Készülék vásárláshoz segítség 🙂

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni :slight_smile: Még teljesen kezdő vagyok, de szépen lassan igyekszek felfedezni ezt a világot. A páromnak van már készüléke és úgy döntöttem, hogy ha bejön nekem is, akkor én is vásárolok egyet. Most ennek eljött az ideje :smiling_face:

Szeretném a véleményeteket kérni, milyen MTL-es készüléket vásároljak. Mi az ami tényleg nagyon jó és nem érhet csalódás vele. Egy jó ideig nem szeretnék másikat venni, ha most veszek egyet. Melyik ami a legjobb :slight_smile:

Valamint szeretnék egy liquid keverő gépet is vásárolni. Nem azért mert bármi bajom lenne a rázással és a szellőztetéssel, én nagyon oda meg vissza vagyok érte, szerintem kezdek bele jönni lassan. Ki milyet ajánlana, esetleg ha linket tudnátok csatolni, nagyon hálás lennék érte :slight_smile: Esetleg amit @Vaperina_Kinga tesztelt azt honnan tudnám megrendelni.
Aroma tippeket is szívesen fogadok, gyümölcsös a favorit, azon belül pedig nagyon bejönnek a savanyú ízek valamint a kék szőlő :slightly_smiling_face: Ki honnan szokott rendelni?

Én teljesen megszállottja lettem :grin: Rengeteget olvasok mindenről is ezen a téren. Igyekszek tanulni, hamarosan a tekeréssel is szeretnék próbálkozni, de előtte még sok mindennek utána kell járnom. @Vaperina_Kinga írásai nagyon sokat segítenek mindenben, nagyon szeretem olvasni. Ezúton is köszönöm neked :wink:

Bocsánat a sok kérdésért és előre is köszönöm :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia! Üdv a Vaperinán! Első lényeges kérdés, porlasztós szettben gondolkodsz vagy egyből az építős világ érdekel. A másik legfontosabb kérdés mekkora kereted van a legjobb MTL készülék beszerzésére. Mivel majd minden árkategóriának meg vannak a maga legjobbjai. Keverőgép terén szintén, ezen a téren Vida urat ajánlom : https://www.facebook.com/Liquidkeverő-gép-108533108351886/?__cft__[0]=AZUQsYrvYWsVI8-9I2FUeGaVXq3Lv_sMttDLSCbg6l357sqvK7Hf9VN-S9Fv33v-Io3zSTYc6KwyotB31-u2IvMLa-R0HVVxtXwO-ANUT6GKWRdDNrjrXs410UsD-tOrRuTY4NrwRDhqD6aU_EKu85yH8It8ITX_uA9Tw_uPtAyvHg&__tn__=kK-R Hatalmas választék van garanciával. Évek óta az Ő által épített keverővel készítem a leveseim!

9 kedvelés

Szia!
Szerintem sokat segítene, ha megírnád, hogy a párodnak milyen készüléke van ami alapján neked is bejön a vapelés, valamint mennyit cigiztél eddig, milyen használatnak lenne kitéve a keresett eszköz.

8 kedvelés

Szia! A páromnak Vinci x2 van. Ezelőtt 1,5 dobozt szívtam kék szofit. Jelen pillanatban max. egy doboz, de mellette szívok eldobhatóst. Szeretném szépen lassan mindkettőt letenni :slight_smile:

2 kedvelés

Nagyon köszönöm a választ és a linket. Felkeresem :slight_smile: Sajnos késő este volt, így kihagytam hogy milyen árkategóriában a legjobb :grin: Kb.20000 max 30000 a rá szánt keret. Elsőnek porlasztós, az építésbe még egyelőre nem merek belevágni és még ahhoz be kell majd szereznem az eszközöket is.
A múltkor sikerült tönkre tennem egy porlasztót. Páromnak Vinci x2 van és folyik neki a liquid, megpróbáltam megcsinálni a porlasztót, olvastam hogy azért is folyhat, de valahogy nem jött össze :grin: Úgyhogy arra még rápihennék még egy két hónapot :slight_smile:

Mindenképpen olyat szeretnék amibe lehet mindkettőt rakni.

2 kedvelés

Szia @Melinda üdv köztünk :hugs:

Amit @Elek_Segits linkelt, onnan van az általam tesztelt keverő is. Ha nem ragaszkodsz a párod podjahoz, nem olyat szeretnél, akkor szerintem egy Kizoku Limit tank tökéletes társad lehet kezdésnek, és van hozzá porlasztó, illetve RBA fej is. :slightly_smiling_face: Ami a modot illeti, nehéz kérdés, mert mindegyik tudja ami egy modtól elvárható, de amint elolvastam a fent írtakat, nekem a Lost Vape Grus ugrott be, ami szerintem tetszhet Neked. :slightly_smiling_face: Már csak egy akku kell majd bele, amiből az LG HG2-t tudom jó szívvel ajánlani, évek óta ezt használom, megbízható. :hugs:

4 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :slightly_smiling_face: már el is kezdtem nézni az oldalakat hol kapható ez a készülék :slight_smile:

2 kedvelés

Én is a savanyú ízt kedvelem/ném, de még keresem az igazán tutit. Most a lime+kaktusz megy, de még elbírnék savanyúbbat, fanyarabbat. Ki a gyártója az említett kékszőlőnek?
Tanknak én is a Kizoku Limit-et ajánlom, ha még kapsz valahol…akár használtat is.

1 kedvelés

A kékszőlőt úgy írtam hogy azt szeretjük. Eddig csak gyümölcsbe ettük és egy másfajta készülékben szívtuk. Aromát amit eddig nézegettünk belőle még nem rendeltünk. Valahogy mindig elvesztünk az aromák között és addig nézelődtünk amíg mást rendeltünk. De volt amit azért nem tudtunk mert nem volt készleten.

Amikor a készüléket vettük akkor rendeltünk egy szőlőst, bár az fehér, de nem jött be sajnos :frowning:
Ez az SLIQUID GRAPE.

Jó mondjuk akkor kb úgy vásároltunk, pl a modot is hogy jól néz ki, szép kijelző stb. Semmit se tudtunk mi merre hány méter. Azóta sokat olvasunk, tájékozódunk stb.

Nem sokmindent próbáltunk és kevertünk kb 1 hónap alatt. A tesóm ajánlotta a Coffee Mill- Jungle Red-et. Egész jó. Bár tuti hogy mégjobbat ki lehet hozni belőle, mint én kihoztam. Inkább almát próbáltunk. Dinner Lady-t, Vampire vape és Atmos aromát. Ezekből ami a legjobb volt ízre, legalább is nekünk az Atmos zöldalma. Nem mondanám olyan szinten savanyúnak mint amilyet szeretnénk, de finom volt :slight_smile:
Már gondolkoztam savanyú ízfokozó beszerzésén​:grin:

Most vegyészkedtem pont, vettünk 4 féle ízt. Kíváncsiak vagyunk a dohányos ízekre :slight_smile:
Al Carlo Apple Tobaccot és az Al Carlo Blackcurrant Tobaccot.
Valamint Glass - Aroma AEON S & V és Apple Rangert. :slight_smile: Az Apple Ranger ígéretesnek tűnik:)

4 kedvelés

Már többször láttam, hogy a kizokut ajánlod, amivel csak annyi a baj, hogy tökre kifutott tank, szerintem már nem kapni sehol, legalább is én nem láttam. A nagy shopokban már tuti nincs.

1 kedvelés

Ugyanakkor választék sincs a porlasztós+építhető tankokból…pl Wotofo nexMesh is hiánycikk. Mintha direkt tiltanák a kitűnően bevált tankok gyártását. Totál üzletiérdek ellenes…pláne, hogy már kész a sablon (ami drága) és csak használni kéne. Bezzeg a porlasztós szar Kanger Evod tankokat még gyártják

2 kedvelés

Még 1-2 helyen láttam, de igazad van. Keresnem kell másikat, mert ez lassan kimegy a divatból. :sweat_smile: Egyébként jó tanknak tartom. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szerintem, az eldobhatóst hagyd a csodába… Ha gyári porlasztóssal kezdené, akkor vegyél egy Aspire Vilter kit-et. Ahhoz jár valódi cigi filter is a driptip helyett, sztem így elsőre, eléggé valódi “cigi feeling” - et tudna adni… 2 ml-es kapacitású, ha n viszed túlzásba, akkor akár 10 napot is kibír egy szipka… De lesznek még itt ötletek bőven másoktól is…
Mtl rta (építős) pedig, berserker v2, ammit mtl rta, MD rta,… Ezeket könnyű építeni is… És jó kis kazánok… Ja! És ha bármi gond van, vagy esetleg segítség kellene, csak nyugodtan írj… Mi itt leszünk neked, és mindenkinek… :grin::blush::blush:

3 kedvelés

Ha a pod feeling be jön én ezt ajánlanám és keretbe is be fér VOOPOO DRAG X 80W PODMOD KIT+ WOTOFO - SMRT PNP RBA úgy jellemezném hogy lightos dl teljesen nyitott levegővel, szűkitve mtl feeling . A gyárikazant meg nem kell messzire rakni ha meg unod a akkor veszel hozzá egy pnp 510 adaptert és arra bármiben építős kazánt

3 kedvelés

Pont kitettek ide vaperinára egy eladó kizokut :wink: Csapj le rá

2 kedvelés

Hát én most nagyon lemaradtam :grin: Sajnos nem sok időm volt az utóbbi pár napban itt olvasni :frowning: De mindjárt átnézem mit találok. Közben egy rendelést is elcsesztem :grin: A páromnak rendeltünk egy vaporesso target 100-at és egy Ares 2 rta-t, én egy másik oldalról szerettem volna egy pico plust. Fáradt voltam szerintem és nem vettem észre, hogy véletlenül 2 vaporessot raktam a kosárba :rofl: Ráadásul csak akkor esett le, mikor megjött a csomag és kibontottam :grin: Most gondolkozom, hogy megtartsam cagy adjam el és legyen az eredeti terv…

Valamint túl vagyok az első építésen, vagyis a másodikon is, mert az elsőt elcsesztem :grin: Valahogy nagyon odapörköltem a tekerésnek és égett íze lett. Utána kezdtem elölről. A második sikerült. Fogalmam sincs mit rontottam el, egy biztos másodjára nem :slight_smile:

7 kedvelés

Hááát pedig ritkán raknak ki kizokut…de ha már úgyis az építésnél tartasz akkor mégse sajnáld annyira…jobb építeni mint hosszabb távon porlasztókat beszerezni​:wink: RTA-ból fényévekkel jobb a kínálat mint a “hibrid” tankokból.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.