Vélemény kérése: Smok X-Priv 225W Kit + TFV12 Prince készülékről

Remek, akkor ezt nem innen már nehéz lesz elrontani. :sweat_smile:
Nekem azért még így is szokott sikerülni.:joy:

Még egy kérdés, ami még nem egészen tiszta. Milyen huzalt érdemes hozzá vásárolni MTL használathoz, valahol azt olvastam, hogy minél kisebb az ohm (0.3, 0.5 ohm) teljesítménye, annál jobb, mivel kisebb ellenállásnál gyorsabban “izzik”, nem egészen tiszta, hogy az ohm erőssége hogyan befolyásolja, hogy mennyire erős. Tehát, ha eleinte egy normál (cigihez hasonló) erősséget, torokhatást szeretnék eléni, milyen ellenállású huzallal kellene próbalkoznom?
Illetve lehet, hogy hülye kérdés (tudom, olyan nincs, de próbálkozom​:sweat_smile:), láttam olyan videót a you tuben, ahol a huzal nem tekerve van, hanem sodrást is tekerték rá, illetve olyat is, amelyik már be van sodorva, és csak formára tekerték, és már rakták is kazánba. Gondolom ez fel lesz tűnttve a huzal vásárlásakor? Egyáltalán megéri foglalkozni a sodrással is, van különbség?
Ha nem igazán érthető a kérdésem, megkeresem a videót, ahol eg, idős úr sodrással tekeri.

3 kedvelés

Az szép, én kis naiv pedig azt hittem, ez majd egy okos telefon elegnaciájával fog nekem működni.:sweat_smile::rofl:

A húzal típusa első sorban azt határozza meg, hogy dl vagy mtl felhasználásra lesz. Először ezt kéne helyre rakni.

Lehet kapni kész húzalt, ne vegyél lehúzás, és nincs szabad kezed, hogy változtass rajta. A sima húzal tekercsben van.

Pre build coli, ez a lehúzás, főleg mtlre.

image

Tekercsben kapható húzal.

28 ga-s keress, lehet ss316l, ni80 vagy kanthal, én az ss-t ajánlom. Kezdéshez.

Meg kell egy coil jig.

Vagy tool.

4 kedvelés

Pssszt ! :shushing_face:Most kezdi :stuck_out_tongue_winking_eye:majd ajánlunk neki is “”““olcsóbb””“”"kategóriát issssss​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Tehát, a kész alatt azt érted, hogy már csak be kell illeszteni a kazánba, és más dolgom nincs vele.
Nem erre gondoltam, hanem tekercsesre, de abból is láttam sodrottat is, és olyat is, amelyiket előtte még sodorták, de megkeressm a videót, mert még kérdezni se tudok.:sweat_smile::rofl:

2 kedvelés

Akkor az nem sima szálhúzal volt, hanem valami clapton.

Ezt olvasd el…

Meg ezt.

2 kedvelés

Ez volt az, konkrétan egy fúróval csodát művel a bácsi.:sweat_smile:

1 kedvelés

Hát ne ezzel kezd. :rofl: Egyébként sincs sok értelme manapság, talán 10 éve, amikor még 0 kínalat volt…

4 kedvelés

Szerintem még ezt a vertikálisat hanyagold :rofl::rofl::rofl:először mtl huzal,28 ga SS,Ni 80, vagy kanthal :stuck_out_tongue_winking_eye:vatta cotton clouds .

4 kedvelés

Hát egy jó kis vertikális buildel még én is megízzadnék, így 4 év után. :grin:

Komolyan, hogy miket tudtok előhalászni a netről? Nem semmi. :rofl:

1 kedvelés

Köszi, ezeket meg is találtam, azt hiszem “szerszám” is lesz hozzá. Megrendelem, aztán ha túl leszek az első káromkodásokon :sweat_smile:, és kerül ki valami használható is a kezem közül, jelentkezem egy-két képpel.
Köszi mindent.

3 kedvelés

Most nézem a videót és ámulok, kanger subtank vertical build, jézus, ez tényleg nem mai cucc. :grin:

És tényleg 7 éves videó, ez talán az első vape build videó lehetett. :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Baromi alapos kutatómunkát végzek​:sweat_smile:, szakmai ártalom, de ez most konkrétan csak arra volt jó, hogy ha addig is felfogtam valamit abból, hogy mit hogyan kellene, minden után IS tehettem egy kérdőjelet.:rofl:

Hát ez már régészet volt a javából. :grin:

Ha kérdésed van, most már tudod hová gyere, a youtube-ot hagyd meg másoknak.

6 kedvelés

Igen, ezután találtam rátok.:smile:

Szerintem ez egész jó videó, és persze utána olvasgasd Kinga írásait :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen, ez is be van könyvjelzőzve, köszi.

3 kedvelés

Alap videó…a legjobb.

4 kedvelés

Én basszus sosem értettem ezekben a vattázós videókban, hogy miért kell 4m vattát elpazarolni. Egy ekkora darabból megcsinálok 3-at. Agyrém :rage:

1 kedvelés