Vattázás bénázgatás

Valamiért nincs kép

Ok,nyilván fogyatékos vagyok,de mi az hogy menetre lóg a vatta?
Ja értem,de az a rálógó rész nyilván el van "fésülve,mielőtt rámegy a kupak

Besült :grinning: újra

5 kedvelés

Hogy tekered össze a tankot, ha több milli vatta kilóg? Vagy én látom rosszul. Vagy ha sikerül is összetekerni, az oda begyűrődik.
Nem olyan bonyolult a Törpe.

Amúgy ne idegeskedj, nem bánt senki. Itt mindenki rendes, és segít a másiknak. :wink:

Ki írta hogy szar ? Ilyet én nem láttam egyikőnktől sem !
Próbálunk segíteni hogy ne legyen száraz szívásod,és jól építsd meg,de ha így állsz hozzá akkor ahogy jónak látod .
Ok rendben :smiling_face:

3 kedvelés

Tanult kollégám arra próbált célozni, hogy azok a lábacskák olyan baromi hosszúak, a menet becsípi összetekeréskor. De legjobb esetben is oldalra elnyomorítja a tankpalást>>egyenes út egy jó kis dry hithez, mivel elzárja a leves utánpótlást. Vattázáskor a peek felső széle + 1-1.5mm hosszúra vágom, az elég bele bőven. Levegőzést semmiben nem befolyásolja egyébként

2 kedvelés

Azért mert kissé csúnya szavakat használok,nem jelenti azt ,hogy ideges vagyok, illetve itt bárkire is haragudnék,elnézést ha rosszul vette ki magát.
Minden hozzászólást szívesen fogadok és ha egy kicsit durvábban is fogalmazok,az inkább magamnak szól,mert az azt jelenti,hogy már megint újat kell tekernem.

Na,eleinte pont így tekertem és rossz volt valamiért,de holnap csinálok egy újat és megírom az eredményt.

Sokszáz tekeréssel a hátam mögött éreztem azt, hogy lazán megtekerek majdnem bármit :wink:az elején kell némi gyakorlás.

Dvarwtól azért csodákat ne várjál…

2 kedvelés

Egy jó közepesnek azért elmegy :wink:

(X)

1 kedvelés

Ritkán filmezek,de ez nagyon adta ez a film :smiling_face:

Elmúlt 10 évben igazi jó vígjátékot láttam talán 5 darabot.
Ez az egyik :rofl::rofl::rofl:ennél a résznél meghaltam :joy:

2 kedvelés

Igen, ezt hívják átlagosnak.

Na,annyira visszavágtam a kilógó pamutlábakat ,mint @Gumikacsa képén látható és igazából az a bajom,hogy "szürcsög ".
Ez…borzalmas szerintem​:grinning:,mint a DL-es tankok.
Holnap tekerek a kettő közötti valamit,hátha sikerül eltalálni az aranyközéputat.
Amnyi előnye tényleg van ennek,hogy most már fél ujjal is rátekerem a tankot a menetre.

1 kedvelés

Nem is akarok,sőt le is tiltom magam a vásárlásfüggők topikjából​:grinning:
Eleget költöttem már erre így is,szerencsére igénytelen vagyok,jó lesz nekem kb örökre a dvarw is.

:grinning:
Valamit nagyon nem jól csinálsz.

2 kedvelés

Fél ujjas rátekerést megnézném… :roll_eyes: :grin:

2 kedvelés

Oké,egy hétig ezt fogom gyakorolni és beküldök egy félujjas tekerős videót(@$ztalos vagyok,szóval simán összejöhet szó-szerint is​:grinning:)

2 kedvelés

Behuzod a vattát…én szoktam kicsit jobbra-balra húzogatni (A VATTÁT) a tekerésben…felállítod (A VATTÁT!!!), rárakod a bizbaszt, majd annak a széléhez igazítva levágod a vatta végeket…felborzolod alaposan…majd odaigazítod a lyuk elé (A VATTÁT!!!) mindkét oldalon, finoman, egy egyenes vattacsíkot kell kapnod. A vatta olyan vastag legyen, hogy ne mozogjon könnyen a tekerésben, de ne is húzza el, szoruljon picit. Én mindig vastagabbra hagyom, majd piciket leszedek belőle.

4 kedvelés