Kicsit távol voltam

Bocsi, h nem voltam jelen az utóbbi időben… Csak nagyon keveset… Dolgozom, németben, mint kamion sofőr, még mindig… közben gondjaim voltak, egy rakás doki, egy rakás gyógyszer, tüdő gondok, de már jobb… És az eredmények is jók most már… Igyekszem magam utolérni, mert millió bejegyzés volt azóta…
Ja! És üdv újra itt mindenkinek… :blush::blush::blush:
Szerk… A vépelést nem hagyom… Még akkor sem ha megfekszem is…

14 kedvelés

Pont ma délelőtt gondolkodtam hogy hova tűntél, mert rég nem láttam a neved. Remélem jól vagy és nem komoly gondok voltak. Azért inkább dobd el ezt is ha nagyon muszáj és ne feküdj meg :frowning:

2 kedvelés

Itt vagyok. Jól vagyok most már. Voltam pár hónapja légzés próbán és nem sikerült jól. De most már jobb… Nekem kisfiú koromban volt legcső asztmám, és mintha vissza akarna térni. Amúgy meg már jó pár éve vépelek, és eddig soha nem volt ilyen jellegű gondom… Tavaly tavasszal volt egy ugymond balesetem, ki estem a fülkéből mint egy darab fa, a kimerültség miatt. Ekkor a bal oldalon 6 törött bordám volt. És ez a mai napig is látszik minden röntgen felvetelnél. Mivel hogy az össze forrt bordák már nem annyira rugalmasak, légzéskor, mint az ép bordák. És ez valamennyire befolyásolja a normál légzésemet. Nagyjából ennyi… Nemrég vettem vape boltban egy siegfried rta és egy fat rabbit solo rta kazánt. Ezek kemény dl kazánok. Közben rájöttem h nem birom azt a sok gőzt, így nem marad más minthogy túl teszek rajtuk… És maradok az mtl vonalon.
Ha van itt köztetek valaki, akinek jól jönnének ezek a tankok, akkor szóljatok…
Tudom, h van itt az adok-veszek topic, majd ott is meg hirdetem őket… Nekem nem jött be a dl vonal… Lehet másnak bejön… :blush::grin:

7 kedvelés

Szia Robi! További jobbulást neked vigyázz magadra az egészség megfizethetetlen!
Én is így vagyok sok a dl de szeretem
Ezért váltottam én is szűk dl-re és mtl-re a két séma felváltva mükszik nálam.

7 kedvelés

Köszönöm szépen…

1 kedvelés

Szia Robi!
Jobbulást! Hiányoltunk!

Jobbulást, pihenést, és ha neked se bivaly a tüdőd (mint pl. nekem sem az), hagyd, vagy radikálisan csökkentsd a DL-t :+1:

1 kedvelés

Már le is tettem végleg a dl-t. Következik a dl tankok elmosása, takarítása, aztán menesztem is őket…

2 kedvelés