Durrog a tekerés

Mellékeltem egy képet, ránézésre jónak tűnik a tekerés?

Adott egy Dvarw mtl fl, az első 10-15 tekeréstől el voltam ájulva olyan jól sikerült, most viszont az utóbbi 3 alkalommal mikor tekertem, akkorákat durran a tekerés, hogy már a fülemet bántja. :smiley:

2,5magon tekerek 6menetet, így 1ohm az ellenállás.
Leves meg 50/50 ha ez számít.
Hol a hiba?

2 kedvelés

Ja, 13-14 watton szívom, és pattogtatja a nyelvemre a forró likvidet :see_no_evil::smile:

3 kedvelés

Szerintem sok a vatta, nagyon felgyűlik a leves, de csak tipp…valami ilyet próbálj meg csinálni:
image

A lyukakat fedje rendesen, de nem kell halálra tömni, ki kell tapasztalni, hogy hol van elég leves és még nem folyik meg.

5 kedvelés

Nekem pont akkor pattan hatalmasakat ha kevés benne a vatta, jól megszoktam tömni :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ahogy elnézem itt már csak egy írányba lehet menni, ki van tömve rendesen. :grin:

3 kedvelés

De lehet a tekerésen belül,meg laza. Mondjuk ritkításnál kihúzgálva középről. Csak mert nekem is akkor pattog,ha laza. Nem mellette,hanem a tekercsben. Mondjuk nem dvarw ,hanem nagy általánosságban.

2 kedvelés

Nekem mindig csinálta a puffogást, mindegy volt hogy vattáztam, de csak mindig az első slukk, utána nem. Szóval biztos meg lehet jól is csinálni, de én csak okoskodni tudok. :rofl:

A dvarwnál nekem elővigyázatosságból az első slukk, mindig csak levegőbe pukkantás​:slightly_smiling_face::joy:

2 kedvelés

Esküszöm a bájkával nekem még egyet nem sikerült eddig pukkantanom, de a dvarw…v2, fl, mindegy volt a vatta, nekem akkor is az első az PUKK.

Egyébként azért gondolom, hogy talán a kevés vatta jó lehet, mert én is mindig így vattáztam, mint a képen. :grin: Nekem párszor megfolyt a drága, nem mertem vékonyka bajuszt belerakni, de hát más ízéjével a csalánt. :rofl: Hátha…



Ennyi a max bele a sajátomba :smiling_face:

5 kedvelés

Te csak éppen megmutatod neki, hogy tudja mi is az a vatta​:joy:

1 kedvelés

Na jó, de akkor minek ott az a bazi sok hely? :thinking: :grin: Pocséklás…

Elég az neki pár napra,ezt szokta meg :rofl:

1 kedvelés

Kicsivel alacsonyabb watton?
Nekem is 1 Ohm körül van és 12- ön haszálom.
Csak susog mint az őszi szél…

2 kedvelés

@Bishop - nál a megoldás kulcsa. :slightly_smiling_face:

Bár szemmel nem igazán látható, de a tekercs belseje és a vatta között van annyi hely, hogy megül a liquid. Ezért durrog. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én mujival használtam, alig ment át a 2.5-es magon, akkor is csinálta. De igazából az összes tankomat ugyanúgy építem, soha egyik sem pattogott annyit, mint a dvarw. Talán még a pioneer tudott hasonlót produkálni.

Én fel is adtam, a dvarw ilyen. :grin:

Nem tudok dwarvot pattogtatni. Egyszer valami halvány dolog sikerült, de nem tudom reprodukálni :smile:
Nálam még mindig ő a legselymesebb szívású.

1 kedvelés

Téged nem szeretnek a Dwarvok. :sweat_smile:

1 kedvelés

Popcorn chip program meg oldaj kocsinál jó talán itt is :rofl::joy::sweat_smile: