Túlélő topik

Eléggé elhalkult ez a topik, pedig ez mindig időszerű. Van, akinek 100 m számra mérhető huzalja van, vattája, likvidje és ki tudja még, milye. Ötlete is van biztosan. Osszuk hát meg egymással a fontos tudásokat, amik tovább vihetik a vaper élvezeteket akkor is, ha nincs hozzá e-shop, és minen mást is, ami célszerú lehet egy-egy apokalipszis utáni élhető világhoz.

2 kedvelés

Először is javaslom, talán külön opikba rendezni:

  1. Lehetséges energia források, amivel fel lehet tölteni a modokat és hogyan, mindezt a környezetben telálható holmikból.

  2. Célszerű felszerelés, ami segít a túléslésben egyénnek és családtagnak egyaránt.

  3. Túlélő felszerelések használata, a bővítés lehetőségei és céljai, az attól várható eredmények

  4. Környezeti veszélyforrások ismerete, kezelése, honnan tudjuk, hogy mi jöhet és arra hogyan reagáljunk.

  5. Társadalmi és “humánökológiai” kérdések kezelése

  6. Berendezkedés a “hossszú télre”.

  7. Egyebek.

Te félelemben élsz?

Nem. Sajnos rám inkább az a jelemző, hogy nem félek semmitől. Persze ez így nem igaz, de az tény, hogy a félelem az nem az én életem. De nem értem, hogyan jön ez le abból, amit írtam nálad?

1 kedvelés

Az embereket félelemben tartva irányítják, befolyásolják…sajna mindent meg is tesz a média ennek érdekében. Szóval nem csodálkoznék azon sem ha bizonytalanságban élne…ahogy sokan mások

2 kedvelés

Ez igaz. Sajnos ez egy nagyon nagy fegyvere a médiában. Sokszor semmi nincs mögötte. Én azért javaslok egy olyan fórum topicot, ahol erről, vagy ezekről lehessen tárgyilagosan, tényekre alapozva is beszélgetni. Valószínűleg a médiában is elterjedt a néhai, II: vh-ban aktív szerepet vállaló Kusnarenko tábornok mondása, mely szerint " a félelemnek nagy szemei vannak". Ha nem tudod, mi a ható tényező és mi lehet a hatás, de neked “föntről” sugallják, hogy az borzasztó, akkor lehetséges, hogy nincs az a szakember a Földön, aki számodra hitelt érdemlő módon képes lesz majd az elmondani, hogy az összes félelmed felesleges.

Nekem ez jött le…készülsz a világ végére…

Nem készülök. Pusztán úgy gondoltam, oly sok mindent megvitatunk ami hasznos, talán hasznos lenne ez is. Természetesen ne legyen kényszer, azt utálom én is. Azonban azt gondolom, ha van valamire lehetőség, azzal élhet az, aki akar. Ennyi csak.

1 kedvelés

Rendben,értem.

Túlélő felszerelés?
Bevallom nem értem a posztod célját. Mit szeretnél túlélni, mármint minek a túléléséhez várod a javaslatokat?:thinking:
Ha elfogy a liquid, vagy lemerül az akku, elfogy a huzal?

4 kedvelés

Mindent lehet kapni a Tpd szabályozás hatására :smiling_face:huzalforrás,aroma,alaplé,mumus,elég sok shopot megosztottunk már itt időt pénzt nem kímélve.
Én bízom benne hogy nem kell túlélni,ahogy olvasataimban elég sok vapertárs bevásárolt egy időre.
Vaperbetegségről amiről a cikk íródott,én nem tudok,vagy nem művelődtem magam ki rendesen :smiling_face:

2 kedvelés

A ‘van’-tól nem kell félni…kivéve ha romlandó. Olcsóbb úgy sem lesz semmi amit vesznek

1 kedvelés

A “van”-ból könnyű,a “nincs”-ből nehéz :smiling_face:nekem ez a szavam járása :grin:
De ez szerintem igaz mindenre :smiling_face:

"A legyőzhetetlen embereket a legkisebb dolog is vereségre vezetheti. "

2 kedvelés

Ez a honnan szerezzünk be összetevőket ha nincs vape shop rovat ?

Ki,hogy érzi… :no_good_man:

Egy biztos ha van áram akkor tudok csinálni mindent :wink:. Igaz nem levest de minden mást fixen. Házi generátor its ön de kicsit defektes nagyobb motor kell bele :grin:

Az enyémet a sarokcsiszoló már meg akasztja… :blush:

Ajánlom figyelmedbe . Nekem haszonló csak két motorral megy és basztam a fázis kiegyenlítésre ezért defektes . A feltöltő nem azonos azz hiszem a készítővel neki volt egy előző projektje autó alternatorral.

Ezt mi működtetti a villany motor?