Vape tudatlanság

Tudom miről beszélsz :grin:sajnos én így kell éljek :crazy_face:

Reaction Lol GIF by MOODMAN

1 kedvelés

Én most úgy látom egy új márkát szívtok @Zolika vére :joy::joy::sweat_smile:

Szívnám én, csak sajna nekem nem jó, rossz arányba van keverve! :joy:

Fura íze van :rofl:hagyd állni több hónapig ,utána meg dobd ki :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

A két tuti, Olasz gyártó dohány vonala! :grinning: :+1:

Lehet vadúl szemezgetni, próbálgatni, a sok sok finomságot! :sunglasses: :facepunch:

5 kedvelés

Kávézáshoz a legjobb nekem:
https://www.tisvapo.it/prodotto/9-di-picche-aroma-angolo-della-guancia/

3 kedvelés

Már megint “tudatlanságilag” olvasok egy Topic-ot, ami után pízt köll költeni :slight_smile:

Egyébként az a WEB áruház nagyon korrekt, segítettek kazánt választani ( Dvarw RTA MTL FL 22 5ml)
és a beüzemeléshez vattát és “spárgát”, meg leveseket

https://vape42.hu/termek/inf-ripe_vapes_don_diego.html

Köszi szépen a segitseget

na jó hallani hogy van még ilyen is

köszönöm a segítséget lesz mit vásárolni

A diegóval tuti meg leszel elégedve, nagyon jó kis aroma, nekem a puding miatt kicsit édes volt, számomra elég lett volna csak a sima vanilia is! :slightly_smiling_face: Várom majd a véleményed!

Ripe vapes fahéjasát próbáltad már ?
Tudom ,drága :grin:csak csupán kíváncsi vagyok mire számíthatnék ha …:grin:

Ezek a “Diegos” fiúk megint kitaláltak valamit :slight_smile:

Áááá, barátom, hogy gondolod, annak az árán kijön két liter vip leves! :joy: Na viccet félretéve, nem de nagyon nézegettem töbször is! Szerintem sorra kerül, bár a fahéj miatt kicsit idegenkedek tőle, és nem azért mert nem szeretem a fahéjjat, köztudott, hogy azt nehéz vissza adni aromába, de bízom a gyártóba, és szerintem előbb utóbb sorra kerül! Vagy megvárom, hogy te rendelj és majd akkor eldöntöm! :joy:

Igérem megírom majd,azt hiszem 15-20 nap múlva :grin:

1 kedvelés

Bíztam is benned! :slightly_smiling_face: :handshake:

2 kedvelés

San Juan,epres vtc finomak voltak most ő került sorra és a K flavour "kegyelem titka " :grin:

Az igen, a Grace’s az egyik kedvencem, kíváncsi leszek rá, hogy neked mennyire jön be! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés