Vége mindennek

Én pl anno, egy évet csináltam katonaságban. Ebből 8 hónap kemény planton volt( egy lőszer raktárat őrizni éjjel nappal, esőben fagyban, egy erdő közepén…:slightly_smiling_face:

Eddig még soha nem volt szükségem rá, hogy kéznél legyen egy extra bicska…lehet akkor rosszul csinálok valamit :smiley:

Én is csak olvasom, hogy a topik címéhez híven milyen irányba ment el a beszélgetés :thinking:
Nincs túlélő csomagom, késem is csak a konyhaszekrény fiókjában. “Ahogy lesz, úgy lesz” :woman_shrugging::thinking::blush:

2 kedvelés

Így van.
Nincs vége mindennek.
(Kivéve a lóf@xnak a mondás szerint).

/Én se vagyok késes fajta…ha nagyon kellene valami, akkor valami golyószóró inkább, amit vennék/.:grin:

Hatlövetű,”bétbóz”,vaskígyómarás,és a bugylik :joy::grin:ha kellene​:stuck_out_tongue_winking_eye:

Fail Kung Fu GIF

Röhögök, de közben meg lerajzolni se tudnám a mozdulatsort :roll_eyes::joy: plusz az első pár képkocka után vinne a rohammentő :joy:

2 kedvelés

Box zsargonban erre mondják, hogy benne maradt az ütés. :sweat_smile:

A padló nyert, technikai KO-val.

1 kedvelés

Sziasztok
Nekem akkor volt ilyen mikor a napi 2 doboz cigit elszívtam. Nem akartam el hinni. Párom le kamerázott 35 - 45 mp kihagyásom volt.Beszartam.És onnantól e cigi.
Köszönöm jól vagyok :ok_hand::+1:

2 kedvelés

17 bejegyzést új témára osztott fel: Túlélő topik

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Túlélő topik

Először is kitartást és sok erőt kívánok. Nem olvastam el minden választ, de ha jól tudom az Országos Korányi Pulmonológiai intézetnek van egy szuper “alvásklinikája”. A doktornőt, aki vezeti csak dicsérni tudom. Bár gondolom a készüléket valami hasonló helyen kaptad, hátha mégis ez segítség.
https://www.koranyi.hu/alvasdiagnosztika/

7 kedvelés

Én azt szoktam mondani, hogy röhögök egy nagyobbat, és már rajtam van +5kg…:grin:

Tegnap a kollégák annyit zabáltak, hogy már a látványától sem férnék be az ajtón :roll_eyes: nem tudom, hogy aki nem hízékony, ehet 2 pofára, az áldás, vagy átok :thinking:
(Hó végén átok :grin:)

1 kedvelés

Túléljük valahogy :grin:
Az asszony 12 éve próbál felhízlalni, ezalatt felmászott vagy 4 kiló… szerintem a kapcsolatunknak van jövője :thinking:

12 perc alatt hízok 4 kilót :disappointed_relieved::rofl: és szeretek enni, főzni. Szóval jojó és küzdelem az élet.
De még be tudok jönni a rendes bejáraton.
A párom szerint jól nézek ki.
(Intézek neki szemészt meg pszichológust, de amekkora a várólista, addig még hízok 10 kilót…:grin:)

(Nekem egy világégés meg egy Mad Max szitu hozná el a tartós soványságot :thinking:)

Nekem ilyen esetben el kellene fogyasztanom a szomszédaimat​:rofl: Csak hogy tartsam a versenysúlyomat :sweat_smile:

A fűszerezés a titka (állítólag​:roll_eyes:) :grin:

Ajánlom:Életben maradtak c. és a Cannibal holocaust c.filmeket a témában. :joy:

Meg egy könnyű desszertet a végére…