Vatta csere honnan tudom mikor kell?

Ha megy a buborék,az már jó jel

4 kedvelés

Túloldalon van a másik, olyan 1.5-2 mm-re van nyitva.

1 kedvelés

Persze buborék mindig van. :grin::ok_hand:

2 kedvelés


Kettő,a másik oldalon is kettő én így használom nem pattog (a sercegés az más :blush:)

3 kedvelés

Ahamm már értem. :smiley: Na ezt megprobálom beállítani valahogy mert próbáltam tekerni de nem akart mozdulni. :smiley:

2 kedvelés

Na az lesz a liquid szabályzás​:wink:

3 kedvelés

Íz visszaadásról mit tudsz mondani ennél a tanknál? Az első MTL tank amit szívok szóval nincs összehasonlítási alapom. Ehez képest egy DL tanknak jobb íze volt mármint azok közül amit próbáltam pl a tesómét. Nem tudom de nekem kicsit gyengének tűnik az íz. Több liquidet is próbáltam benne, 12 mg-os 50-50es alappal van felöntve a longfill. Most egy Adams vape Bourbon tobacco longfill van bele öntve gondolom ennek nem lesz egetverő íz orgiája de nem tudom picit többet várok. :grin:

2 kedvelés

Milyen magon ,mennyit és mit tekersz bele?
Állandó melós tankom,napi szinten használom nekem személy szerint bejön az ízvisszaadása,ha visszaolvasol most vett @Szabi2227 is eddig meg van elégedve vele.
Mindenkinek más jön be mind ízben mint tankban.
Desszertdohányokat szívok mostanában elég jól adja még a gyümölcsöset is​:wink:ha kitapasztalod a tekerés vatta kombót,már csak az íz van hátra amit szeretsz.

4 kedvelés

Igen tegnap kaptam meg vandy vape superfine mtl fused claptonnal használom 0.7ohmos 2.5 mmes mag és bp mods vattával használok és nekem 17 watton jött be. Valami eszméletlen íze van.

4 kedvelés

2.5-ös mag az a tekerés van benne ami jár a tankhoz. Fogalmam nincs milyen anyagból van egyébként. Az ellenállása 1.12 ohm és 13-14 watton hajtom.

1 kedvelés

Pont abban gondolkoztam hogy egy ilyen tekerést rendelek bele. :grin: A mag átmérő változásával mi fog történni?

1 kedvelés

Próbálj haladni felfelé 1-2wattot változik az íz​:smiling_face:nézd meg neked milyen teljesítményen a legjobb

7 kedvelés

Nekem nem járt hozzá:face_with_peeking_eye:

3 kedvelés

A tiedhez nem szoktak adni :wink:ők nem olyanok​:smiling_face:

2 kedvelés

Áh értem akkor azt hittem én néztem be​:pleading_face:

3 kedvelés

Több levegőt kap. Meg ahogy észrevettem az mtl tekerések amik előre tekertek nagyrésze 2.5-es

2 kedvelés

A tiéd is klón? Ezt ismerősömtől vettem egyszer próbálta ki és el is adta és volt hozzá két tekerés. Van még egy ilyenem nem tudom ez mennyire lehet jó.

3 kedvelés

Nem az enyém nem.

2 kedvelés

Az sem rossz,de azt 8-10 wattnál ne told fentebb :smiling_face:

4 kedvelés

Na az tuti hogy az eredeti árán nem venném meg. :grin:

1 kedvelés