Elfárad a vatta?

Sziasztok!

Elfáradhat a vatta? Összeesik egy idő után?
Harmadjára töltöttem fel a tankot, a vatta szép,a tekerés is szép, nem cseréltem.
Viszont elkezdett alul folydogálni, amit eddig nem csinált. A liquid is ugyanaz. De még a lakás hőmérséklete is.
Dryhit nincs.
Ez mitől?

1 kedvelés

Nálam is vannak ilyen gondok néha. Szerintem igen, összeesik egy idő után. :thinking:

2 kedvelés

Szia! Csak azért írok hátha lesz folytatása ennek a történetnek és kíváncsi vagyok rá :grinning: Képet majd mellékelhetnél róla hogyan is néz ki. Mi az hogy összeesik? Milyen tank ez? Vagy független attól? Nálam még nem volt ilyen, mindig úgy veszem ki a vattát mintha gipszből öntöttem volna ki úgy egybe van állva de sosem volt folyásom ( ez furán hangzik ) :joy:

2 kedvelés

Szia.
Ránézésre semmit nem vettem rajta észre amikor szétszedtem, csak gondoltam, megtekintem, ha már harmadszor töltöm tele,mégis milyen állapotban van.
Es mivel nem lett hozzányúlva, ezért gondoltam, hogy összeeshetett kicsit a vatta mivel addig nem folyt.

2 kedvelés

Nekem a 4. töltés és úszik a tank a liquidben. A tank alatt csupa liquid minden. Meg olyan mintha 1-2 csepp kicsurgott volna a levegőzőn. Épp olyan a Fresia nekem, ha hazaértem fotózom. De van olyan is, hogy (nem tudom hogyan) felcsúszik a vatta a levezetésbe vissza. :grinning: De megjegyzem csak a Fresia…
Neki amúgy olyan széles a levezetése, hogy nehéz jól vattázni.

2 kedvelés

De a harmadik tanknál jut eszébe?
Mert ha rögtön az elején, akkor egy szót sem szólok, szarul vattáztam.

1 kedvelés

Nekem csak az említett tanknál ilyen. Egyébként a többinél nincs ilyen. Coil Master Pro Cottont használok. Nagyon hamar veszi az ízeket. Nálam kedvenc lett. :slightly_smiling_face: DL-ben is megállta a helyét.

1 kedvelés

Ez cotton bacon v2 vatta
A tank pedig Destiny

1 kedvelés

Szerintem ez azért van mert a vatta vezetőképessége vagy nedvszívó képessége egy idő után megszűnik illetve jóval kisebb lesz. Igazság szerint nevezhetjük ezt fáradásnak is, de nálam betömörül és akkor nem veszi fel rendesen a liquidet aminek hatására elkezd folyni. Ez szerintem nagyban függ a tank felépítésétől illetve a liquidtől is. Ilyenkor általában keres a liquid magának szabad utat ami legtöbbször az levegőző nyíláson keresztül vezet. Na persze lehet, hogy nem így van ám :slightly_smiling_face: csak én ezt vettem észre.

3 kedvelés

Köszönöm Nektek :slight_smile:
Egy szó mint száz, cseréljek vattát :smiley:

2 kedvelés

Hálás vagyok hogy létrejött ez az oldal illetve csoport! Mindig tanulok valami újat még ha más kárán is de legalább tudunk segíteni egymásnak

6 kedvelés

Egyébként ha nincs megfelelően tömörítve a vatta, szerintem akkor fordul csak elő ilyen. Tulajdonképpen van helye szétázni. Nem öleli körbe semmi a vattát. Ezért is bírja tovább mondjuk a Galaxies-ban, mert ott lyukakra kell ráültetni. Tehát nem közvetlen a liquidben éli a vatta a mindennapjait. :grinning: Egyszerre kevesebb liquid éri. Ami nem baj, mert MTL. :slightly_smiling_face: De ha ezen a vonalon indulok el, akkor a Fresia azért ázik nekem mert ott le kell lógatni a vattát a liquidben. Sok liquid éri. Kvázi sok ideig, és tehetnék több vattát is bele. Csak az úgy nekem nem jött be. :thinking: Lehet magméretet növelni, hogy több vattát kérjen, és talán akkor tovább bírná. Csak az a Fresia-ban számomra szintúgy élvezhetetlen.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.