Zöldfülű kérdések következnek...

Sziasztok! Elvesztem a kínálatokban…
Cserélném a kis drágát, mert már nem bírja analóg cigiről át szokni akaró balfütty gazdáját.
Mtl tankok közt vagy a Bishopra, vagy a Ripleyre esne a választásom, de őszintén szólva, nem tudom milyen strapabíró, ütés álló Modot vegyek hozzá… ami eddig felkeltette az érdeklődésem, az a Lost Vape Thelema Quest Solo 100 W box modja, de olvastam itt róla, hogy nem nagyon masszívak az LV-k. Valaki megdobna pár ötlettel, hogy honnan és mit lenne érdemes rendelni viszonylag pénztárca barát áron?
Más párosításokról is szívesen olvasnék, de főleg mtl vonalon.
Köszi, ha megszánsz egy pár tanáccsal is! :blush::blush:
(Ha meg valami hülyeséget írtam, nézzétek el, most szeretnék instant poris szettről Rta-Rdta-ra váltani)

2 kedvelés

Pinoeer 1.5-öt most a sláger, nem személyes tapasztalat, sourcemore-ról 12k körül megvan.

Modból én istick picot venném, olcsó, jó.

3 kedvelés

Szia! Inkább Bishop mint Repley .

1 kedvelés

A gandalf meg kemény. :joy:

1 kedvelés

En modbol ezt ajanlanam, ha olcso kell. Nekem is van egy. Nagyon strapa biro.

1 kedvelés

Csak mint a kád széle… :rofl: Midjourney-es Ai kép generátor csodákra képes.:grin:

1 kedvelés

Modból sajna az igényeidnek megfelelő kínálat mondhatni szegényes. GeekVape Aegis család Solo ill. Max. Ezek mindent is bírnak. Aztán hirtelen ennyi. A Picok jók de ütni-vágni felejtős.

1 kedvelés

Sose értettem ezt az ütni vágni dolgot, egyik sem annak való. A solo jó, de ha betonra esik 1 méterről, a pioneer azonnal kapitulálni fog, strapa tank meg csak nekem van. :joy:

Szóval nem kell dobálni…

Rájöttem, ha béna vagy (és ezt most magamra értem) akkor nem strapabíró mod kell, hanem aminek jó a fogása :white_check_mark:

2 kedvelés

Picike. Kisebb mint a tenyerem. Mtl-re használom. Még jól is néz ki.

3 kedvelés

De ha valaki annyira béna mint én tök mindegy milyen modot vesz, amig a kezére tudja celluxozni. :laughing:

Saját magamból kiindulva, érdemes megnézni mekkora a valóságban. Ezért álom még mindig csak a brünci :slight_smile: A képek csalnak. Nekem pl igen kis kezem van(ezt itt már mindenki is tudja :rofl:) tehát a fogás és a méret a hosszú élet szempontjából jóval fontosabb, mint a stapabíróság.

1 kedvelés

Egyébként én geekvape aegis maxot tervezek melós gépnek. Külső akku, ütésállo, porállo, vízálló, istálló, extrém retkes munkába legalább annak nem lesz baja, de megfelelően kell tartani mert a kazán még sérülékeny (810es drip tipen azért be tud menni a retek) ugyhogy érdemes egy jó tárolóban is gondolkodni. Nem akarok hülyeséget írni de egy pelenkával kibélelt neszeszer minden védelemmel ellát egy vape eszközt és akkor megint mindegy milyen ellenálló gépet veszel. (Persze ha nem használt a pelenka.) … sikerült legalább egyszer nem hülyeséget írni? :thinking:

1 kedvelés

Így van, nekem 8 centi a max, a solo például már vastag a kis kacsómban. :sweat_smile:

Én meg imádom fogdosni a 2 akkus Yihi-t, amit 3 nap alatt se merítek le MTL-ben :grin: pedig nem logikus, se nem praktikus​:thinking:

3 kedvelés

Ismerem, én is így voltam a rivával, csakhát a 22-es tankok rajta…

Ezért nincs még sx mini v1 em. Örök álom marad, mert két kézzel kéne tartanom​:rofl::rofl::rofl:

Tervezek rendelni hozzá egy kis tatyót, ami félkemény és majd rakható bele bélés. Eddig a kis aegis minim egy puha neszeszerben volt, de a balesetek nagy része (ahol éppen egyszer a palást is tört), a lerakás utáni eldőlésből és legurulásból fakadt. De ja, volt hogy spontán véletlen ledobtam, akkor bezzeg nem lett baja… :joy: Ezért is tartom magam professzionális bælfaksznak (szebben már nem tudom kifejezni a szerencsétlenségem​:rofl:).

Lehet maradok ennél a verziónál, ennél biztosabb nincs…:joy:

Nekem úgy tűnik, minél többet olvas az ember ezekről a kütyükről, annál nagyobb zűrzavar támad az agyában. Én pl. ha most és ennyi információból akarnék áttérni az analógról a gőzre, hát biztosan maradnék az analógnál, vagy az ICOS-nál. Én egy ilyen egyszerű eszközzel simán átálltam:


Intenzív használattal is simán kibír egy napot egyszeri feltöltéssel, jó ízű, van gőz rendesen, megbízható, nem folyik, stb. Az igaz, hogy a zsebben, táskában akkor van biztonságban, ha beleteszem egy magnézium plussz pezsgőtabletta műanyag dobozába. Ez utóbbi mérete tökéletes. Teszem ezt azért, mert egyébként a mégnesesen rögzülő tartálya viszonylag könnyen leeshet az akksit tartalmazó részről. Adott esetben ki is nyílhat és akkor kifolyhat belőle a levesből.