Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

A YouTube-on van egy halom videó különböző tankok vattázásáról.
Az alapokat eltudod lesni onnan a többit kitudod tapasztalni. Csak gyakorolni kell.
Keress rá az adott tankra esetedben az ares mtl rta-vattázása vagy épitése kereséssel es ha szerencséd van találsz magyar videókat.
Ha nincs magyar videó akkor ird be angolul.
A lényeg ott lessz.
Én igy probálgatram,tanultam el és ha valami nem világos akkor itt segítenek neked csak kérdezz.

4 kedvelés

Nem, mert vannak nehezebb esetek, idézek magamtól egyet. :rofl:

Persze mindenkinek megvannak a saját kedvencei, mindenki más útat járt be. Nézzél ki valamit és kérdezz rá kinek mi a véleménye róla.

5 kedvelés

Igen, van halom videó, stb. De azokban tényleg el lehet veszni, annyi az infó.

Ok, nézek valami szimpit és úgy keresgélünk :slight_smile:

3 kedvelés

Nekem személy szerint a dvarw fl 22mm mtl rta ami a leg egyszerűbb volt bevattázni.
Az elsö kazánom a kizoku mtl rta volt de azt kikellett tapasztalnom.

3 kedvelés

Most tökéletes a coil, a siegfriednek. Amikor vettem a a kazánt, vettem hozzá alien coilt is. Csakhogy nehezen hevitette föl, mert sztem túl vastag volt maga a coil összetétele. Most vettem hozzá mást. Ni80 fused clapton huzalt, valamivel vékonyabb. Nem folyik többé, nem szörcsög, minden tökéletes lett vele. (később jövök bővebb infókkal is…) :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

9 kedvelés

Na most a tutitutituti (avagy utazás visszafele, sázatu)

Arra gondoltam, legyen egy ilyen is, ahol a jól sikerült setup-ot rögzítve a végén, visszafele van kifejtve a recept, fényképpel, pontos adatokkal, paraméterekkel, mint egy fordított építés.

Az én mai versenyzőim:

• HCigar VT75 Evolv DNA 75W TC Box Mod

• STEAM CRAVE AROMAMIZER PLUS V2 RDTA TANK (BASIC)

A mod-ot még Virnya komámtól kaptam, össze-vissza mindenfélével egy szatyorban, úgy hogy az első átnézés után, sikerült kihajítanom a hozzáadott akku adaptert és a szépséggyűrűt. Mivel a gyűrű nélkül bután néztek ki a tankjaim a mod-on, az összes 22-24mm-es, úgy éreztem keresnem kell hozzá egy maximum 30mm-es tankot. Jelentem, az Aromizer-ben megtaláltam. Nos, “nincs az a zseb” kategória.
Nem kicsi. Nem könnyű.

Az érzés és a tank is új volt számomra, de már csak az építés volt hátra…
…és íme az én tutim, néhány téves próbálkozás után:

• Fumytech Kanthal A1 26GA – 3-as mag, 5 menet, párhuzamosan a duálhoz, 0,34Ohm.
  • Cotton Bacon Prime - A tank külső pereméig vágva.
  • 36,0-36,6 W variwatt üzemmódban.
  • Levegőzés közepes, folyadék zár egyharmad állásban nyitva.
  • Journey SHAKE Swoosh – Nagyon finom és nem kokszol amíg el nem fogy és még tovább…

Úgy néz ki, számomra csupán ennyi kellett a boldogsághoz:

(Jól nyomon követhető, hogy a befűzött vatták végéinél csak az egyik oldalt barnultak meg, nem lettek egyformán megritkítva. A tekerés két izzítás után fényes lett újra. Ehhez az összeállításhoz biztosan nem lesz szükség 200Watt-ra és az élmény így is a plafonon lesz.)

13 kedvelés

Köszönöm a bemutatót , kedvet is kaptam a THC Elit megtekeréséhez :smiley:

2 kedvelés

A V3-nál ki fogom próbálni kiváncsivá tettél :wink: :dash: :dash:

1 kedvelés

@Kat! Bishop a házban!

28ga ss316l 6 karika, 0.71 ohm, titanium fiber vatta, 2x1 afc, journey grampas cream. 14 watt…

Kész van, viszonylag gyorsan ment, de nem volt zökkenőmenetes, a posztok miatt. A gond az volt, hogy nem szembe állnak a posztok, hanem eltolva, átlósan, így a bevált tekerésem, azaz hogy felülről fogom le a huzalt és magamtól elfele tekerem fel nem volt jó, mert így rossz helyen voltak a végén a lábak, pont a másik oldalon. Szóval úgy tekertem fel, hogy alúlról fogtam oda a huzalt és magam felé tekertem. Befogatni egyszerű, vattázni mégegyszerübb, íze, gőze jó, hozza a papi krémjét, bár lehet kicsit hígitom majd, Ivett nem tudom milyen mérget kevert. :rofl:

9 kedvelés

Gratula Istvánom! Ha láncslukkot is használsz a vattát vágd meg vízszintesen hogy tökéletes legyen a léellátás!

3 kedvelés

Bakker​:flushed:azt elfelejtettem írni hogy nem arra,hanem amarra kell tekerni​:flushed:de megoldottad :fist_right::fist_left::blush:

1 kedvelés

Kösz szépen, nagy segítség vagy! :rofl:

2 kedvelés

Rózsát metszek az meg nem olyan könnyű kesztyűben sem :rofl::rofl::rofl::rofl:
Egy bocsi elég? :cry::roll_eyes::grin:

2 kedvelés

De legalább én már tudom, hogy “nem arra, hanem amarra kell tekerni”… ??? :thinking::crazy_face::flushed:

1 kedvelés

Büntetésből visszaküldöm az epres dohányt és mindet el kell szívnod. :rofl: Megszaglásztam, hmmm, nem tudom. :grin:

Neeeee kérlek neeeee​:flushed::flushed::flushed:

1 kedvelés

Ennyi, mindent is tudsz, menj isten hírével. :rofl:

1 kedvelés

Az a mázlid, hogy a v9-et is meg kell építenem, abba jó lesz, szóval megbocsájtok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 kedvelés

A tegnapi hőség​:hot_face: meg ártott :face_with_spiral_eyes: úgyhogy sokadik nekifutásra 2es mag 32es ss huzal 6vagy 7 karika
(Már össze folyt a kép olyan pici) 0,95ohm 9,5w.
Össze tolva! nem hézagosan (az nem ki hívás)
És tá-dám múkodj!
Nincs fröcsi,pattogás,szörcsögés,th selymes.
Silencio van!
A legfontosabb hogy jön az íz/gőz megfelelően
és nincs melegedés egyáltalán.(lánc slukknál sem)
Kellemes cuppanós ez az expromizer v5.

Mondjuk a 18mg sok volt hígitanom kellett egy picit 9-re mert lórúgást kaptam tőle​:exploding_head:.
Kezdem megszeretni.

13 kedvelés

Nem a legprofibb, de legalább háttérképnek jó. :laughing:

7 kedvelés