Vatta csere honnan tudom mikor kell?

Igen azzal tisztában vagyok. :grin: Remélek tőle egy jobb akku időt is. :smiley:

1 kedvelés

Számomra megérte, egy percig nem bántam meg​:innocent:

3 kedvelés

Ezzel a coilology MTL coillal jobb az íz. De azon gondolkoztam lehet az analóg cigi után még nem jött vissza rendesen a szaglásom ízlésem. :smiley:

3 kedvelés

Ez a short és longfill egy kicsit átverés szagú.
Ezeket is simán kell érlelni 1-1 hétig, mert ha korán elkezded szívni -főleg a shortot- akkora fog megjönni az íze, mire az alján lötyög valami…én ezért nem is veszem. Évente max 1-2-t, de nem látom értelmét, max ha nullára kifogytál és azonnal kell valami, akkor jó ha van belőle otthon, mert bekevered és kevésbé lesz undorító mint egy aroma azonnal fogyasztva.

3 kedvelés

A longfill inkább, persze ha egy íz nincsen másban, akkor ugye tökmindegy…a shortfill az elvileg már beérlelt kész leves nikotin nélkül.

Amiket én szívok, ott 9mg-os levesek aromából 25-30, longfillet meg 45-60 forint körül jönnek ki per milli, ez napi 5 ml fogyasztás esetén azért nem egy ökör ára…szóval én spec nem izgatom magam miatta különösebben.

De mondjuk egy bango mango-t feltöltöd, megrázod, azt kb lehet is fogyasztani, inkább a desszert és dohány az, ahol azért van, hogy kell 2-4 hét.

5 kedvelés