Vége mindennek

Ettem egy bográcsos kajából. Egy reccsenést hallottam, aztán olyan késztetésem volt az agyamig nyilalló fájdalomtól, hogy a zárt ablakon keresztül ugorjak ki a 2. emeletről. Kiöblítettem a számat, találtam egy kavicsot, de semmi különös. Elmúlt a villám, folytattam a kaját. Ahogy jött a kenyér, megint jött a villám az agyamba. Utána mindig. Első alkalommal irány a fogorvos. Még meg is röntgenezte a szóba jöhető részt, semmi. Kicsit kopottak a fogaim, a felszínközelben van az idegszál, vegyek szenzodűnét, majd megnyugszik. A következő két hétben már csak májkrémet, krémsajtot, krémtúrót és kefírt tudtam nyammogni és krém leveseket. Bejelentkezve új fogorvoshoz. Időpont 1 hét múlva. Megyek, de már lóg rajtam a gatya. A feleségem megjegyzi, ilyen szakadtan nem tetszem már…Fogorvos megbetegszik, új időpont 2 hét múlva. Közben hibafeltárás, alapból hibátlan nagy őrlő hosszábban ketté van törve. Megérkezek a fogorvoshoz, -7 kg. Azt mondja, ilyet még nem látott. Mondtam, én sem b@sztam még így rá. Hát ezt nem lehet ragasztani sem, mert a gyökerek is kettétörtek. Majd ki kell szedni. Na. nem tudott úrrá lenni a fosás rajtam annyira, hogy beleegyezzek a majdba. Kértem, hogy ez legyen tüstént, mert rántott húsról álmodom. Kiszedte. Hazafelé betértem egy kocsmába, 1 dl vodka fertőtlenítés, aztán irány a bolt savanyú uborkáért, utána a hentes a húsért. A többit már nem sorolom, de a módszer a fogyásra a táplálékkal tuti tipp.

3 kedvelés

Katonakoromban pont ugyanígy váltam meg egy fogamtól. Az még mondjuk egy másik évezredben történt.
De emlékeim szerint nem esett jól :thinking:

2 kedvelés
Engem ez a doki nyugtatott meg. Pontosan akkora pocakja van, mint nekem.
1 kedvelés

Részvét…:roll_eyes:(az első ilyenem egy éretlen birsalmába harapáskor volt, vagy 10 éve…)

4 kedvelés

Te is fogytál?

Nem akarom ismételni magam, asszem, írtam már róla. A lenyelés előtti 40 rágás csodákra képes a fogyni vágyóknál. Ez tuti tipp. Közben lehet annyit enni, amennyit csak akar.

2 kedvelés

Egyébként az öregeknél ezért volt mindig bicska. És azt is tudtaák, a vasdarabot nem kettéharapjuk, hanem eldobjuk a picsába.

Öreg? Kikérem magamnak! :grinning:

Ez a szett minden nap jön velem.
Plusz a cigik… Natürlich!

1 kedvelés

Engem egy ilyen készlettel megállít a rendőr, és mehetek is a hűvösebb helyre… legjobb esetben. .:rofl:

Ausztriában nem. Nincs méretkorlát, csak ne nézzen ki másnak.

1 kedvelés

Csakhogy én szinte naponta járok Svájcban, ott pedig eléggé komoly a helyzet ilyen téren…:sweat_smile:

Igen, oda én se vinném, max a kis pirosat. A hazait. :rofl:

1 kedvelés

Igen, mert azt ők saját maguk gyártják…:rofl::rofl::rofl:

Szerintem meg zárható a topic. Qrvára nincs vége semminek,elhiszem hogy megijedtél. Mint irtam nekem is kellene,apám 86 évesen nem ebbe halt bele,neki is kellett volna. Aggódj a prosztatád miatt,az hamarabb elvisz.

Anyám élettársa Ózdon volt a szűlői háznál, ahol sikerült brutálba eltörnie a bokáját. Ózdról a mentő bevitte a miskolci kórházba, ahol 6 órán át műtőtték a lábát, mindenféle fémeket beépítve. Aztán hazaengedték Pestre, hogy majd vissza kell menni varratszedésre. Visszamentünk, a doki aki műtőtte nem volt bent, nem látta, mindegy, kiszedték, hogy majd vissza kell menni kontrollra. Visszamentünk, doki megint sehol, mindegy jó az, menjen haza, gyógytorna, ha megvolt, menjünk vissza. 3. alkalommal látta a doki először, gyógytorna után, kiderült, hogy a seb nem gyógyult be, konkrétan kilátszott a fémlemez…most megint bennt fekszik a kórházba, azon tanakodnak hogyan nem veszíti el a lábát…

De vannak akkora genyák, hogy azért is büntetnek. Az egyik ismerősöm járt úgy. Ott vette, bedobta a kesztyűtartóba, utána megbüntették. Pedig még a számla is ott volt hozzá. Közölték vele, hogy ez csakis a csomagtartóban és az utipoggyászban lehetett volna. Ahány ház, annyi szokás. Úgy tudom, pl. Dániában eleve börtön jár azért, ha van nálad az utcán a zsebedben egy bicska. Ott még nem jártam, így megúsztam.

Hát…ha én úgy végezném a munkám, ahogy sok orvos, már rég lecsuktak volna.
Apám rendesen felsértette a kerti munka közben a lábán a bőrt. Az öcsém rábeszélte, hogy mutassák meg orvosnak. Felírtak neki egy antibiotikumot, aminek az apró betűs részében ott volt, hogy 60 éves kor felett ellenjavallt. Ő 88 volt, fitt állapotban. Ez az antibiotikum úgy kinyírta a bélflóráját, hogy abból már nem tudott felállni. Jött kórház is, stb. Egy év múlva meg is halt, addigra már jártányi ereje sem volt.

“Az autóban nem tartható testi fenyítésre alkalmas eszköz,csak a csomagtartóban”
Mondta ezt ez police bácsi nekem​:smiling_face:
Lehet igazuk van a Btk. szerint de mindenki tudja hol élek :grin:

1 kedvelés

Durva, hogy ilyen bicskákat kell magatoknál tartani, hogy arrafelé biztonságban érezzétek magatokat

Csak mutatóba.
Egyébként nálam csak ez is egy hobbi.

3 kedvelés

Én pl nem tudom hol élsz…:grin::grin::grin:

1 kedvelés