméterekkel, mint egy fordított építés.

Az én mai versenyzőim:

  • HCigar VT75 Evolv DNA 75W TC Box Mod

  • STEAM CRAVE AROMAMIZER PLUS V2 RDTA TANK (BASIC)

A mod-ot még Virnya komámtól kaptam, össze-vissza mindenfélével egy szatyorban, úgy hogy az első átnézés után, sikerült kihajítanom a hozzáadott akku adaptert és a szépséggyűrűt. Mivel a gyűrű nélkül bután néztek ki a tankjaim a mod-on, az összes 22-24mm-es, úgy éreztem keresnem kell hozzá egy maximum 30mm-es tankot. Jelentem, az Aromizer-ben megtaláltam. Nos, “nincs az a zseb” kategória.
Nem kicsi. Nem könnyű.

Az érzés és a tank is új volt számomra, de már csak az építés volt hátra…
…és íme az én tutim, néhány téves próbálkozás után:

  • Fumytech Kanthal A1 26GA – 3-as mag, 5 menet, párhuzamosan a duálhoz, 0,34Ohm.
  • Cotton Bacon Prime - A tank külső pereméig vágva.
  • 36,0-36,6 W variwatt üzemmódban.
  • Levegőzés közepes, folyadék zár egyharmad állásban nyitva.
  • Journey SHAKE Swoosh – Nagyon finom és nem kokszol amíg el nem fogy és még tovább…

Úgy néz ki, számomra csupán ennyi kellett a boldogsághoz:



(Jól nyomon követhető, hogy a befűzött vatták végéinél csak az egyik oldalt barnultak meg, nem lettek egyformán megritkítva. A tekerés két izzítás után fényes lett újra. Ehhez az összeállításhoz biztosan nem lesz szükség 200Watt-ra és az élmény így is a plafonon lesz.)

13 kedvelés