Vattázás bénázgatás

Igen és a huzal vastagsága is bekavarhat :grin:

a fajájárol nem is beszélve.

Kell akkor egy ellenállás mérőt vennem :smiley: mert nem bizahatok abban amit a mod kiir :smiley:

1 kedvelés

de bizhatsz…igazából tök mindegy mit ír…

4 kedvelés

Annyira ne merülj bele,ált. jó amit kiír a mod. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Enyémen még állítani is lehet az ohm-ot :smiley: egy határon belül :smiley:

igazából írhatna báránykákat is állitod a wattot addig amig nem lesz neked jó és kész

3 kedvelés

Egy jó modon ha 0.2 ohmra kérsz 40 wattot, vagy ha 1.8 ohmos tekerésre kérsz 40 wattot, ő ugyanúgy megoldja. (Beállít buck converterrel egy megfelelő feszültséget, amiből kijön az az aramerosseg, melyek szorzata 40 watt lesz.

vintage lightning GIF by General Electric

1 kedvelés
5 kedvelés

Üdv!
Már jó régen,azaz tavaly megjött a “kisvas”(12.28.)és arra jutottam,hogy talán nem is hülyeség a szálhuzal.
Kb 3x gyorsabban izzik fel a fém,mint a korábban vett MTLfjúzsön drótok.Ezt a részét még szokni kell,de mintha jobb ízeket lehetne belőle kifacsarni(vagy ezt csak beképzelem?:)).
Mindenesetre arra jutottam,hogy a gyári 1,2-es levegőszabályzó betét helyett valami kisebbett fogok venni,szerintem akkor lesz pont jó(vagy nem).
Amúgy a képen létható vattázás totál zsákutca,fél órán belül kiszáradt a vattám:(
A 3. képen széthúztam a pamutot,hátha jobb lesz…

A képek lemaradtak,mert PC-n keresztül nem tudtam feltölteni valamiért…



Öööö…ezek a kilógó lábacskák két oldalon nem igazán kellenek :thinking:

3 kedvelés

A tekerés is elég érdekesen áll, a vattát meg hosszúra vágtad :+1:

3 kedvelés

Na oké,hibát hibára halmozok,de ez így jó!!!
Nem akarom a jelenleginél is levegősebbre tekerni a cuccomat.Azok a kilógó “lábacskák” szépen lefojtják a felesleges levegőt,asszem.
Miért is vágnám rövidebbre?
A tekerés ugyan nem szép,de finom(mint a csokító)

Ha neked okés akkor nekem is, csak megjegyeztem :ok_hand:

5 kedvelés

Ezt így össze se lehet tekerni :thinking: ha a menetre lóg a vatta…(de nem okoskodni akarok)

5 kedvelés

Levegőt nem ott kap de ha neked így jó

4 kedvelés

Azok a kilógó “lábacskák” szépen lefojtják a felesleges levegőt,asszem.
És talán ezért is van dry-hit mert a liquid utánpótlást is :slightly_smiling_face:
Végül is,talán mi tudjuk a tutit :grin:

4 kedvelés

Azok ugyan nem​:thinking: nekem eddig van kiengedve, cc síkban a műa.kupak külső oldalával.

Ên már nem 3rtek semmit,bármit csinálok,szar.
Ha kinyújtom,szar,felborzolom,szar.
Hülyéknek való tekerés(mint az enyém),természetesen …izé
Ha a héten lesz időm,m egcsinálom hagyományosra,bár teljesen feleslegesen,hiszen úgyis szar lesz,úgy érzem:)